Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kaptan Nemo...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Bu fiyatlarla başlık bu ay değilde '' bu yıl'' hangi parfümü aldım alacağım olarak güncellense daha doğru olurdu sanki

Yorum

• Sephora’dan vip müşteri olarak ön indirim açılımı ileee(%20) 😂🤪 tobacco vanille aldım. 😊 Iyi mi yaptim, kotu mu bilemiyorum altan.. 😄🙂😀

Yorum

• Splitten gelecek dekantların beğenisine göre baharlık/yazlık bir şişe almaya niyetliyim. Şimdilik aklımda Guerlain Homme var.

Yorum

• Birde unique luxury akdeniz 10 ml

Yorum

• Bu ayki zayiatlar; Chanel No5 Edp ve La Petite Robe Legere... Allah affetsin... ☺️😂

Yorum

• Vişne ve badem bu kadar mı güzel birleşir... 😍 Paçuli, meyan kökü bazlı mükemmel bir koku! Mevsimsiz, tatlılık tam ayarında; hafiften dior esintileri taşıyor gibi geldi bana; tam çantaya atmalık... 😊 -bir de çay esintisi var ki muhteşem bi hava katmış, baya cool bayıldım-

Yorum

• Rayiha
                  Rayiha Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Couture'den sonraki 2. LPRN şişem, ben de çok sevmiştim ana Velours açılışta daha serin ve ekşi, dipte daha az tatlı olmasıyla Legere'i tahtından etti diyebilirim. Üçü de beni en mutlu eden kokulardan

• Swann
                  Swann Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Rayiha; açılıştaki yoğun ve oldukça doğal olan vişneyi çok sevdim ben. Paçuli benim için bir artı puan daha. Çay cuk oturmuş kokuya sonra ise gül ile birlikte meyan kökü alıyorum... Ben bu serinin tatlı olmasından korkuyordum açıkçası işte ne biliim vişne şurubu gibi filan... Fakat en azından hippi flankeri beni oldukça mutlu etti tıpkı senin gibi; diğerlerini de denemek istiyorum...

• Bu mesajı parfüm özelinde düşünerek yazmıyorum...

Bu mesajım herkese...

Aklınızda hangi parfüm almayı düşündüğünüz ne varsa bir an önce alın ve konuyu kapatın, hatta tornavidasından çivisine, parfümünden çorabına, kravatından gömleğine kadar neye ihtiyacınız varsa almanızı öneriyorum...

Bir daha bu fiyatları kesinlikle ama kesinlikle bulamayız, bulamayacağız...

NOT: Sırf başlığa uygun olması açısından bu ay yaklaşık 40 dekant aldım, deneyip beğendiklerimden Marc-Antoine Barrois Ganymede, Creed Spice & Wood ve Aventus (stoklarımın artması amacıyla) şişeli alarak konuyu kapatmayı hedefliyorum...

Yorum

• Çok uygun fiyata aldım, dökmeli... Sanırım vintage, batch okutamadım hiçbir sitede yalnız birinde 1987 çıktı ve fakat parfüm henüz yoktu o zaman... 😂 @İbrahim20’ye imza kokumu bulmama yardım ettiği için tekrar teşekkür ederim. (Parfümü ondan almadım, dekant aldıydım ilkin kendisinden.) 🤞🌸

Yorum

• İbrahim20
                    İbrahim20 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hayırlı olsun, vintage Dune bir başkadır

• Swann
                    Swann Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    teafortwo tenk u, yep uyumlu, aynısının tıpkısı. İbrahim20 hı hım, ivit, tabisi

• Swann
                    Swann Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Arkadaşlar.. Dune izlenimlerini okuyorum fragrantica’da ve benim dilimin ucuna gelip bir türlü söyleyemediğim cümleyi biri yazmış.. ‘dune hüzün kokuyor ve herkese göre değil..’ Gerçekten hüzünlü ve üzgün bir koku... ..

• Click image for larger version

Name:	F8D83E05-6EE4-4C2E-8C9E-EF2DC8BAADD0.jpeg
Views:	712
Size:	1.17 MB
ID:	198215

We're all Fat Electricians.

Yorum

• Asaid
                    Asaid Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    uzun bir arayışın sonunda muradınıza erdiniz sanırım 😁 güzel günlerde kullanın

• Abbathdoom
                    Abbathdoom Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Evet uzun bir arayış oldu ve sizin yardımınızla ilk kez denemiştim hocam. Çok teşekkür ederim 😊🙏🏻

• ba-yil-dim, hemen yedekliyorum siseyi 😊

Click image for larger version

Name:	716ED1CE-4689-467F-9B7F-F3127EBC7716.jpeg
Views:	551
Size:	1,018.3 KB
ID:	198920

Yorum

Name:	20210411_004908.jpg
Views:	584
Size:	83.8 KB
ID:	198953 😊

Yorum

Name:	724E0A15-49E8-4F1A-BB9F-7FF562EDBD9E.jpeg
Views:	422
Size:	978.1 KB
ID:	199448

Yorum

• Swann
                        Swann Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        mukemmel ya, flankerlari forte ve celestia’da keza öyle ... <3

• Baharı meşe yosunu, vetiver ve çiçekler ile karşıladık...

Click image for larger version

Name:	bahar2021rrr.jpg
Views:	378
Size:	1.98 MB
ID:	199663
                      Son Düzenleme Aryan; 30-04-21, 16:43. Tarafından yapıldı.

Yorum

Name:	20210508_134546.jpg
Views:	301
Size:	651.3 KB
ID:	200058

Yorum

İşleniyor...
                        X