Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Biri ilk diğeri son göz ağrım. Roja Döve Fetish Parfum için İlyas hocama, Sprit Of The Glen için ibrhm dostuma sonsuz teşekkür.

Click image for larger version  Name:	8B5624C9-D5F1-4E11-B0C0-65EA3081B94A.jpeg Views:	0 Size:	233.3 KB ID:	161797

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İbrahim hocam yaklaşık 3 senedir forumda görünmüyor, yaşıyor muydu?

• Click image for larger version  Name:	yeni4.jpg Views:	0 Size:	1.48 MB ID:	161850

Gucci Pour Homme II: Bu parfüm, ilk olarak ParfumYorumlari'nın tasarımcı /designer kategorisi içerisinde "Hayat boyu sadece 10 parfüm seçseydim" diyerekten seçtiği parfümler arasında olmasıyla dikkatimi çekmişti. Çeşitli forum ve platformlardaki yorumlar da bu yönde olumlu olup, bir de buna üretiminin durmasıyla birlikte artık zor bulunması eklenince; kaçırmak istemedim.

Tom Ford Grey Vetiver: Tom Ford'un şuan satışta olan tasarımcı parfümlerini beğenememem sayesinde keşfettiğim bir parfüm oldu. Araştırdığım kadarıyla sevdiğim tarz kokulara benziyordu. Üretimi olmadığı için bunu da kaçırmak istemedim. Koklayınca da iyi ki de almışım! dedirtti. Sahi Tom Ford'un, böylesine şık kokular tasarlamayı bırakıp kulfi, meksika çikolatası vb. notalı parfümler yapmaya yönelmesinin sebebi neydi ki?!

Van Cleef & Arpels Midnight in Paris: İtiraf etmem gerekirse ilk olarak şişe tasarımı ve adıyla ilgimi çeken bir parfüm oldu. İlk izlenim olarak, koleksiyonuma renk katan, benzerine sahip olmadığım bir gece parfümü gibi duruyor. Bilmiyorum, beni mutlu etti. Bu da üretimi duranlar kontenjanında dolabıma girdi.

Armani Eau de Cedre: Son yıllarda tasarımcı piyasasındaki en güzel işlerden bir tanesi. Sedir ağaçlarının altında, yeşillikler içerisinde uzanmış güzel bir çay keyfi hissiyatı...

Yves Saint Laurent L'Homme: En sevdiğim notalardan biri zencefil ve bu bir zencefil parfümü.
    Son Düzenleme Aryan; 23-04-20, 17:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Myrkur
      Myrkur Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Armani Eau de Cedre ve Gucci Pour Homme II benim de en sevdiklerimden.

• ntmm22
      ntmm22 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hayırlı olsun hocam aldıklarınız, güzel günlerde kullanmanızı dilerim nasıl beğendiniz mi gucciyi onu merak ettim

• Aryan
      Aryan Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim arkadaşlar Myrkur ntmm22. İki farklı çay yorumuyla karşılaştım ve buna çok sevindim. GPH-2'yi geçen aylarda bulamıyorken, Cedre alırım o da çay parfümü, benziyordur diye kendimi teselli etmeye çalışıyordum ki hiç öyle değilmiş.

GPH-2'de çay'ın tarçın ve tütün ile birlikteliği, mür ve pimento biberi dokunuşu cidden çok farklı hava yaratmış. Cedre ise başka farklı; yeşil bir çay yorumu. Cedre dışarı, yeşillik bir ortamda çay keyfini anımsatırken, GPH-2 bana daha çok sofradaki hoş bir çay zamanını anımsattı. İlk izlenim olarak gayet beğendim, ikisini de keyifle kullanacağım gibi gözüküyor.
      Son Düzenleme Aryan; 22-04-20, 18:29. Tarafından yapıldı.

