Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün Narciso Rouge kullandım ve bir arkadaşımla buluştum. Tam ayrılırken arkadaşım parfümümün ismini istedi ve harika koktuğunu söyledi☺️

Yorum

• Jovoy Psychedelique.

Yorum

• Tom Ford Noir Antracite

Yorum

• Clive Christian X.. soğuk kış günlerinde keyifli..

Yorum

• gucci intense oud.Güzel parfüm ancak çok zayıf.keşke reoformüle öncesini deneme şansım olsaydı.ben öd kokusu almıyorum.bence odunsu bir tütsü parfümü.Niş parfüm ayarında diyolardı ama bana pek öyle gelmedi.orta hallice bir parfüm sıradan günler için kullanılabilir

Yorum

• Pachuli Kozha-Nishane. Aklımda kaldığı kadarıyla tatlı şekerli bir koku değilmiş. Bal var, papatya var, herşey var. Mükemmel bir kış parfümü olabilir.

Yorum

• Tf noi̇r edp

Yorum

• Ermenegildo Zegna Elements of Man Passion kulandım. Daha ilk sıktığınızda boozy bir hava sizi karşılıyor. Rom ve konyak. Sonrasında kokuya safran ve tütsü ekleniyor. Tütsü dumansi bir hava da katıyor. Kurumaya doğru hafif bir amber de katılıyor kompozisyona. Söylemeliyim ki Rom ve konyaktan kaynaklı boozy hava kokuya baştan sona hakim , muazzam bir boozy koku. Yayılım ilk bir iki saat gayet iyi , sonrasında azalıyor, kalıcılık iyi . Kendim çok beğenerek kullansam da eşime boozy havası yoğun geliyor,bu yüzden maalesef elimden çıkarmayı düşünüyorum.
                  Son Düzenleme orangeverte; 01-12-21, 16:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

• azzaro pour homme

Yorum

• Tom Ford Tobacco Oud.

Yorum

• Bugün de Ermenegildo Zegna Elements of Man Passion'a devam.

Yorum

• Chanel Coromandel...

bir efsane olsa da çok benlik değilmiş gibi hissediyorum..

Yorum

• Guerlain - Bois Mysterieux

Yorum

• xerjoff lira;sabah ev ahalisi hiç beğenmedi.4 yaşındaki parfümör kızım ; okuldaki öğretmenlerin midesi bulanır akşam beni okuldan almaya yürüyerek gel dedi,araba çok kötü kokmuş. Öğlen ise sanayide salaş bir yerde dürüm yerken yaşlı bir garson amca gelip parfümümün çok güzel kokktuğunu söyledi ve adını sordu.ben armani dedim geçtim adam google'dan bakar falanda arkamdan söver.

Yorum

• Pi-jeY
                                Pi-jeY Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                asdasdkasdasd armani dedim geçtim çok iyi ya

• Rayiha
                                Rayiha Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Belki erişebildiği tüm Armani'leri denemeye kalkacak, bem olsam denerdim, yanıltıldığımı anlarsam da sinir olurdum açıkçası. Parfümün adını verip "çok pahalı olduğı için dekantla azıcık alıyorum" demek belki daha iyi olurdu ne dersiniz? Belki çok sevmiştir, yurtdışından uyguna alabilecek bir yakını vardır...
                                Son Düzenleme Rayiha; 03-12-21, 15:17. Tarafından yapıldı.

• Kilian Straight to Heaven.

Yorum

İşleniyor...
                              X