Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sahte Ve Orjinal Parfümü Ayırt Etmek Ve Sahte Parfümden Korunmak

Çökme
Sabit bir konu.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Beyler yukko dan aldım, üzerinde Eksper Aktif Kozmetik bandrolü var. Kutuda görüldüğü gibi. Batch kodu 73121 belki tam görülmüyordur fotoda. Daha önce alan varsa yorum yapabilirmi.

Click image for larger version

Name:	v6DQJp.jpg
Views:	1543
Size:	851.3 KB
ID:	116055Click image for larger version

Name:	16o2GG.jpg
Views:	1551
Size:	919.7 KB
ID:	116056

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sorun yok kutuda orjinal.

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz hocam. Bayer Kozmetik ile koordine çalışıyorlar. Ben de bir kaç tane parfüm aldım hiç bir sıkıntı yok

Sanırım foto herşeyi anlatıyor! İçler acısı.. Etik dışı.

Click image for larger version  Name:	Ekran Resmi 2019-03-27 16.51.07.png Views:	1 Size:	607.1 KB ID:	118796

Yorum

Şu Chocolate neymiş arkadaş. Tom Ford da var Chanel de var ben yakında Diordan Aphrodisiac Chocolate bekliyorum.

Yorum

Asıl trajedi fiyatı soranlar...
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Kandırılmaya meraklı ne kadar çok insan var! Sadece parfüm konusunda değil üstelik...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea
            Kandırılmaya meraklı ne kadar çok insan var! Sadece parfüm konusunda değil üstelik...
            Ne güzel söylemişsiniz. Gerçekten de öyle.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Parfümü görünce güldüm.. Ama fiyat soranların olduğunu görünce üzüldüm.. Sebep protein eksikliği herhalde!! ülke genelinde..

Yorum

Clive christian dolu
                kutulu mutulu

xerjoffların kalitelileri var artık

chanel blue orjinalinden daha gerçekci

tom ford tv
                kutusundaki detayları hallederlerse o da tamam

Yorum

Hadi bu korkunç Chanel örneğini geçtim, ancak bizler bile tuzağa düşebiliriz, çünkü taklit parfüm şişesi konusunda epey aştık kendimizi! Ülkemiz adına utanç verici. Bu kadar sahtekarlığa kafa yoracağımıza Mars'a insansız hava aracı yollamıştık..

Yorum

dün 1 konteyner dolusu (60 metreküp) 20ton sahte parfüm İstanbul limanında yakalandı. Sektörün ne satış grafiği yakaladığının kanıtı değil midir... Ha bu gemiyle geldi, kontrol edildi yakalandı ya güneydoğudan katırla girenler , tırlarla sokulanlar???
                    işin aslı çok ciddi bir kar marjı var ve bu pasta Türkiyede çok büyük, alım gücü düştükçe bu parfümlere yönelenler çok daha artıyor.
                    işin ilginç yanı insanlar bilmedikleri , tanımadıkları , tatmadıkları bir parfümü sipariş veriyorlar ve harika/süper/çok iyi yorumları yapılıyor.
                    Türkiyedeki sahte parfüm pazarının yıllık 2.5milyon usd(evet Dolar) seviyelerinde olduğu , kayıt dışı ORJİNAL PARFÜM işinin ise tahmin edilemez boyutlarda olduğu biliniyor.

Yorum

Buyrun yakalananlar dair ilk bölüm

Yorum

Buyrun 2. Bölüm

Yorum

Xerjoff lar, Casamoratiler, Memo lar ve daha neler neler çıktı...

Yorum

Türkiye dünya sahte parfüm sıralamasında 1. konumda. Bunu bütün yabancılar bağırarak söylüyor. İşin kötü tarafı Erdoğan Kesgin bey'in de dediği gibi sahte/tester parfümlere olan talep ve bu parfümlerin beğenilmesi. İşin daha acı boyutu insanların sahte parfüm kullanarak kendilerini cilt kanseri tehlikesinin ortasına attıklarını bilmiyor olmaları.. üzücü..
                            estefanyen

Yorum

Çoğu yazının fontundan sahte olduğu anlaşılıyor ama ancak dikkatli bir göz ve orijinal parfüm bilgisi olan kişiler ayırt edebilir. Oldukça ürkütücü... Kör alış yaparken birkaç kez düşünmek gerekecek.

Yorum

İşleniyor...
                              X