Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• splitten penhaligons halfeti geldi.

Yorum

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      teşekkür ederim guardian hocam. Peki gül yorumu metalik mi?

• F.essence oud
      F.essence oud Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Gökhan kardeşim hayırlı olsun güzel günlerde kullan. orangeverte Hasan hocam baharatlı aromatik yapıda bir koku. Gülden ziyade servi ve baharatlı yapı ön planda. Keskin, güçlü bir koku.

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      F.essence oud, guardian, Myrkur hepinize teşekkür ederim

• Click image for larger version

Name:	133105_aaab7d4b5b4df4dd5c90b43257c82d0b.jpg
Views:	800
Size:	294.9 KB
ID:	182196

Yorum

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim Ilyas hocam.

• Asaid
      Asaid Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İsmindeki amber ve oud ile kompozisyonun bir alakası yok sanırım değil mi? Tatlı(genelde vanilya)-Tütün parfümleri her ne kadar bilindik ve sık da olsa kalitelisine denk gelmek nadir.

• omerikb
      omerikb Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bayılıyorum bende buna. Nereden temin etmiştiniz hocam

• Click image for larger version

Name:	DA354943-9FE3-46A3-846D-0949086F609C.jpeg
Views:	719
Size:	1.33 MB
ID:	183456

Yorum

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok güzel bir parfüm hayırlı olsun hocam 🙂

• Abbathdoom
      Abbathdoom Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkürler Furkan hocam.

• Profumum Roma Acqua Di Sale eşim'e almayı düşünüyorum

Yorum

• mr.sta
      mr.sta Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tam bir klasik. Çok güzel bir yaz parfümü, hatta çok soğuk olmayan sonbahar kış günlerinde bile kullanılır. En sevdiklerimden.

• Bu ay aldiklarim:

1. Frederic Malle Hope ve Musc Ravageur
    2. The merchant of Venice - Arabesque
    3. Nishane-Nanshe, Ani ve Fan your flames
    4. Tiziana Terenzi-March 19
    5. YSL-Tuxedo

Toplam koleksiyon sayisi 50nin ustune cikmis oldu boylece. Merak ettikleriniz varsa yanitlayabilirim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

kurlar bu şekilde giderse sanırım Beymen'deki parfümler fiyat olarak 1.5 katına çıkacak. İç acıtan bir durum.
      Değişmeyen tek gündem herhalde 😅

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ayslperfume View Post
        Profumum Roma Acqua Di Sale eşim'e almayı düşünüyorum
        Nishane EGE yi de deneyip öyle karar verin 🙂 benzer tema var gibi duruyor, ben fazla tene yakın bulmuştum Acqua Di Sale i.

Yorum

• ayslperfume
          ayslperfume Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Çok teşekkür ederim. Önerinizi dikkate alıp araştırıcam

• Orjinal yazı sahibi: Dgkndrmn View Post

Kurlar şu durumda, geçen marttan beri Avrupa'ya seyahat edemiyoruz ve ne zaman sınırların açılacağı belirsiz. Maalesef yurtiçi tedarikçilerin insafına kaldık. Beymen artık nasıl bir fırsatçılığa çevirecek bu durumu, tahmin bile edemiyorum.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Dgkndrmn View Post

Artık ülkedeki en lüks şeylerden biri "orijinal parfüm kullanıyorum" demek oldu.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Artık ülkedeki en lüks şeylerden biri "orijinal parfüm kullanıyorum" demek oldu.
            Ben gencken bir insanin orijinal parfumu olmasi buyuk olaydi. O yillara dogru gidisat

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Leto View Post

Ben gencken bir insanin orijinal parfumu olmasi buyuk olaydi. O yillara dogru gidisat
              Başladığımız noktaya dönüş diyorsun üstat...

Yorum

• Çok büyük bir zenginlik haline geldi koku merakımız en çok buna üzülüyorum. Kaldı ki yurt dışı yasakları da böyleyken vay halimize.