• Click image for larger version

Name:	4FB0FE61-9D25-4F47-9401-85EF533B1DA5.jpeg
Views:	779
Size:	221.8 KB
ID:	162469
    Guerlian Songe d'Un Bois d'Ete

TIZIANA TERENZI Laudano Nero

Click image for larger version

Name:	94F0285B-3478-4C9D-9791-FC352230D87F.jpeg
Views:	825
Size:	186.3 KB
ID:	162468

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mizansen035 View Post

Name:	4FB0FE61-9D25-4F47-9401-85EF533B1DA5.jpeg
Views:	779
Size:	221.8 KB
ID:	162469
      Guerlian Songe d'Un Bois d'Ete

TIZIANA TERENZI Laudano Nero

Name:	94F0285B-3478-4C9D-9791-FC352230D87F.jpeg
Views:	825
Size:	186.3 KB
ID:	162468
      Hocam bu resimler size mi ait?

Yorum

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yok hocam. Farklı bir platformdaki arkadaştan aldım. O sitedeki görseller.

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben de oyle fark ettim de. Bi yanlislik mi var acaba diye sordum. Rahatsiz etmek istemedim Yoksa sizin gorselleri kullanan biri var diyecektim.

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Nerde gördün başka hocam gerçi bir kaç e ticaret sitesine ilan koymuş

Name:	elexier.jpg
Views:	730
Size:	881.2 KB
ID:	162953

Yorum

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bu şişeyi çok beğeniyorum. Belki slumberhouse clinique dan ilham aldı şişeleri için.

• Herod
        Herod Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        abi güzel günlerde kullan rengi yakıyor...

• protectedsugar
        protectedsugar Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        ..teşekkürler..

Name:	95393095_2299108227060969_257546691702423552_o (1).jpg
Views:	684
Size:	59.6 KB
ID:	163019
      corona bitsede sahiller de kullansak...
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• orangeverte
        orangeverte Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Güzel günlerde kullanın

Name:	
Views:	0
Size:	917.9 KB
ID:	163879

Yorum

• Myrkur
        Myrkur Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        cantona8 Hocam panorama dekantım yolda. Notalardan çok değişik bir parfüm gibi geldi kısaca anlatabilir misiniz nasıl bir koku? Gelene kadar fikir sahibi olayım.

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Panorama ıslak ekşimtrak bir yeşil koku Ben de uzun süre kullanmıştım. Özellikle bende rahatlatıcı ve enerji verici bir hazzı oluyordu. Bir kere çok farklı bir koku. Ben henüz bir benzerini koklamadım. Doğala yakın bir limoni yeşil ama yeşil temayı verme biçimi çok özgün bence. Etkilendiğim ilk parfüm buydu daha sonra Fathom V u keşfettim.

• Abbathdoom
        Abbathdoom Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ek olarak yeşil temada Melkmeisje de iyidir ve tavsiye ederim herkese. 😄
        Fathom V bayadır aklımda ama ilanlarda hiç denk gelemedim. 🙁

• Çok parfüm deneme merakından dolayı, bazı parfümlere geri dönmeyi insan unutuyor; bu Lanvin performans canavarı olmamasına rağmen bir "spor" parfümü de değil..ama çok hoş..her kuruşunu hak ediyor:

Name:	Lanvin.jpg
Views:	619
Size:	785.6 KB
ID:	164320

Yorum

• Yorum

• Güzel günlerde kullan Ragıp hocam Nasıl bir koku?

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
            Yorumu düzenleme
            Close Up, tatlı ve baharatlı bir açılışı var, baharat kısmı biraz baskın tarçın özellikle, ben biraz Pdm Ojan benzettim, hatta biraz daha ileri gideyim Hermes Ambre Narguile ye de benzeyen yönleri var diyebilirim. Tatlılığı asla rahatsız edici değil, başlangıcına tahammül ederseniz sonrası çok güzel bir hale dönüyor.

