Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kalıcılık Ve Farkedilirlik Sorunu Olmasa Daha Fazla İlgi Görecek Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Tabıkı de sth dıyelım ve jo malone lar

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Helal. Jo Malone iyi hatırladın..

Straight to Heaven
    Chanel PM serisi
    Creed Neroli Sauvage (İnsanı mest eden bir kokusu var ama kalıcılık zayıf maalesef)

Yorum

bununla ilgili şahane bir fragrantica yorumu görmüştüm. paylaşayım
      "This is like falling in love with a high-class hooker. I love it, but it only stays with me for about 2 hours. I can have it anytime I want, but that would get very expensive. Sometimes, I just want it to stay the night, but it's always gone the next morning. If I'm lucky, I'll catch a whiff from by clothes, but just enough to make me crave more. It's a lovely experience while it lasts, but it's always over too soon."

Yorum

nişlerden straight to heaven ve dior ambre nuit. designer olarak guerlain homme intense. Gerçi ben bu hallerinide seviyorum ama biraz daha kalıcı olsa harika olurdu

Yorum

Adp kokularının hemen hepsi. Colonia orta yaş üstü bir erkek için çok klas olabilirdi bence eğer kalıcılık daha iyi olsaydı.

Gucci Pour Homme II. En azından fiyat performansta zayıf değil. 3 batch denedim genel itibari ile kalıcılık 8 saati bulur. Ama farkedilirlik tene yakın. Kötü mü kesinlikle hayır. Birileriyle yanak yanağa öpüşünce hemen iltifat alıyor.

Kilian STH. Belki kokladığım en iyi 3-5 kokudan biri. Farkedilirliği zayıf. Ama ben şöyle.bir handikap gördüm; odunsu notalar biraz yapay geldi bana. Eğer farkedilirlik yüksek olsa bu yapaylık biraz daha rahatsız edebilir diye tahmin ediyorum. Tabi sadece tahmin STH severler sopaları ıslatıp dövmesinler beni.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Kesinlikle Jo Malone parfümleri.

Yorum

Gün gelecek toplumlar, keyifli parfüm zevki sürmenin kalıcı ve silajlı parfümlerden ibaret olmadığını anlayacaklar..

Yorum

Bu sorun Creed in genelinde var gibi bana göre

Yorum

Gucci Pour Homme II
                  Terre 'd Hermes

Yorum

Bvlgari Man In Black
                    Creed Virgin Islanda Water
                    Dolca Gabbana The One

Yorum

• UmutAras
                      UmutAras Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam VİW 2012 ve 2016 arasındaki batchlarda performans sorunu yok bulabilirseniz denemenizi tavsiye ederim

Kenzo leau par
                    Creed Aventus
                    Gucci pour homme II

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İnitio Sİde Effect , ilk açıldığı gibi devam etse ah!...
                      Kilian STH
                      Tom Ford Noir Edp
                      Dolce Gabbana The One Edp

Yorum

• furkan1001
                        furkan1001 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam side effecte performans mı yoksa koku güzelliğinimi kastediyorsunuz anlamadım kendisi benim bugüne kadar kullandığım en performanslı parfümlerden

• KARALARIN_CEMAL
                        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Performansı hocam. Kokunun güzelliğine çok bir şey diyeceğimiz yok

• furkan1001
                        furkan1001 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Şuan çok şaşırdım bende her an her dk patlıyor galiba teniniz uyuşmamış olabilir ama bilemiyorum bu kokuya ilk defa performansı düşük denildiğini gördüm

Designer kullanıyorken dg the one için bunu düşünüyordum, ama şimdi sth benim için bu başlığın tek parfümüdür. Yayılım olarak biraz daha fazla olmasını istediğim bir koku olarak suan xerjoff don, performans olarak daha çok olmasını istediğim parfüm de penhaligons tragedy of lord george diyebilirim

Yorum

Benim için tüm Creed’ler bu grupta, kokularını çok sevsemde fiyat performans tam bir hayal kırıklığı maalesef.

Yorum

tf oud wood geldi aklıma

Yorum

İşleniyor...
                          X