Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

2021'in Acı Kayıpları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 2021'in Acı Kayıpları

Üretimine son verilen ve sanırım bütün parfümseverler için üzücü ganerlerden bir kaçını vereyim.

MFK'nın en sevdiğim parfümlerinden ilk üçümde olan üç parfümün de üretimi sonlanmış.

MFK APOM Pour Homme ve Pour Femme
    MFK Lumiere Noire Pour Homme ve Pour Femme
    MFK Absolu Pour Le Soir (APLS) Sadece kendi butiğinde satılıyordu o da artık yok.

Lvmh bu parfümleri neden sonlardı anlamadım sonuçta markanın en çok satan parfümleriydi. Garip gerçekten.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
      Üretimine son verilen ve sanırım bütün parfümseverler için üzücü ganerlerden bir kaçını vereyim.

MFK'nın en sevdiğim parfümlerinden ilk üçümde olan üç parfümün de üretimi sonlanmış.

MFK APOM Pour Homme ve Pour Femme
      MFK Lumiere Noire Pour Homme ve Pour Femme
      MFK Absolu Pour Le Soir (APLS) Sadece kendi butiğinde satılıyordu o da artık yok.
      Hepsi güzel parfümler iyi ki almışım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

MFK Absolu Pour Le Soir harika bir parfümdü gerçekten. Bal ve incense hissiyatını en iyi yansıtan parfümdü denediklerimden. Üzücü

Yorum

APLS parfüm bazında benim en büyük pişmanlıklarımdan biri olmuştur. Zamanında şişeli alacağım ama “neyse dekantlar bitsin alırım” dediğim ama bir daha hiç bi yerde bulamadığım parfümdür. Neden böyle saçma hamle yaparlar anlamsız.

Yorum

Lumiere Noire'nin benim için yeri ayrıdır benimle özdeşleşmiş bir parfümdü. Parfümü her ne kadar sonralardan katledip eski halinden eser bırakmamış olsalar da üretimden kaldırılmasına üzüldüm.

Yorum

Üçüde gayet güzel parfümler, hammadde tedariğinde bir sorun yoksa üretimden kaldırılmalarını anlamak zor gerçekten, aralarından favorim olan APOM üretimden kalkmadan bir şişe almakla çok iyi etmişim

Yorum

Geçen sefer youtube'da Roja Dove'un röportajına rastladım..şimdi hatıralmıyorum; bir parfümü soruyorlar niye satıştan kaldırdınız diye..adamın harbi cevabına bayıldım..bu kadar efor, bu kadar emek, bu kadar masraf, bu kadar kaliteli tedarikçi bulmaya çalış..sonunda "dünya çapında 50 adet sat" dedi :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: protectedsugar View Post
                  Geçen sefer youtube'da Roja Dove'un röportajına rastladım..şimdi hatıralmıyorum; bir parfümü soruyorlar niye satıştan kaldırdınız diye..adamın harbi cevabına bayıldım..bu kadar efor, bu kadar emek, bu kadar masraf, bu kadar kaliteli tedarikçi bulmaya çalış..sonunda "dünya çapında 50 adet sat" dedi :-)
                  Hangi parfümüydü acaba? Populer parfümerinden bir tanesi olamaz herhalde 50 adet çok düşük gerçekten.

Yorum

İşleniyor...
                  X