Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	IMG_4765.JPG
Views:	1041
Size:	1.50 MB
ID:	167349

Yorum

• Asaid
      Asaid Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      merak ettim şimdi. Luxe Patchouli yorumlayabilir misiniz?

• protectedsugar
      protectedsugar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Pastırma çemeni kokan bu muydu? :-)

• _sefa_
      _sefa_ Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Baharatlı barbekü hocam bu Pastırma çemeni denince aklıma Eau Noire geliyor.

• elimdeki parfüm stoklarından sonra geçtim bu ay diğer aylardada koku almayı düşünmüyorum

Yorum

• Loading...
      Click image for larger version  Name:	IMG_20200526_122932.jpg Views:	0 Size:	1.22 MB ID:	167903Click image for larger version  Name:	IMG_20200526_123506.jpg Views:	0 Size:	1.31 MB ID:	167904Click image for larger version  Name:	IMG_20200526_124308.jpg Views:	0 Size:	1.13 MB ID:	167905Click image for larger version  Name:	IMG_20200526_124956.jpg Views:	0 Size:	1.83 MB ID:	167906Click image for larger version  Name:	IMG_20200526_132254.jpg Views:	0 Size:	1.28 MB ID:	167907

to be continued...
      Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 26-05-20, 14:18. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Elimde 12 ml kadar var. Bende boş şişe koleksiyonu da var

• Abbathdoom
        Abbathdoom Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Mmm. Deseydiniz önceden size bitirdiğim şişeleri gönderirdim. Ama kırıp atmak da hoşuma gidiyor.

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bundan sonra aklında olsun o zaman hocam

• Beş resimden fazla yükleyemediğim için bunları sonradan yüklemek zorunda kaldım...
      Malum Corona virüsünden kaynaklı spekülatif haberler yapıldığı için, parfüm fiyatlarında %25-40 civarında zam geleceği endişesiyle yaklaşık olarak 1 yılda alacağım parfümleri 1 aya sığdırıp öyle satın aldım. Bir tanesi ise tamamen aldığım iltifattan dolayı gaza gelerek satın aldım. Yoksa Üç bin küsürler verip de o parayı vermezdim.

Click image for larger version  Name:	ORMONDE  JAYNELER.jpg Views:	0 Size:	1.50 MB ID:	167918
      Ekli Dosyalar

Yorum

• Marmaris büfe
        Marmaris büfe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Güzel günler de kullan Ragıp hocam. Keşke Alex’e şişeli girmeseydin. Evladiyelik olur 100 ml.

• KARALARIN_CEMAL
        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Marmaris büfe, yapacak bir şey yok Engin hocam. Çalışanlardan övgü alınca, bir de milletin dilinde bir parfüm olunca, şeytana uydum. :-)
        Teşekkür ediyorum bu arada

• KARALARIN_CEMAL
        Yorumu düzenleme
        orangeverte Hasan hocam teşekkür ederim :-))

• Maşallah Maşallah Ragıp Hocam KARALARIN_CEMAL güzel günlerde kullanın.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
        Yorumu düzenleme
        Teşekkür ederim Halit hocam, eksik olmayasın. Daha güzelleri sizlerin olsun inşallah :-))

• cantona8 hocamın katkılarıyla kendisine çok teşekkür ediyorum önümüzde ki splitlerde görüşmek dileğiyle. 🙃
      Ekli Dosyalar

Yorum

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hocam valla mefisto da hızlı davrandın. Yoksa kaçırmazdım

• furkan1001
        furkan1001 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hahahaha hocam güzel koku bulursunuz elbelt 🙃

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Furkan hocam iyi yaptınız. Ben de ondan bahsedecektim unuttum atlamış oldum. Bir müddet kutusuz şey edin onu

Name:	yeni.jpg
Views:	814
Size:	2.06 MB
ID:	168091
      Ekli Dosyalar

Yorum

• Asaid
        Asaid Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        renkli camları sevmiyorum, sanki göz boyama gibi geliyor. koyacaksan suni de olsa parfume koy boyayı niye camı boyuyorsun😑

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Asaid +1

• Myrkur
        Myrkur Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        orangeverte teşekkür ederim hocam. Bu meyveli sakızların daha tropikal ve kaliteli hale getirilerek parfümleştirilmiş hali gibi bir şey. Bence çok ama çok güzel.

Name:	20200530_170748.jpg
Views:	757
Size:	2.12 MB
ID:	168454

Yorum

• Splitten aldıklarım
        Click image for larger version

Name:	IMG-20200601-WA0004.jpg
Views:	800
Size:	205.9 KB
ID:	168817

Yorum

• Yorum

• orangeverte
            orangeverte Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Engin hocam Shaman bulunmuş nihayet Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Aynen hocam, sonun da kavuştuk.

