Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chanel Sycamore kullandım. Ne zamandır vetiver istiyordum. Bugün İstanbul'da hava güzel güneşliydi. Encre Noir'e elim gitmedi. Sycamore daha aydınlık günlerin vetiveri. Encre Noir A l'extreme gibi açılsa da Encre daha karanlık yerlere gidiyor, Sycamore daha aydınlık daha ferah, bir de kalite hissi bir tık daha iyi. İkisi de favorilerimden, asla vazgeçmem.

Yorum

• Lalique - Encre Noire Sport

Yorum

• Mfk oud

Yorum

• mancera hindu kush.bazı çok övülen parfümlerden hiç bişey anlamıyorum bu parfümdende bişey anlamadım.kokuyomu kokmuyormu belli değil.burnum çok çabuk alışıtı.ilk sıktığımda tütsü ve öd kokusu aldım.gucci intense oud'a çok benziyor ama gucci bence bundan iyi.

Yorum

• Atkinson Oud Save The King

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• d&g velvet rose

Yorum

• S.L. ambre sultan

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Jo Malone Myrr & Tonka...

Yorum

• Bugün de DHİ :/ Bitene kadar devam

Yorum

• Bugün Lancome Idole Aura kullandım. Kızım el koydu bu parfümüme. Poison Girl den sonraki favori parfümü oldu. Gerçekten çok güzel kokuyor. Ferah,vanilyalı, çiçeksi , değişik bir parfüm. Hafif tatlı, biraz sakızı, biraz güneş kremini andıran mutlu bir koku. Gençlere de çok yakışıyor.

Yorum

• Nicolai Baikal Leather Intense.

Yorum

• hermes gentiane blanche ..özgün bir çalışma

Yorum

• creed royal oud; sadece sandal ağacının kremsiliğini ayırt edebiliyorum onun dışında net ayırt edebildiğim hiç bir nota yok.açılışı biraz baharatlı daha sonradan kremsi,odunsu, çiçeksi,yeşil aromatik bir parfüm oluyor.İçinde öd hiç yok.bügün dışarıda çok işim vardı bu sebeple kokusunu pek alamadım.Ofis için biçilmiş kaftan.Koku güzelliğine 10 üstünden 11 veririm keşke biraz daha yoğun ve fark edilir olsa.Her erkeğin muhakkak denemesi lazım

Yorum

• Chanel 31 Rue Cambon

Yorum

• orangeverte
                                orangeverte Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Nasil bir koku acaba?

• warm black kullandım bugün. TV 'ye çok benzetiliyor diye almıştım açıkçası ama alakası olmayan saçma sapan bir koku bence . TV'yi ilk kokladığımda ayaklarımın titrediğini hatırlıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X