Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	950911E2-9B5F-49A6-9181-99AF376E668A.png
Views:	663
Size:	220.6 KB
ID:	183160

Yorum

• 100 ml kilianlar 930 tl

Yorum

• EDC Tadında. Kalıcılık sıfır

Yorum

• https://www.kaganparfumeri.com/

Indirim varmis

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Makyajtrendin'den Penhaligon'sin "Sartorial"i sipariş verdim..bakalım ne gelecek :-)

Yorum

• protectedsugar
              protectedsugar Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Yok fiyat çok iyi de..iyi olunca da insan şüpheleniyor..gerçek mi sahte mi diye..

• anigemini
              anigemini Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Sahte değil ben bu siteden alıyorum. Hatta ilk olarak Sartorial almıştım ben de burdan. Fiyatı iyi de, zaten indirimsiz fiyatı çok abartı bence o kadar edecek bir parfüm değil ama bu kadar eder.

• protectedsugar
              protectedsugar Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Evet ulaştı elime "Sartorial"....dedikleri gibi yeşil "Brut" havası var..

• Beymeni 4-5 Gün önce yaptığı %20 zamların ardından Kara cuma için %20 indirim yaparak tekrardan 1 hafta önceki fiyatlara geri döndüğü için tebrik ediyor ve firma olarak başarılarının devamını diliyoruz

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Dolar 3 liraya da inse o fiyatlar celik gibidir, bukulmez..

• protectedsugar
              protectedsugar Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              ...aynen öyle...

• lancome.com.tr'de Maison Lancome serisi parfümler dahil %30 indirim var.

Yorum

• esteelauder.com.tr'de de %35 - %50 indirimler mevcut.

Yorum

• Esteelauder’e dikkat benim kartımdan mükerrer çekim yaptı, farkına varmasam iademi yapmadan kazıklıyolardı. 15-20 gün sonra farkettim bankayı aradım, ikisi de muhasebeleşmiş üzerinden de zaman geçmiş firmayı arayın bir dediler. Aradım iademi yaptılar ama ne bir özür ne bişey, iğrençler yani. Sanalkart kullanmadan alisveris yapmayın illa alacaksanız.

Yorum

• Rayiha
                  Rayiha Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Büyük şanssızlık olmuş. Benim de tam tersi şanslı alışverişlerim oldu, her iki parfüm alışverişimde de tam boy parfüm hediyesi göndermişlerdi, biri kampanya ürünü, diğeri sürpriz olarak gelmişti.

• Makyajtrendi'nde Serge Lutens Section D'or serisi 1500 TL, normal seri de 675 TL

Yorum

• connoisseur
                  connoisseur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Normal serinin kutusuz 50ml olarak 700-750TL den satildigi dusunulurse fiyatlar gercekten cok iyi.

• RİYAFES
                  RİYAFES Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Son 2 ayda kutusuz Serge Lutenslerin toplanma merkezi oldu memleket

• Makyajtrendi güvenilir mi?

Yorum

• connoisseur
                  connoisseur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bugune kadar yaptigim alisverislerde herhangi bir sorun yasamadim.

• Serge lutenslerin özel serisinden beğendiğiniz parfüm var mı ? Cannibale serisinden

Yorum

• omerikb
                  omerikb Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  yorumlar için çok saolun arkadaşlar deneyebileceğim bir yer var mıdır ürünleri bulunduran

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hic sanmiyorum

• cornelius
                  cornelius Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Harvey Nichols'larda vardı bir ara. Hala olma ihtimali yüksek. Nokta'da da görmüşlüğüm var özel seri.

• İthalatçı firma L'Oreal Türkiye'nin Trendyol içinde açtığı "Yves Saint Laurent Beauty" sayfasında, parfümlerde %30 indirimle birlikte sepette de bazı avantajlar var:

https://www.trendyol.com/magaza/yves...m-236430?sst=0

Yorum

• Beymen bu defa fena bindirip indirmiş, komik oluyor doğrusu

Yorum

• Swann
                    Swann Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bazı parfümler indirimsiz fiyatından daha pahalıya geliyor işte fırsat 😂

• Şu an güncel kampanyalarda en iyi indirim boynerde her 300 tl ye 100 tl indirim yapıyor. Sevil de 650 tl 150 tl indirim, Sephora yüzde 25 indirim, beymen yüzde 20 indirim, hos yüzde 25(bazı ürünlerde indirim artabiliyor net indirim yüzde 25) indirim.
                  Son Düzenleme furkan1001; 12-12-20, 13:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                  X