Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Tobacco Vanille 100 ml arayanlara ilanen... (ne kadar güvenilir, orası muamma? )

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ragıp hocam birisinin cebinden 750 tl boşu boşuna gitmeden önce linki kaldırıyorum. Amazonun kendi satışı değil satıcı aracılığı ile yayınlanan bir ürün ve birnilerinin canı yanacak. Buna vesile olmak istemeyiz.

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Güvenilir olmayan yerleri "indirim veya fırsat" adı altında paylaşmamakta yarar vardır.

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Anlaşıldı tamam

• Beymen'de artik cogu niche markada geleneksel hale gelen %15 indirim yine baslamis.

Yorum

• RİYAFES
      RİYAFES Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Dolar artışında fiyatları uçurdular, şimdi de ayıp ettik biraz indirim yapalım diyorlar

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Fakirseniz almayin kardesim. Fakiğleğğ.....

• özgüröz
      özgüröz Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yinede çok fazla fiyatları bize yüzde 50 filan lazım

• Perfume Point'te farklı oranlarda iyi indirimler var. Guerlain'larda indirim %42. Trendyol'da da satışını gördüm.

Yorum

• Boyner e girdim şöyle bir fiyatlara bakayım diye... Aman Allah uçmuşlar .. Costume national pour homme 50ml fiyatı 551 TL, yaw arkadaş 100ml 500tl lerde zaten, neyin kafası bu anlamıyorum. Diesel Bad kofre arayanlar gratis de indirim var 299tl e düşürmüşler duyurulur

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Rayiha
        Perfume Point'te farklı oranlarda iyi indirimler var. Guerlain'larda indirim %42. Trendyol'da da satışını gördüm.
        Perfume point, trendyol ve morhipo hakkındaki düşünceleriniz neler acaba? Oldukça şikayet kaydı mevcut ambalajı bozuk bandrolsuz ürünler yolladiklarina dair. Morhipoda da 2008 üretimi parfüm yollaniyormus son zamanlarda. Bu platformlar güvenilir mi sizce, tecrübe ettiniz mi?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rayiha çoğumuz hayatımızda bir kere de olsa sahte parfüm ile kandırılmışızdır belki de.. Güvenirliği kesin olmayan mağazalardan kesinlikle alışverişim olmuyor. Beymen, sevil brandroom harvey gibi yerlerden indirim dönemlerinde alışveriş yapmaya devam ediyorum. Bir de tabi Uzay bu konuda kurtarıcı. 50-100 tl uygun satıyor diye içimin rahat etmeyeceği ya da hakkında aşırı fazla ve gerçekçi bulduğum şikayet olan yerlerden uzak duruyorum. Linkini paylaştığım şikayet de zaten "bu parfüm kokmuyor yeeaa?!?" yorumdan ziyade aklı başında/tecrübeli/kıyas yapabilecek deneyime sahip bir kullanıcı tarafından yapılmış izlenimi bıraktı bende.

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          ali, internetten mümkün olduğunca az alışveriş yapıyorum. Dükkanda bulabildiğim parfümleri indirimde dükkandan alıyorum zaten ama güvenilir bulduğum yerler de sorun yaşatabiliyor. Mesela Brandroom'dan internet alışverişim oldu, ürün bandrolsüz geldi, netten ithalatçısını buldum, aradım, bir güzellik merkezi çıktı. Ben "bandrol" dedikçe onlar "size cilt bakımı yapalım" dediler, sonunda pes edip telefonu kapattım ve parfümü geri yolladım. Benim için en iyisi fazla meraklı olmamak, kör alış yapmamak ve üretimi durmuş parfümlerin peşine düşmemek olacak sanırım. Zaten iyice pahalandılar

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rayiha brandroom da bunu yaşamanız talihsizlik olmuş. Ben de bu bilgiden sonra daha dikkatli olacağım teşekkürler

• Gucci Intense Oud 581.50krs..
        Bana fiyatı oldukça iyi göründü.. Dolar harekete geçtiği dönemde makul fiyat..
        Ben splitten ml fiyatı 7.03tl aldım..
        Burda 6.46tl geliyor.. birde eski üretim gelirse tadından yenmez 😊

Yorum

• Ermenegildo Zegna hepsiburada sitesinde Forte , İntenso ve Uomo 100ml şişeler 149tl...

