Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ermenegildo Zegna sicilian mandarin.

Yorum

• şu bacarrat(ismide acayip ağız dolusu) decntını kullanayım dedim zabah sıkınca eşim burda yanık şeker kokuyor deyince...evet benzeri çok olan şekerli kokulardan bir farkını göremedim ve kendisine hediye ettim..bayana daha iyi gider bu koku...ben böyle tekdüze şekerli bayık kokuları nedense çok sevmiyorum derinliği yok...

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Piyasada en abartılan parfümlerin başını çeken tayfada yer alıyor bence de.

• Swann
        Swann Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        kesinlikle. mfk’nın çok daha güzel parfümleri var. aqua serisi lumiere serisi gibi..

• Givenchy Gentleman Cologne

Yorum

• Pekji zeybek…

Gün boyunca mobilya taşıdım yeni evime.Mobilyaların ahşap kokusu ile zeybeğin terledikçe daha fazla gelen kokusu maskülenlikle zirveyi yaşattı

bir satıcıdan eaumer aldım ama zeybek geldi
        iyiki de karışıklık olmuş başka bir zamana da eaumer inşallah.

Yorum

• Aventus
          kararsız kaldığımda elimin direkt gittiği parfüm

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Profumum Roma Aqua Viva

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bleu de chanel edt kullandim

Yorum

• Hava hafif serin olunca annick Goutal Ambre Fetiche.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post
                  Hava hafif serin olunca annick Goutal Ambre Fetiche.
                  Hocam resmen fırsat kolluyormuşuz. İki gündür dolapta bakıp bakıp "ulan bu da şimdi hiç sıkılmaz ki" deyip yerine koyuyordum. Ama ben kullanmadım yine Cesaret edemedim yani.

Yorum

• dior homme edt 2005.koleksiyonun göz bebeği.kokuyu geçtim sprey bile çok güzel bol bol fıslatıyor

Yorum

• Versace Dylan Blue

Yorum

• 4711 | Original EDC
                        tanıdık güzel yormayan şeffaf bir aroma. citruslardan limon baskın. çiçeklerden zambak. vetiver ve meşe yosunu da az buçuk hissediliyor. çok da bir özelliği yok, kaliteli bir kolonya. 20-30 fıs sıkınca kıyafette 1-2 saat yakın düzeyde yayılım yakalamak mümkün.

Yorum

• junleon
                          junleon Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          "20-30 fıs sıkınca"

• Asaid
                          Asaid Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          gerçekten çok hafif bir aroma, o kadar sıkınca ancak parfüm sıkmış gibi hissediyor insan 😄

• YSL OPİUM POUR HOMME

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• vedat ozanın kokular kitabı ikisinde opiumun shalimara rakip olması istendiğini, bu sebeple piyasaya sürüldüğünü okudum bugün.. işte tüm parfümlerin referansı gibi bir şey shalimar.. şimdi bende opium da var, inkar edemem ki çok ama çok güzel bir parfüm hatta bence benim tenime shalimardan daha fazla uyum sağlıyor ve güzel kokuyor ama shalimarı ilk kokladığımdaki duyu tepkimi hayat boyu unutamam.. bu ne yaaa demiştim, bu nece bir vanilya.. sanırım bu sebepten shalimar bir adım daha önde benim için opiumdan... bu arada sevgili @kaside’den dekant olarak edindiğim edc’nin daha naif ve kadınsı hâli olan souffle versiyonunun dekantını bugün ararken epey bir sızmış olarak gördüm ve çok üzüldüm neden böyle olduğu hak en ufak bir fikrim yok, dekant şişesi sağlamdı. odam güneş alıyor acaba esnemiş olabilir mi diye düşünüyorum ama bilemedim sanırım bu üzüntümü tam boy bir şişe souffle alarak gidermeliyim

Yorum

• AMOUAGE... MEMOIR WOMAN

Degisik .. maskulen egilimli hafif tatlimsi .. biraz karanlik .. serin havalarin kokusu... ilk denedigimde sevmemistim .. simdi daha guzel geldi..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X