Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	40D22097-2721-4E3F-A094-6D1254D91BBA.jpeg
Views:	247
Size:	256.6 KB
ID:	115516 Adını çok duymaya başlayınca bir deneyelim dedim

Yorum

• mertus
      mertus Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yorum bekliyoruz

• ali
      ali Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Güle güle kullan Altuğ hocam. Bu Aventus'a benzeyen mi? Ben Poem of Damas'ı almıştım. Çok iyiydi.

• Orjinal yazı sahibi: matrai
    Click image for larger version

Name:	40D22097-2721-4E3F-A094-6D1254D91BBA.jpeg
Views:	247
Size:	256.6 KB
ID:	115516 Adını çok duymaya başlayınca bir deneyelim dedim
    Hocam bu marka ve kokuları hakkında ne düşünüyorsunuz kaliteli taklitler yapıyor gibi genel bir algı var ama sizin düşünceniz nedir

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Cakcetin kardrşimin splitinden Xerjoff Don ve birkaç dekant ve haricen moschino forewer

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Sedobey
        Cakcetin kardrşimin splitinden Xerjoff Don ve birkaç dekant ve haricen moschino forewer
        Güzel günlerde keyifle kullan kardeşim benim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• 96 üretim Gianni Versace ilk formül. Frangrantica da yapılan puanlamaların gerçekdışı yada şişirme olduğunun bir kanıtı. Harika bir citrus aromatic çalışma kalıcılık ve kalite üst düzey.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Yorum

• Merhaba benim de forumdan çok sevdiğim arkadaşım ile aldığım parfümler.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Drekoo
                Drekoo Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aqua Sexitus 50 ml mi hocam? Bende 2 adet var kutusu farklı ondan.

• lestrade
                lestrade Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                20 ml şişeli hocam

• özgüröz
                özgüröz Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Lemon line gerçekten chanel edition blanche a benziyor mu ? Bana uygun gibi gördüğüm ama kör alışa güvenemediğim bir parfüm
                Güzel günlerde kullanın.

• Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Name:	20190313_152643.jpg
Views:	74
Size:	996.0 KB
ID:	116770

Yorum

• Click image for larger version  Name:	IMG_20190314_152032_1200x1600.jpg Views:	4 Size:	251.1 KB ID:	116928

bir kez daha Sefayir hocam teşekkür ediyorum

Sonbahar ve Kış mevsimi için imza parfümüm oldu uzun süren denemeler sonrasında nihayet istediğim ve aradığım parfümü buldum
                  Son Düzenleme DouglasCst; 14-03-19, 15:34. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: lestrade View Post
                    Merhaba benim de forumdan çok sevdiğim arkadaşım ile aldığım parfümler.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                    Baldi ve zoologisti yorumlayabilirmisiniz hocam nasıllar

Yorum

• Baldi zaten çok pahalı bir marka. Adamlar abanozdan piyano, kaplan gözünden küvet yapıyor. İlk kokladığımda da genel beğeniye uygun olduğunu düşündüm bütün baldi parfümlerinin. N11 de de fiyatları şuan çok uygun kesinlikle fiyatlarını hakediyolar. Performans ve yayılımı başarılı değil. Gayet hafif. Bahar kullanımını hakediyor bence. Kokunun açılışında hafif portakal bergamot gibi meyveler sizi karşılayıp saklanıyor. Sonrasında genel bir vanilya hakim. Bu da genel beğeniye uygun yapıyor bence. Tek kelimeyle anlatmak gerekirse pürüzsüz bir unisex koku.
                      Zoologist çok denk gelmediğimden şahsına münasır kokular üreten bir firma sizin de bildiğiniz gibi. Beğenilme gibi bir kaygıları olmaması bana "Sanat sanat için mi toplum için mi" lafını hatırlatıyor. Bu parfüm evi bunun için çok ilgimi çekiyor. Rhinoceros da bu markanın en zor sevilen parfümlerinden biri. Koku açılışında çok temiz ve tatlı bir şekilde kullanılan romla karşılıyor. Parfümün açılışı belki en kolay sevilebilen yeri. Ardından çok ağır,net ve gerçekçi bir deri ortaya çıkıyor hiç kaybolmamak üzere. Muhtemelen bu derinin kullanımından kaynaklı koku gittikçe yoğunlaşıyor. Ama ilginç bi şekilde kokladığınızda gelen yoğunluk performans olarak tahmin edilemeyecek bi yerde. Kalıcılığı gayet yerinde olsa da parfüm ilk sıkıldığındaki patlamadan sonra tene yakın kalıyor kokusundan hissettiğinizin aksine.
                      İkisini de anlatmaya çalıştım gözünüzde en azından canlanması için çok amatörce de olsa okuduğunuz için teşekkürler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: lestrade View Post
                        Baldi zaten çok pahalı bir marka. Adamlar abanozdan piyano, kaplan gözünden küvet yapıyor. İlk kokladığımda da genel beğeniye uygun olduğunu düşündüm bütün baldi parfümlerinin. N11 de de fiyatları şuan çok uygun kesinlikle fiyatlarını hakediyolar. Performans ve yayılımı başarılı değil. Gayet hafif. Bahar kullanımını hakediyor bence. Kokunun açılışında hafif portakal bergamot gibi meyveler sizi karşılayıp saklanıyor. Sonrasında genel bir vanilya hakim. Bu da genel beğeniye uygun yapıyor bence. Tek kelimeyle anlatmak gerekirse pürüzsüz bir unisex koku.
                        Zoologist çok denk gelmediğimden şahsına münasır kokular üreten bir firma sizin de bildiğiniz gibi. Beğenilme gibi bir kaygıları olmaması bana "Sanat sanat için mi toplum için mi" lafını hatırlatıyor. Bu parfüm evi bunun için çok ilgimi çekiyor. Rhinoceros da bu markanın en zor sevilen parfümlerinden biri. Koku açılışında çok temiz ve tatlı bir şekilde kullanılan romla karşılıyor. Parfümün açılışı belki en kolay sevilebilen yeri. Ardından çok ağır,net ve gerçekçi bir deri ortaya çıkıyor hiç kaybolmamak üzere. Muhtemelen bu derinin kullanımından kaynaklı koku gittikçe yoğunlaşıyor. Ama ilginç bi şekilde kokladığınızda gelen yoğunluk performans olarak tahmin edilemeyecek bi yerde. Kalıcılığı gayet yerinde olsa da parfüm ilk sıkıldığındaki patlamadan sonra tene yakın kalıyor kokusundan hissettiğinizin aksine.
                        İkisini de anlatmaya çalıştım gözünüzde en azından canlanması için çok amatörce de olsa okuduğunuz için teşekkürler
                        Elinize sağlık hocam gayet güzel yorumlar bende baldi parfümlerini n11 de görünce merak etmiştim büyük ihtimal bende alırım çok sağolun

Yorum

Name:	IMG_0889.jpg
Views:	192
Size:	484.5 KB
ID:	117050

Yorum

Name:	20190315_163037.jpg
Views:	77
Size:	685.3 KB
ID:	117074