Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• loewe esencia sport ; genç maskülen ve çok güzel parfüm.nota ayrımı yapması zor çünkü karışmış aromatik bir koku. çam ağacı, çiçekler ve odunsuluk hakim.sabunsu ve kremsi bir hisde var var.fark edilirlik düşük ama çok keyifli parfüm.ofisde veya yaz bahar aylarında çok keyif verecektir.

Yorum

• Tom Ford Noir kullandım.

Yorum

• Carolina Herrera Burning Rose kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• FM - Promise

Yorum

• Armanı prive oud royal. Temiz bir oud, safran , tütsü üçlüsü ve bunları destekleyen sandalagaci ve gül. Oud hayvansı olmasın, hastane kokusuna benzemesin, kullanması kolay ve rahat olsun diyenler için biçilmiş kaftan bence.

Yorum

• Narciso Poudree kullandım. Nefis bir parfüm. Huzur veren, ılık bir pudra bulutu. Temiz, yumuşak, tatlımsı.. Bitince mutlaka almak istediklerimden.

Yorum

• DHİ yine 2017 versiyonu var elimde muhteşem bişi bu ya

Yorum

• Gallivant İstanbul
                  Güzel bir baharatlı amber harmanı. İlk 1 saatte biraz kapalı ama vücut ısısı ile çok güzel açılıyor. Baz notalar da yumuşak bir şekilde karışmış. Pek özgün bir yanı yok ama soğuk havalarda kullanmak keyifli.

Yorum

• givenchy gentleman edp;bir kaç kez denedim fena değildi.dekantını aldım full giyindim.offf harika kokuyor deneyince bu kadar güzel kokmamıştı.direk niş parfüm.batch farklılıkları varmı bilenler aydınlatabilirmi.şişe almayı düşünüyorum

Yorum

• Dior Homme (2013 Batch).

Yorum

• BDK TABAC ROSE kullandım Deri ağırlıklı hayvansal kösele kokusu gül arka planda az miktarda hissediliyor Kullanması zor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Geçenlerde bir kaç gün boyunca odun kestim. O sırada odun kokusuna iyice aşina oldum. Bugün de Pekji Odoon kullandım. Simdi Odoonun degerini daha iyi anlıyorum

Yorum

• Chanel Bois des Iles.

Yorum

• Bugün Narciso Rouge kullandım. Poudree kadar sevmesem de, bu da çok güzel. Sanki pudralı, güllü bir parfüm sıkıp, gece sigara içilen şık bir mekana gidilmiş gibi bir his veriyor bana. Zarif, duru ama gerçekten kırmızı..Narciso Rodriguez parfümlerini çok beğeniyorum. İçlerinde sevmediğim yok. Sadece kokuları değil, şişeleri, reklamları, herşeyiyle zerafeti, sadeliği, kaliteyi çağrıştırıyor bana.

Yorum

• Libra
                                Libra Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                🥰

• Pi-jeY
                                Pi-jeY Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                yorumlarınız için çok teşekkürler en yakın zamanda beyaz küpü deneyeceğim Libra Rayiha

• Libra
                                Libra Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Rica ederim☺️

• Ajmal - Purely Orient - Incense...tamam bir tütsü/buhur bombası beklemiyordum; yumaşak olacağını kestirebiliyordum; ama bu kadar yumuşak ya da sönük olduğunu tahmin edemedim; menekşe nerede, gül nerede..ya da bende bir sorun var . Veya ortam ısısı parlamasına izin vermiyor; zaten bir parfümü dört mevsimde de kullanmak gerekiyor bence...ilk bahar ve yaz şaha kalkmasını umuyorum :-)

Yorum

İşleniyor...
                              X