Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kullanırken tanımadığınız kişilere bile parfümünüzün ne olduğunu sorduran kokular

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Galiba bugüne kadar hiç tanımadığım bir kişi bana parfümümü sormadı ama benim sormuşluğum olmuştu. Aldığım cevap Davidoff Zino idi. Ben de sonrasında Zino’yu hepsiburada’dan satın almıştım. O şişe hala öyle durur evde. Satın alalı galiba 4 seneyi biraz geçiyor

Yakın çevremde de en çok sorulan parfümlerim Aventus, Promise, Bleu de Chanel ve Cuir Cannage olmuştu. Cuir Cannage’ı sormalarının sebebi de “hacı yağı” yaftasını damgalamak içindi
    Son Düzenleme xPixa; 18-03-20, 23:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

Mfk Gentle Fluidity Silver çokca soruluyor.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Bana o kadar etkileyici gelmese de Tom Ford Oud Wood

Yorum

Leto hocam Office For Man , şu jeremy fragrances ın çıkarttığı koku mu?

Yorum

Benim pek başıma gelmedi.genelde tanıdığım insalar soruyor.almayacaklarını bildigimden chanel,dior,armani deyip geçiyorum bunun iki nedeni var birincisi kullandığım çoğu parfümün adını doğru telafuz edemiyorum ikincisi internetten fiyatına bakıp deli bu diye arkamdan atacaklarını biliyorum.gerçekten alacak biriyse parfümün adını söyleyip parfüm forumlarını öneriyorum.Başıma gelen bir olayı anlatayım.Bir gün icra dairesinde çalışıyorum bir avukat meslektaşım geldi basit ama güzel bir kokusu vardı.ilk defa tanımadığım birine parfümünü sordum.ağzının içiyle yüzme bakmadan “silomom” gibi bişey dedi.anlamadım dedim.elini sallayarak “söylemem”dedi arkasını döndü.çok bozlumuştum

Yorum

• Asaid
              Asaid Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              travmatik olmuş😅 benim de neredeyse hiç soran olmadı diyebilirim. bunun nedeni muhtemelen sadece kendim duyabileceğim dozajda sıktığım için olabilir, hatta yanlışlıkla fazla sıktıysam genelde insanlara çok yaklaşmam.. benimki de ilginç bir psikoloji😁

• orangeverte
              orangeverte Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Tam bir nezaketsizlik örneği sergilemiş bence.

• ntmm22
              ntmm22 Yorumladı
              Yorumu düzenleme

Ofiste sıkmıştım deneme amacıyla bayanlar baya beğenmişti Le Labo - Santal 33 .

Yorum

By Kilian Straight to Heaven Extreme
              Mancera Hindu Kush
              Amouage Jubilation
              Prada l’homme
              Nishane Hacivat

Yorum

Mancera black gold,
                lalique encre noir sport
                Adp profumo
                fahrenheit le parfüm
                prada luna rossa black için sormuşlardı
                Şu an kadar niş için soran olduğunu hatırlamıyorum
                Mancera black gold u amsterdamda denemek için mağazada sıkmıştım. Kafede ve tramwayda iki kişi sormuştu. Dönüp şişeli almaya niyetlendim üşendim sonra.
                Son Düzenleme Dryz; 06-04-20, 21:38. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orcun1993 View Post
                  By Kilian Straight to Heaven Extreme
                  Mancera Hindu Kush
                  Amouage Jubilation
                  Prada l’homme
                  Nishane Hacivat
                  orcun1993 merak ettim amouage jubilationı olumlu manada mı sordular yoksa negatif manada mı? Bizim toplumuzda arabik esintili kokuları genel olarak hacı yağına benzetme eğilimi vardır ya ondan soruyorum.

Yorum

• orcun1993
                    orcun1993 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    orangeverte
                    Amouage Jubilation ile ilgili olumlu yorumlar aldım
                    günümüz parfümlerine pek benzemediği için insanlara farklı sıradışı geldi lüks koktuğunu söyleyeninden tutun erkek arkadaşına almak için ismi bile sorulmuştu
                    Hacıyağı konusuna gelirsek bizim toplum Avrupa tarzı parfümlere alışkın ne ben nede çevremdekiler hacıyağı tepkisi vermedi ama kişinin koku algısı kişiden kişiye göre değişebilir.
                    Mesela bana göre Xerjoff Fars hacıyağı gibi geliyor kısmen 1888 sanırım amber temada olduğu içindir

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    teşekkür ederim Orçun hocam

Trussardi Uomo

Kafede pc başında birşeyler bakarken kahve almaya gitmiştim . Daha sonra kasiyer masama gelip parfümümü sormuştu.

Yorum

İşleniyor...
                  X