Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• hepsine güven olmaz açıkçası. ama mavi kozmetik var şu an orada tedarikçi. ondan yana sıkıntım olmadı hiç.

Yorum

• İNDİRİM!: 89.95 TL yerine 69.95 TL

Zara 9.0 (Dior Homme/Valentino Uomo)
      Zara 10.0
      Zara 11.0

Click image for larger version

Name:	zara2.jpg
Views:	523
Size:	87.5 KB
ID:	156911

Yorum

• Aryan
        Aryan Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben, aslında Vibrant Leather EDP. 120 ml. indirimi için pusuya yatmış durumdayım ama açıkçası Zara, bana şuan şu izlenimi veriyor: "Vibrant Leather'ın ne kadar popüler hale geldiğinin farkındayım. O yüzden ona 149.95 TL fiyat çektim ve indirime sokmayı da düşünmüyorum. Teşekkürler!"

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Vibrant leather güzel koku evet. Ama kalıcılık maalesef. Sanırım o serinin en güzeli cologne. Bir iki hafta önce 39.90 dı. Üç tane almıştım

• Aryan
        Aryan Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yalnız siteye baktım da şuan Zara, Vibrant Leather'ın popüler olup çok satmasından sonra adeta flanker'a boğmuş mağazayı ahaha. Vibrant Leather Summer, Vibrant Leather Oud, Vibrant Leather Wood, Vibrat Leather Cologne, Vibrant Leather Special Edition vb...

Vibrant Leather, Aventus etkisi sebebiyle popüler oldu ve beğenildi. Cologne versiyonu ise Aventus'tan kopmuş, başka bir koku (yorumlara bakılırsa). O yüzden bence hala 1 numara klasik Vibrant Leather. Peki başka bir zara parfümü, bunu geçebilir mi? Yine Creed'in Island Water, GIT veya Millesime Imperial kopyasını yaparsa, belki.
        Son Düzenleme Aryan; 29-03-20, 13:41. Tarafından yapıldı.

• Az önce vibrant leather summer denedim. Büyük ihtimalle cologne flankerinin adını bitirip summer yaptılar. Koku aynı çünkü. Zaten vibrant leather cologneyi 39 dan satmalarından belliydi bitirecekleri. Vibrant leather cologne ise tam bir dior homme cologne kopyası. Hatta ondan çok daha kalıcı. Daha yayılımlı.

Yorum

• Gratis'te indirim var.
        Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme - 219 TL

Name:	89573838_2662722830638105_7528724919929012224_n.jpg
Views:	518
Size:	245.5 KB
ID:	156957

Yorum

• Bi’ ara saplantı halinde fellik fellik sadece MMM arayanlar vardı, ne oldu acaba onlara?
          Neyse sephora pop-up reklamında gördüm tea escape indirime girmiş, coffee break vs de stoklarında görünüyordu, belki birinin işine yarar:

Name:	05EACAA0-A0B6-4694-977E-A10CF3216C90.jpeg
Views:	572
Size:	83.7 KB
ID:	157383

https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Hepsiburada'da şu an sana özel indirim var diye(seçili ürünlerde) sepetteki indirimin üzerine %30 indirim daha yapıyor. Sizler de girip bakın belki sizlere de vermiş olabilir. Eğer sizde yoksa ve almak istediğiniz bir parfüm varsa indirim var mı bakabilirim. Neye göre veriyor o indirimi bilmiyorum. Sadece seçili ürünler diyor ama neye göre seçili bilmiyorum

Yorum

• Boynerde seçili parfümlerde %25 indirim var. Bugün son gün bilginiz olsun.

İndirim kodu PF25

Yorum

• cctaymaz
                cctaymaz Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Fakat fiyatlar çok şişirilmiş tavsiye etmiyorum

• Ayrıca bazı ürünlerde ekinoks indirimi var. Tek üründe %25 iki üründe %30 .

Yorum

• Uzay'ın Trendyol dükkanında Bond No. 9 Newyork Amber 1950 TL

Yorum

• Gratis.comda parfümlerde güzel indirimler ve n11.comda genelde gördüm.

Yorum

• Yanlış yazmadılarsa DHP nin 100 ml liği piyasaya giriş yapmış .75 ml liğe göre fiyatı daha uygun ,inşallah koku değişmemiştir.

Name:	Screenshot_2020-03-23-21-33-59.png
Views:	356
Size:	264.0 KB
ID:	158009
                    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Bahoo
                      Bahoo Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      evet onu farkettim sordum bakalım ne cevap verecekler .Dior Homme EDT nin de yeni versiyonu gelmiş o da 600 görülüyor .

• sserkan
                      sserkan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Parfumpoint güvenilirmidir?Alışverişiniz oldumu hiç? İzmirde birkaç mağazasını gördüm,mağazalarda Tester bulundurmuyorlar,emin olamadım.

• mizansen035
                      mizansen035 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Parfumepointte sıkıntı yok. Hatta şu an sağlam indirimler var orada.

• Orjinal yazı sahibi: pigletgoeshere View Post
                    Gratis.comda parfümlerde güzel indirimler ve n11.comda genelde gördüm.
                    Ve hiçbiri stokta yok 😁

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Home Of Scents deki Puredistance leri (M ve Black) birileri ya split için süpürmüş, ya turşusunu kuracak, ya da mağaza parfümleri satıştan kaldırmış veya ben yanlış gördüm :-))

Yorum

• guardian
                        guardian Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        turşu iyi fikir 😬

• Dün ınstagramda Uzay'ın sahibi Bülent Bey'in bu virüs olayları bittikten sonra büyük bir indirim yapacağına dair hikayesini gördüm. Kenara bir şeyler atmaya başlayın

Yorum

• Bentley for Men Intense - 228,90 TL

Niş kalitesindeki tasarımcı parfümler listesinde kolayca kendine yer bulabilecek seviyede bir koku profiline sahip Bentley for Men Intense, bu kış hakettiği ilgi ve değeri görünce bir ara özellikle Şubat ayı içerisinde fiyatı 400 liraya kadar vurmuş, en uygun fiyatı 300 lira seviyesinde dolaşmaya başlamıştı. Heralde bu parfümün mevsimi geçip, havalar ısınmaya başlayınca, bir yandan da koronavirüsün piyasaya olumsuz etkisiyle birlikte mağazalar stoklarını eritmek istemiş olacak ki bu parfümün fiyatı şuan yine o eski uygun fiyat değerine düşmüş durumda. Mesela, Hepsiburada ve N11'de mağazası olan missliva'da 239,90 TL. Benim de N11'de 11 TL'lik kuponum olduğu için orayı tercih ettim ve 228,90 TL'ye alıp (+kargo bedava), kenara atmış oldum. Hiç şişesine sahip olmamıştım. Bu kış sadece dekanttan kullanma şansım olmuştu.

Bundan sonra gelecek olan yeni Bentley'lerin artan dövizle birlikte fiyatlarının yüksek olması büyük ihtimal. Bu fiyatları ileride çok arayabiliriz...

Click image for larger version  Name:	bentley intense.jpg Views:	0 Size:	58.7 KB ID:	160524

Son Düzenleme Aryan; 11-04-20, 17:20. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                        X