Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Yeni yila yavaslayan basliktan kurtularak yeni bir baslik ile girelim.

2020 yilinin son gununu efsane Guerlain - Derby ile kapatmak istedim.
    Yillar once dondurucu Paris sogugundan bir sure olsun kurtulmak icin Champs-Élysées' deki butige girdigimde, Derby alip almamak arasinda gidip gelmistim. Ayrilirken satis gorevlisi kadin kullandigim kaskolu neredeyse Derby ile yikamisti. O gun boyunca ve ertesi sabah parfumun butun fazlari beynime kazindi. Hemen sonrasinda satin almak icin butige tabii ki tekrar gittigimde kadinin yuzundeki gulumsemeden anladim ki; cok eski bir satis taktigi tuzagina efsane Derby sayesinde dusmustum, hem de hic pisman olmadan.

Hayırlı olsun yeni başlık bende bu yılı chergui ile kapatıyorum soğuk havalardaki aurası çok hoş gerçekten

Yorum

• Lostcode
      Lostcode Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok sevdiğim cherqui Kara cuma indiriminde 700 tl bandına kadar düşmüştü ancak parfümü bitirmek pek kolay değil o yüzden almadım zira 2 3 fıs yetiyor ama dediğin gibi hocam harika bir aurası var.

• ntmm22
      ntmm22 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam bende gördüm yedek alsam mı diye düşündüm hatta ama nasip olmadı, kokuyu bitirmek zor ama o fiyatlara daha zor görürüz herhalde.

Vertus Rose Morocco

Yorum

Amouage Jubilation senenin son günü benim için ayrı bir yeri olan,efsaneyi kullanmak istedim. Herkese mutlu,huzurlu ve ülke olarak hiç üzülmeyeceğimiz bir yıl dilerim.

Yorum

2020'nin sanırım bize tek artısı tek öğrettiği sağlığımızın ne kadar önemli ve değerli olduğu umarım 2021 yeni başlangıçların yeni umutların başladığı bir yıl olsun bunu umut ediyoruz çünkü biliyorsunuz en son umutlar ölür.2020 yi keyifle uğurlarken Nisan görünümlü Aralık ayının son gününe Jo Malone Wood Sage Sea salt ile veda ediyorum.çünkü 2020 yi de güzel hatırlamak istiyorum ve biri mutluluğun kokusu hangisi diye sorsa tereddütsüz ilk sıraya yazarım.

Yorum

Amouage — Enclave

Amouage çizgisinin dışında bir parfüm olmuş. Genel begeniye gayet uygun. Her mevsime de ayak uydurur sanki dozajında kullanılırsa.

Yorum

PDM layton bundaki ilk açılışı elmalı diş macununa benzetiyorum zaten o freshlik var aynı zamanda bir o kadar çekiçi bir koku,kalıcılıkta gayet iyi

Yorum

Kapanışı benim için efsane olan Arabesque ile yapıyorum

Yorum

Xerjoff Renaissance

Yorum

INITIO... BLESSED BARAKA

Yeni bir ask ... Cok begendim... hersey cok dengeli... tatliligi maskulene egilimi baymayan cekiciligi.... siseli alacaklarima eklendi...
                  Tum arkadaslarima oncelikle SAGLIKLI...
                  BOL KAZANCLI...HUZURLU... bu gunleri geride biraktigimiza sukrettigimiz MUTLU BIR YENIYIL DILIYORUM....

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• atua
                    atua Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    katılıyorum hocam

Ben zencefilli kurabiyelerimi yaptim, bal katmadim ama bee sıktım çünkü.. dsdsdsdsdsdsss

Yorum

• Myrkur
                    Myrkur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Fotoğraf çok başarılı

• Swann
                    Swann Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Saolun, Myrkur

Vintage Kouros

Yorum

Montale İntense Cafe

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Clive Christian X men
                      Kimsenin memnun kalmadığı 2020 yılını bari böyle klas bir parfumle sonlandiralim ki yeni baslayacak 2021 keyifli geçsin. Şimdiden yeni yılın herkese öncelikle sağlık mutluluk huzur ve hoş kokularla tanışma fırsatı getirmesini dilerim.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Click image for larger version

Name:	3DCD42C1-27EB-491B-9FE9-2BEC63316402.jpeg
Views:	2628
Size:	1.42 MB
ID:	190229
                        Yılın son gününü Pekji Holy Shit ile kapatmak istedim. Hayvansal deri, tütsü ve reçineler muhteşem bir karanlık atmosfer oluşturmuş. Her evresi farklı bir güzellikte ve her kullanışımda farklı bir yüzünü görüyorum. Bazen yeşil kısımlarını daha net hissediyorum ama bazen de deri ve dumansı yönleri belirgin halde ilerliyor.

Umarım bir gün Cuir6’yı da bulurum.

Yorum

İşleniyor...
                        X