• orangeverte
            orangeverte Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Teşekkür ederim Ragıp hocam

• KARALARIN_CEMAL
            Yorumu düzenleme
            rica ederim hocam

Name:	3480522B-CA78-4D8E-A922-697C6A56976E.jpeg
Views:	635
Size:	1.14 MB
ID:	165260

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
            Yorumu düzenleme
            Vintıç lara bakar mınız? Güzel günlerde kullanın hocam. Ne varsa eskilerde var demişler boşuna dememişler :-)
            Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 26-05-20, 12:03. Tarafından yapıldı.

• cenkmami
            cenkmami Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            KARALARIN_CEMAL nispeten ucuz niş kalitesinde gerçekten Teşekkür ederim Ragıp Hocam Ramazan Bayramınız hayırlı olsun

• KARALARIN_CEMAL
            Yorumu düzenleme
            Sizin de hocam, Hayırlı Bayramlar

Name:	CBB8A67F-36C9-4732-BB6C-42AB860CAF08.jpeg
Views:	463
Size:	246.3 KB
ID:	166528

Yorum

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            İstediğim bir kokuydu zaten fakat splitte olunca en azından daha az masraflı olur demiştim ama olmadı hocam o pringleslar stoklu. Her rengi var

• Asaid
            Asaid Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            pringleshobisi.com
            tutar mı..
            tutmaz🤣

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Yok tutmaz o 🤣

• Efsaneye saygı duruşu

Yorum

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Valla benim favorim colonia, başka bir şey tanımadım. Splitten gelenleri merak etmiyor değilim. Colania tam bir turunçgil ve limon parfümü, baharatlar ile keskin, lavanta ile geçmişe güzel bir selam çakıyor. Bende mazisi çok eski bir baba dostuna dayanıyor ve her kokladığımda hüzünlenirim.

• KARALARIN_CEMAL
            Yorumu düzenleme
            Güle güle kullan Engin hocam, saygılar

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Teşekkür ederim Ragıp hocam

• Kargo poşetini açtığımda buram buram koku geliyordu. Ufak bir korktum. 1 fıs sıktım, yeni parfümde ilk başta hemen fıslatmaz önce hava çıkar ya, bunda olmadı direkt parfüm fısladı. Sprayer.da sanki hafif sızıntı da var gibi gördüm, moralim bozuldu biraz açıkçası 🤷🏻‍♂️ Bu durumla ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum. Sephora.dan aldım, hani orijinallik konusunda şüphem yok ama niye böyle şeyler oldu anlamadım.

Yorum

• Abbathdoom
            Abbathdoom Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Geçmiş olsun hocam. Şişeyi hep dik tutup günlük takip etmenizi öneririm. Benim de iki kez başıma geldi. Birisine çözüm bulamadığım için dekant şişesine aktarmak zorunda kaldım. Diğerinde ise kapağın pozisyonuna göre uygun bir yer belirlemiştim. 1-2 gün içinde sızma durumu kalmamıştı. Ama sebebi belki de kapaktan dolayı değildir. Bence biraz şans işi.

• Orjinal yazı sahibi: sinan91 View Post
          Kargo poşetini açtığımda buram buram koku geliyordu. Ufak bir korktum. 1 fıs sıktım, yeni parfümde ilk başta hemen fıslatmaz önce hava çıkar ya, bunda olmadı direkt parfüm fısladı. Sprayer.da sanki hafif sızıntı da var gibi gördüm, moralim bozuldu biraz açıkçası 🤷🏻‍♂️ Bu durumla ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum. Sephora.dan aldım, hani orijinallik konusunda şüphem yok ama niye böyle şeyler oldu anlamadım.
          Bazen şişenin içindeki basınç artışının parfümü dışarı püskürttüğüne şahit oldum. Parfümü kusuyordu resmen. Ben de şişeyi ters çevirdim. Parfüm ile hortum ağzının temasını kestim ve sorun çözüldü. Denemenizde yarar var bence. Yine kaçırıyorsa yalıtımı sıkıntılıdır. O zaman hatadan ötürü geçmiş olsun demek gerek

Yorum

İşleniyor...
          X