Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yorum

• Yorum

• Estetiğin centilmence edası ile saygılı, sevgili, hoş bir yaz…

Click image for larger version  Name:	summertime.JPG Views:	2 Size:	1.01 MB ID:	202848
      Son Düzenleme Aryan; 25-07-21, 18:55. Tarafından yapıldı.

Yorum

• 20 Temmuz evlilik yıldönümümüzdü. Bugün İzmir e gittik ve eşim istediğin parfümü alalım dedi🙏🏻 Narciso Fleur Musc ve Musc Noir üzerinde yoğunlaştım. Eşim Fleur Musc için tokat gibi, Musc Noir için ise şiir gibi dedi😄 Ben de şiir gibi olanı aldım tabii. İnşallah kalıcılığı beni üzmez. Kokusu çok güzel. Klasik Poison dan esintiller var. Onun daha kadifemsi, hafif ve modern hali gibi.

Yorum

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hoşgelmişsiniz Libra, nice mutlu yıllara 😊

• Swann
          Swann Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Mutluluklar ❤️ Cok merak ediyorum, Dior Poisona hastayimmm... deneyebilirim umarim, hayirli olsun yeni parfumunuz...

• Libra
          Libra Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sevgili Rayiha, sevgili Swann çok teşekkür ederim🙏🏻🙏🏻
          Dün gece hemen parfümümü sıktım. Komşularla birlikteydik. Parfümüme bayıldılar. Kokusunun buram buram geldiğini söylediler. Ben de kendi üzerimde hafif hafif hissettim. Fragrantica yorumları beni korkutmuştu ama kalıcılık ve yayılım fena değil gibi🙏🏻 Bu arada kağıda sıktırdığım Fleur Musc ı da koklattım. Ona da bayıldılar. Bir sonraki alacağın da bu olsun dediler☺️

• Click image for larger version

Name:	20210810_233532.jpg
Views:	642
Size:	1.96 MB
ID:	203185

Yorum

• Nişhane Hacivat düşüyorum Fakat fiyatlar çok artmış. O paralara değer mi bilemedim. Split bulursam oyle alacagım sanırım.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Hawkee View Post
            Nişhane Hacivat düşüyorum Fakat fiyatlar çok artmış. O paralara değer mi bilemedim. Split bulursam oyle alacagım sanırım.
            Liste fiyatı 2.700 ama Bülent abi den daha uyguna alabilirsiniz.

Yorum

• Çocukluğumda en sevdiğim kokulardan olan ince belli mavi şişeli Blendax kokusu (annem de onayladı çok benzediğini) Chanel Beige EdP'yi bir süredir numuneden azar azar kullanıyordum, sonunda dayanamadım ve aldım 😍

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Libra View Post
                20 Temmuz evlilik yıldönümümüzdü. Bugün İzmir e gittik ve eşim istediğin parfümü alalım dedi🙏🏻 Narciso Fleur Musc ve Musc Noir üzerinde yoğunlaştım. Eşim Fleur Musc için tokat gibi, Musc Noir için ise şiir gibi dedi😄 Ben de şiir gibi olanı aldım tabii. İnşallah kalıcılığı beni üzmez. Kokusu çok güzel. Klasik Poison dan esintiller var. Onun daha kadifemsi, hafif ve modern hali gibi.
                ikisi arasında seçim yapsaydınız hangisi olurdu şuan itibarıyla?

Yorum

• Libra
                  Libra Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Şimdi gördüm kusura bakmayın lütfen🙏🏻 Şu anda ikisi de elimde var. Her ne kadar Fleur Musc ile daha çok iltifat alsam da, ben Musc Noir ı daha çok seviyorum☺️
                  Son Düzenleme Libra; 18-09-21, 23:35. Tarafından yapıldı.

• Click image for larger version  Name:	6589E685-A6E5-49F5-B698-FA8DAB0F9A0C.jpeg Views:	0 Size:	1.84 MB ID:	203756

Beni peşinden en çok koşturan parfümler arasında 1. sıraya kolaylıkla yerleşti. Umarım bundan sonraki alacaklarımda benzer olaylar yaşamam.

Yardımcı olan çok değerli abime selamlar.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Abbathdoom View Post
                  Click image for larger version Name:	6589E685-A6E5-49F5-B698-FA8DAB0F9A0C.jpeg Views:	0 Size:	1.84 MB ID:	203756

Beni peşinden en çok koşturan parfümler arasında 1. sıraya kolaylıkla yerleşti. Umarım bundan sonraki alacaklarımda benzer olaylar yaşamam.

Yardımcı olan çok değerli abime selamlar.

Yorum

• Ben de bi ara çok aramıştım, iyi günlerde kullanın.

Yorum

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkürler hocam.

• Bugün tekrar denedim ve kesin kararımı verdim. Lancome Idole Aura alacağım. Çok çok sevdim kokusunu 🥰

Yorum

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkür ederim🙏🏻 Rose Cherie yi ben de merak ettim şimdi☺️

• Rayiha
                      Rayiha Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Lancome alışverişimle Idole Aura nümunesi geldi, şu an deniyorum. CK Escape'i çok anımsattı. Başlangıçta orijinalini anlık olarak hatırlatıyor, sonrasında ise oldukça sucul geldi kokusu, sanırım kavun benzeri bir koku veren Calone maddesini alıyorum. İlerledikçe hafif bir pudra hissi ekleniyor. Son dönem çıkan parfümler içinde farklı bir çalışma Libra.

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Escape çok sevdiğim bir parfümdür. Belki anımsatan birşey olabilir. Gerçekten de en azından günümüz parfümlerinden farklı bir havası var Aura nın👍🏻

• Dior sauvage elixir

Yorum

• Myrkur
                      Myrkur Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Çok merak ediyorum bu parfümü

• Click image for larger version

Name:	B0645B3C-535D-4DE7-A394-99B62854CF6D.jpeg
Views:	288
Size:	1.77 MB
ID:	204482

Yorum