Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• TT Lillipur
    Tarçınlı çörek gibi dolanıyorum

Yorum

• Davidoff cool water Intense çok sentetik ve genel beğeniye oynayan bir çalışma. Bana göre değil maalesef

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Verdure Blue

Yorum

• Mad et Len Ambre Anbar kullandım. Açılışında oldukça belirgin olibanum mevcut ve zamanla hafifliyor. Orta ve son kısımları oldukça sıcak ve hafif dumansı şekilde ilerliyor. Kullanımı gayet keyifli ve performansı da tam ayarında. Armani Privé Ambre Orient ile benzer hatlara sahip.

Yorum

• nishane wulong cha
            Daha önce çok severdim ama sıkılmaya başladım. Kokudaki o keskinlik hep devam etmekte ve rahatsız edici benim için

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Feba2008 View Post
              nishane wulong cha
              Daha önce çok severdim ama sıkılmaya başladım. Kokudaki o keskinlik hep devam etmekte ve rahatsız edici benim için

Tamamen katılıyorum hocam şişeli severek aldım fakat sonrasında rahatsız edici olmaya başladı kullandıkça . Geçenlerde dekant doldururken elime sürüldü rahatsız etti beni, gidip direk elimi yıkadım 😅

Yorum

• Verdure Secret Jungle

Yorum

• PdE | Eau de Gloire
                  güçlü yeşil ferah bitkisel kısmı biraz törpülendiğinde Bel Ami'nin güncel versiyonu ile benzer yine narenciyeli fakat daha dengeli tatlılıkta bir deri aroması. fiyat farkı göz önüne alınmazsa rahatlıkla güncel Bel Ami üstüne tercih edilir.

Yorum

• Versace Oud Noir

Yorum

• Penhaligon quercus Cologne kullandım Vadi zambağı ağırlıklı güzel bir yazlık Performans 4 saat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nishane Kredo

Benim tabirim ile interwood

Tom Ford Oud Wood ile Amouage İnterlude un kayıp çocukları. Yoğunlaştırılmış karizma. Kodaman parfümü.

Bu hafta sonu Nishanenin Time Capsul serisindeki 4 parfümün yorumunu foruma bırakacağım.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: samosbabos View Post

Tamamen katılıyorum hocam şişeli severek aldım fakat sonrasında rahatsız edici olmaya başladı kullandıkça . Geçenlerde dekant doldururken elime sürüldü rahatsız etti beni, gidip direk elimi yıkadım 😅
                          İlk başlarda kesin şişeli alacaklarımın içindeydi. Ama sonrası dediğiniz gibi çok rahatsız edici gelmeye başladı. Hatta ilk defa bu kokuda böyle birşey yaşadım. Artık batch farkimi yoksa bir kaç defa kullanıp bıktım mi bilemeyeceğim.

Yorum

• Dün Ombre Rose EDP, bugün NR Musc Noir kullandım. Ombre Rose ile bir iltifat aldım. İkisi de bol miskli, tatlımsı parfümler. Musc Noir daha modern ve meyveli. İkisini de çok beğeniyorum. Yazlığa gelirken yine doldurdum parfümleri. Kıyafetten daha çok parfüm getirmiş olabilirim😆

Yorum

• Vertus Bois Et Cuir
                              Mancera cedrat boise ile aventus arası gidip gelen,benzeştiği notaları ekstra deri ile de harmanlayan hoş bir koku.

Yorum

• Le labo - Bergamote 22

Yorum

İşleniyor...
                                X