Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MFK A LA ROSE HOMME kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• initio oud for greatness...

Yorum

• Narciso Rouge EDP kullandım. Çok etkileyici, çekici bir parfüm bana göre. Kullandıkça daha çok bağlanıyorum. Dün akşam eşime de sıktım bu parfümü. Başkasının üzerinde nasıl duruyor görmek istedim☺️ Unisex kullanıma uygun dedim ama eşim kadın parfümü bu, ben bunu kullanmam dedi. Bence gayet güzel oldu ama. Tercih meselesi..Kalıcılığına gelince ilk iki saat falan buram buram hissettim. Sonra tene yaklaştı. Mükemmel bir koku bence.

Yorum

• Tauer Lonesome Rider (discontinued) kullandım. İlk 5-10 dakikası el kremlerini anımsatsa da sonradan öne çıkan dumansı deri, iris ve ambergris dokunuşları oldukça hoşuma gitti. Son kısımlarında ise biraz gül hissettim. Genel olarak beğendim ve şimdilik olumsuz bir durum görmedim. Kalıcılık ve yayılımı ortalama düzeyde.

Yorum

• paul smith story.... deneme sürüşleri.

Yorum

• dior homme intense 2017

Yorum

• Frederic Malle The Moon...

Yorum

• Narciso Ambree aldım ve hemen kullandım. Kokusunu zaten çok beğenmiştim ama kalıcılığı konusunda endişelerim vardı. Kullandığım parfümü net şekilde hissetmek isterim. Neyse ki korktuğum gibi olmadı. Kendi üzerimde parfümü net şekilde saatlerce hissettim. Eşim de yaklaşınca yoğun şekilde parfümümü aldığını söyledi. Yayılımı nasıldır tam bilemiyorum ama kalıcılığı beni mutsuz etmedi🙏🏻 Kokuya gelince, harika bir kremsi sarı çiçek bulutu. Yumuşacık, insanın burnunu okşayan mis gibi sarı çiçekler. Temiz ve kremsi bir his veriyor. Çiçeksi parfümleri seven ama keskin olmasın diyenler için ideal.

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Narciso koleksiyonunuz büyüyor sevgili Libra, güzel günlerde kullanın

Chanel Beige'den sonra sarı çiçeklere ve özellikle ylang-ylang'a olan ilgim artmıştı, o yüzden Ambree'yi de denemeyi çok istiyorum. Koku ve renkleri güzel bağdaştırıyor Narciso, bu şişenin rengi de çok yumuşak ve sıcak bir parfüm izlenimi veriyor bana.

• Libra
                    Libra Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çok teşekkür ederim sevgili Rayiha 🥰
                    Chanel Beige hiç koklamadım ama hakkındaki yorumları okuyunca ikisinin aynı tarzda olduğunu düşünmüştüm. Narciso Ambree de ben ylang ylang ı çok net hissediyorum. Gerçekten yumuşak ve sıcak çiçek buketi👌
                    Son günlerde Narciso lara ilgim çok arttı. Özellikle Poudree ve Rouge vazgeçilmez oldu benim için. Sevmediğim hiçbir kokusu yok diyebilirim😊

• Nasomatto Baraonda kullandım Kesinlikle niche kavramını yansıtan yüksek kalitede bir parfüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Ralph Lauren safari kullandım. Zerafet ve maskülenliğin birleştiği zamansız kokulardan.

Yorum

• ombre leather

Yorum

• Nishane Unutamam.

Yorum

• PdM - Herod, bu havalarda kendini bulan parfüm

Yorum

• PdM Pegasus...

Yorum

• Lattafa Perfumes - Raghba Wood Intense

Yorum

İşleniyor...