Yorum

• İbrahim20
            İbrahim20 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Uomo'yu denemiştim, bol turunçgilli yazlık güzel bir kokusu vardı hatırladığım kadarıyla. Bu fiyata kaçmaz.

• Sevil internet sitesinde Kurkdjian'dan olma Mania fırsat ürünü olarak satışta.Üretimi durdu diye biliyorum.

Click image for larger version

Name:	bnbnbnbnb.JPG
Views:	132
Size:	14.3 KB
ID:	120474

Yorum

• Beymen'de yine %15 indirim basladi.

Yorum

• Beymen'de İnitio Magnetic Blend serileri %50 indirime girmiş, yetişen alır ...

https://www.beymen.com/search?q=initio

Yorum

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Birini indirirken diğerine de fısır fısır bindiriyorlar.
                Initio'lara bakarken Tom Ford'lar çarptı gözüme; Black Orchid 835TL, Tobacco Vanille 1.730 TL. diye gidiyor...
                Daha geçenlerde 1.600 küsürdü.

Sonra "sokaklar açığından Black Orchid kokuyooor"... Kokar tabi.
                Yakında pul koleksiyonuna döneceğim zaten.

• KARALARIN_CEMAL
                Yorumu düzenleme
                Hocam Beymen'deki satılan parfüm lüks ve kar marjları % 300 leri bulan parfümler maalesef. Onun için bazı parfümlerde alternatifler çok. Örneğin Akakçe sitesinde istediğiniz parfümü sorgulatıp, size en ucuzdan en pahalısına kadar önünüze seçenekler sunuyor. Burada en son tercih edilecek sitelerden biri de Beymen oluyor. Güven konusunda belki ilk sıralardadır ona sözüm yok ama fiyat konusunda aşırı abartılı. Bahsettiğiniz Tom Ford Black Orchid 'Ak akçe de' 429 TL den başlıyor. Bundan mütevellit hocam demek istediğim, indirime giren bir parfümü alırken, bindirimde olan başka bir parfümü de almanın manasız olacağını kanaatindeyim

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Çok doğru Ragıp hocam,
                Sıkıntı, bu yazdıklarınızı yani Ak akçe vs siteleri bizler ve sınırlı sayıdaki ucundan da olsa parfümle ilgilenenler biliyor.

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL
              Beymen'de İnitio Magnetic Blend serileri %50 indirime girmiş, yetişen alır ...

https://www.beymen.com/search?q=initio
              Bilginiz var mi parfümler hakkında

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                Yorumu düzenleme
                Valla hocam bu serileri hiç denemedim. İnitio nun Blessed Baraca, Absolute APhrodisiac ve High Frequency yi denedim, diğerleri hakkında bir bilgim yok ama denediklerimin üçü de birbirinden güzel parfümlerdi.

• anigemini
                anigemini Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bende 8 numara var. Aşağı yukarı Chai Tea Latte gibi kokuyor diyebilirim. Baharatlı, tütsülü, tatlımsı.

• Her zamanki gibi satmayan ürünler için damping

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8
                Her zamanki gibi satmayan ürünler için damping
                Bu fiyata niş parfüm olarak güzel fiyat hocam, ama muhtemelen hem satmayan hemde kötü kokular

Yorum

• Acqua di Parma nın bir kaç seti ve Juliette Has a Gun Moon Dance yine Beymen'de indirimde olanlardan gözüme takılanlar.

Yorum

• Beymende ikinci ürüne %40 indirim var şuanda, sık sık verilen %20 indirimden daha avantajlı değil yine.

Yorum

İşleniyor...
                    X