Yorum

• Beymen zaten %20 civarı bir zam yaptı. Kur yükselişi devam ederse en az bir bu kadar daha zam yapılacak gibi. Bu arada Black Friday da Beymen indirim yapıyormuydu?

Yorum

• Chanel Chance EDP aldım. Eskiye göre parfüm alımımı çok azalttım. Zaten bu fiyatlarla başka çare yok. Değişik parfümler denemek yerine çok sevdiğim, emin olduğum parfümlerimle yoluma devam ediyorum.Yeni çıkan bir parfümü ancak beni çok fazla etkilerse, iyice emin olduktan sonra alabilirim.
                    Chance,senelerdir bittikçe aldığım, benimle özdeşleşen parfümlerimden biriydi zaten. Ondaki ferah tatlılığı çok seviyorum.

Yorum

• orangeverte
                      orangeverte Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Güzel günlerde kullanın. Eşimin de en sevdiği parfümü. Dediğinize de katılıyorum. Ben de artık beni çok etkileyen yeni bir parfüm çıkmadığı müddetçe, çok sevdiğim ve emin olduğum parfümlerle yola devam etmenin daha uygun olacağını düşünüyorum

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Çok teşekkür ederim😊

• Fujer aldım, 7 adet.

Click image for larger version

Name:	koleksiyon2.jpg
Views:	424
Size:	1.44 MB
ID:	185392

Yves Saint Laurent - Rive Gauche pour Homme (Vintage): Bu parfüm, sadık hayran kitlesiyle bende merak uyandırmıştı. Barber Shop'lar arasında en iyilerden biri olarak gösterilen bu parfümün teneke kutulu vintage'ını bulunca kör alış kaçınılmaz oldu, kaçırmak istemedim.

Davidoff - Zino Davidoff (Vintage): El yazılı, italik şekilde Davidoff yazan her vintage parfümü alabilirim. Cool Water ile başladık, Zino ile devam ediyoruz...

Carolina Herrera -
                    Herrera For Men (Vintage): 91 çıkışlı bu fujer, koku profilindeki tütün, karanfil, sandal ve ambergris ile radarıma girmişti. pomak İsmail hocamın 90'lardan favori parfümü olduğunu öğrenince de dedim; bu alınır.

Guy Laroche - Drakkar Noir ve Cartier - Pasha: Bu iki parfüm aslında tam olarak vintage parça sayılmaz ama son batch'leri de değil. Bulabildiğim en eski batch'leri bulmaya çalıştım. Drakkar Noir bir 80'ler efsanesi, referans parfüm olduğu için bir bakalım dedik. Pasha ise farklı ferah-oryantal yönüyle dikkatimi çekiyordu bir süre.

Tom Ford -
                    Beau De Jour: Eski ekol parfümleri seven birisi olarak bu parfüm, hem kokusunun içime sinmesiyle hem de private blend koleksiyonundan signature koleksiyona geçmesiyle fiyat/performans olarak alınabilir geldi bana.

Lancome - Hypnôse Homme: Maurice Roucel'in bu oryantal fujeri geçtiğimiz yıllarda radarımdayken 50 ml.'lik şişesinin bana hediye gelmesi mutlu etmişti. Çok da sevdim, ne zaman kullansam kendime; bunu daha fazla kullanmalıyım diyordum ve sonunda 75 ml.'liğini aldım. Kokudaki batch farklılığı biraz üzse de olmazsa olmazlardandı benim için.
                    Son Düzenleme Aryan; 20-11-20, 14:00. Tarafından yapıldı.

Yorum

• orangeverte
                      orangeverte Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hepsini güzel günlerde kullanın Aryan hocam

• Aryan
                      Aryan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkür ederim orangeverte hocam. RL Safari'yi lütfen sakın elden çıkarmayın ;((

• orangeverte
                      orangeverte Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Rica ederim Aryan hocam. Safariyle ilgili öyle bir niyetim yok , teşekkür ederim
                  İşleniyor...
                  X