Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Karanlık Kokular

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Yorgunluğun üzerine kullanınca fark ettim; Tom Ford Noir'ın çok çekici bi' karanlık tarafı var. Salem Cadı Mahkemeleri'nde idam kararı verilen bi' cadı bu. Oradan kaçıp yüzyıllar boyu bu şişede saklanmış gibi.
    Gündüzleri her ne kadar kokoş bi' maskülen gibi davransa da gece kullanımında eğer teslim olursanız içgüdülere tüm zehrini bırakıyor.

Rahatsız edici bi' güzelliği var.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Perfumecatcher
      Perfumecatcher Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bu nasıl güzel bi yorum böyle... Mükemmel!!! Kaleminize sağlık.

Kesinlikle Lagerfeld insanı çeken bi tarafı var Noir'in.Biraz esinti de olursa koklamaya doyamıyorum

Yorum

• F.essence oud
      F.essence oud Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Böyle söyleyince Noir sıkıp kahvemi alarak balkona denizi seyretmeye çıktım

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Vouv Harika!!
      Keyfini sürün,

• F.essence oud
      F.essence oud Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkürler

Jovoy Private Label
    jovoy incident diplomatique
    Tiziana Terenzi Laudano Nero
    Papillon Anubis
    Papillon Salome
    Sammarco Vitrum
    Nasomatto Black Afgano

Yorum

Ungaro III
      ve tabi ki memoir ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

TF Noir de noir

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Xerjoff Don, Cuirs Barcelona, Laudono Nero ve Black Afgano hepsi birbirine benzeyen tarzda ve bu tarz bana hep karanlık gelmiştir.
          Amouage Memoir ve Jovoy Psychedelique de karanlık koku olarak koku hafızamda yer edinmişti.

Yorum

Hocam cuirs ve black afgano baya yakın, laudano nero bunlardanda karanlık bence de don ise biraz daha hafif ve tatlı geldi bana hocam ama dediğiniz karanlık hissedilliyor kesinlikle. Memoir ise affınıza sıgınarak karanlık gelmedi bana hocam hatta yer yer içki tatlılığı var, uzun zaman olduysa yeniden denemenizde fayda var , psychedelique açılışı çok karanlık bir koku devamını seviyorum hatta baya begeniyorum ama açılışından ötürü kullanamıyorum.
            Benim için karanlık parfüm amouage interlude, birde kilise tütsüleri gibi kokan yada vetiverin karanlık kullanıldığı parfümler bana ağır geliyor. Bakınız lalique encre noire.

Yorum

• Forsy
              Forsy Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Güzel sözleriniz için teşekkürler @Lagerfeld
              Tabiki ileriki günlerde olmasını bende temenni ediyorum.

• ntmm22
              ntmm22 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hocam uygulama üzerinden girdiğim için yorum altına bırakılan mesajları göremiyorum maalesef gecikme için kusura baknayın bende teşekkür ederim güzel sözleriniz için çok sağolun, valla tam yazmayı düşünüyorum ama sizin mesajlarınızı görünce yazmaktan vazgeçip kitap okur gibi sizin yazdıklarınızı okumayı tercih ediyorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Aaa aşk olsun dostlar, demeyin öyle. Ben teşekkür ediyorum size, ayrıca rica ederim ne kusuru.
              Çok seslilik, farklı düşünceler ve bakış açıları çok kıymetli şeyler. En azından naçizane benim için. Esirgemeyin lütfen.
              Saygılar sevgiler...
          İşleniyor...
          X