Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• bugünde DHİ 2017

Yorum

• Casamorati 1888, en sevdiğim parfümlerden biri, uzun zaman olmuş özlemişim

Yorum

• Etro Patchouli kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bugün de Narciso Rouge kullandım. Dün öyle hoşuma gitti ki kokusu, tadı damağımda kaldı resmen. Çok keyif aldım. Bundan sonra daha sık kullanacağım.

Yorum

• Armanı prive oud royal.

Yorum

• Chanel Cuir de Russie EDT.

Yorum

• Clive Christian X...

Yorum

• bugün CNH PARFUM kullandım. Çok güçlü ama ciddi anlamda güçlü bir süre sonra açılışından dolayı burnunuz hissizleşiyor sonra koku gitti mi diyorsunuz ama koku orada sadece burnunun iyileşmesini bekliyor. Belli bir süre sonra kokuyu tekrar almaya başlıyorsunuz . Pürüzsüz bir koku BRAVOOO Dominique Ropion

Yorum

• Bugünlerde derilerden gidiyorum. Acqua Di Parma Leather EDP. Tuscan Leather'dan daha iyi, biraz daha dumansı olsa çok daha güzel olurdu.

Yorum

• Yaz için daha uygun olacağını düşündüğüm ve bu yaz bir hayli kullandığım YSL Blouse üç gündür benimle. Yazın muhtemelen parfümün taze olmasından dolayı tam oturmamış, burnuma sivri gelen bir yönü vardı. Geçen haftalar içinde bu sivrilik azalmış gibi hissettim, belki de sıcak yaz günlerinden ziyade baharda daha iyi bir performans gösteriyor olabilir. Taze ve temiz, yaprakların yeşillerinin de kompozisyona dahil olduğu parfümün baharatlı yüzü de bu havada daha çok ortaya çıktı.

Ben kullanırken yine de yüzüme yaklaştırmıyorum, içerikteki misk dip notalarda hafif acımsı bir hal aldığından. Yüzümden uzak iki fıs şu an için kararında geliyor. Kalıcılığı az sanıyordum ama iki gün önce giydiğim bluzda kokusu kalmış.

Yorum

• Orto Parisi Stercus kullandım. Black Afgano DNA’sına ek olarak hafif hayvansallık ve deri eklenmiş gibi hissediyorum ve ek olarak ismiyle alakalı da bir bağlantı göremedim. Son kısımları ise biraz Hard Leather’ı anımsatıyor ama elbette aynısı demek yanlış olur.

Benim için gayet kullanılabilir ve 20-25 fıs sıkmama rağmen çevremden hiçbir şekilde olumsuz yorum almadım.

Click image for larger version  Name:	A3E632CE-6243-4848-B940-D25C76161159.jpeg Views:	0 Size:	174.4 KB ID:	205653

Yorum

• Swann
                          Swann Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Rayiha, bir klozet ile bu denli estetik bir foto çekmek takdire şayan, Abbathdoom, çok fenasınız! 😃

• protectedsugar
                          protectedsugar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Gübre önemli..gübre olmasa nereden tarım ürünleri elde edeceğiz :-) Açlıktan kıvranırız :-)

• Abbathdoom
                          Abbathdoom Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Gübre olmadan yaşamak zor protectedsugar hocam

• Suleko Djelem
                        Amber, çiçek (karanfil) ve yeşil ot ( Baba yaga daki gibi değil, çok geride) birleşimi şekerli bir nüans oluşturuyor. Bu şekerli kokuyu burnunuzu dayadığınızda alıyorsunuz. Belli bir mesafeden ise tozlumu desem bilemedim bir amber kokusu domine ediyor birleşimi. Yarattığı hava 60 yaşlarında renkli giyinen bir ev hanımının kullanabileceği bir tarz. Burnunuzu dayadağınızda kaliteyi hissediyorsunuz tamamda, belli bir mesafeden çevrenizdeki insanlara sizi olduğunuzdan yaşlı gösteren (olgunluk manasında kullanmıyorum ne yazık ki) ve feminen bir koku. Erkeklerin kullanabilmesi için, nasıl desem tarzı gözümde canlanmadı. Başarısız bir iş değil, sadece hitap ettiği kesim çok kısıtlı.
                        Son Düzenleme junleon; 18-11-21, 22:25. Tarafından yapıldı.

Yorum

• L'occitane mandarin & immortelle kullandım. Turunç ve zencefil ağırlıklı bir açılış yapıyor. Akabinde ölmez otu çiçeği ( immortelle) , bal ve lavanta boy gösteriyor. Koku hem hafif tatlilasiyor ( bal), hafif kesinleşiyor ( ölmez otu) hafif de aromatikleşiyor ( lavanta). Baldan kaynaklı hafif tatlılık koku kuruyana kadar devam ediyor. Immortelle ve bal her daim etkisini gösteriyor. Özetle narenciyeli açılıştan sonra bal immortelle ve lavanta ekseninde ilerleyen bir koku. Yayılım başlangıçta iyi , zaman geçtikçe ortlama üstü bir hal alırken kalıcılık iyi seviyede.

Yorum

• memo african leather; daha önceden dekantını severek kullanmıştım.yeniden dekant aldım.baharatların o kaliteli patlaması,kakulenin yoğunluğu yok olmuş.reformulemi oldu parfüm billenler yazabilirmi.çok üzüldüm. keşke şişeli alsaydım zamanında

Yorum

• Memo Italian Leather

Yorum

İşleniyor...
                              X