• KARALARIN_CEMAL
            Yorumu düzenleme
            Marmaris büfe, Ne demek Engin hocam her daim birbirimize yardımcı olmak, sevdiklerine kavuşturma adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Tekrardan güle güle kullanman dileğiyle.
            Home Of Scents e MİN NEW YORK Shaman tekrardan geldi almak isteyen varsa kaçırmasın. Çok fazla talep gelmiş Shaman için. Kapalı olan mağazalarındaki tüm Shaman ları getirmişler, tekrardan internet sayfasında satışta.

Name:	0D235706-B48F-4247-9A28-F4031F93273B.jpeg
Views:	582
Size:	1.76 MB
ID:	170945
          Son Düzenleme hlttmz; 11-06-20, 23:12. Tarafından yapıldı. Reason: Resim düzenlendi

Yorum

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Kervana katıldın demek hocam Son yılların en iyi Tom Ford u bence.

• hlttmz
            hlttmz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Aynen hocam, aslında acele etmezdim ama çok şişe taze olduğu için bu performansı 2-3 yıl sonra kesin bulamayacağız.

• Aranan kan bulundu. Click image for larger version

Name:	ROJA  ENİGMA.jpg
Views:	638
Size:	307.2 KB
ID:	170978

Yorum

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Enigma varsa başka bir şeye ihtiyacın yok. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan Ragıp hocam.

• KARALARIN_CEMAL
            Yorumu düzenleme
            Teşekkür ederim Engin hocam, sağol varol. Hepsini deneyemedim, Musk Aoud denedim diye hatırlıyorum. Enigma dan baya bi etkilendim. Şimdi aklımı karıştırdı bu Enigma. Başa mı koyayım, 2. sıraya 3 e mi bilemedim. FB Lost İn Heaven, LM Veleno Dore ve Enigma, bu üçü arasında gidip geliyorum.

• Selective44
            Selective44 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Enigma. Başka kana ihtiyaç yok.

Name:	IMG_5011.JPG
Views:	507
Size:	818.0 KB
ID:	171725

Yorum

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bu iyiydi iste

• Abbathdoom
            Abbathdoom Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Çok iyi bir tercih. 👏🏻

• _sefa_
            _sefa_ Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bence de

• Edmond Roudnitska'ya saygılarla...

Click image for larger version  Name:	3-min.jpg Views:	5 Size:	2.52 MB ID:	173085

Moustache Original 1949 – Rochas: Şuan piyasada karşımıza çıkan Moustache EDP. ile alakası olmayan bu ikonik parfümün klasik versiyonu, Edmond Roudnitska ve Rochas’ın tarihiyle ilgili yazılar okudukça çok daha fazla ilgimi çekmeye başlamıştı. Bu klasik, kokusu itibariyle şuan iyi satış rakamları yakalaması imkansız olsa da mevcut IFRA kuralları çerçevesinde iyi niyetli bir şekilde orjinal koku profiline ve formülasyonuna sadık kalmaya çalışarak tekrar ürettikleri için Rochas’a tebrikler ve teşekkürler!

Eau Sauvage Parfum – Christian Dior: Francois Demachy’nin yeniden üretilen Eau Sauvage’ın kokusunu, orijinal versiyonuna daha fazla yakınlaştırmak için aromatik gücünü daha güçlü bir şekilde tazeleyerek tekrardan yorumlamasına sempatiyle yaklaştım ben. Biraz da olsa Roudnitska’nın mirası ve kültürüne temas etmek, az da olsa kokusuna dair izlenim edinmek ve tabii ki kokusunu da çok sevdiğim için bu parfümü koleksiyonuma katmak istedim.
          Son Düzenleme Aryan; 25-06-20, 17:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Yorum

• Marmaris büfe
              Marmaris büfe Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Aynen Ragıp hocam, Beymen indirimini de bitirdik, sırada ki gelsin😊 Evet kapak ve yazı sarıya dönmüş. Fiyat farklılığı da kutudan kaynaklanıyor. Cancanlı kutu istersen 350 TL gibi fiyatı yükseliyor.

• OğuzBey
              OğuzBey Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Abim Hayırlı Olsun Seçimlerin Güzel Intoxicated Kullanmıştım Güzel Bir Kahve Kokusu Vazgeçilmezlerimden.

• Marmaris büfe
              Marmaris büfe Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Teşekkür ederim kardeşim sağol. Benim de favorim mükemmel baharat ve kahve kokusu.
          İşleniyor...
          X