Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• CDG STANDARD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Cuir Cuba

Yorum

• Pierre balmain monsieur balmain..bildigin limon kolonyası nin üzerinde biraz calisilip daha rafine hale getirilmis,italyanlar bu limon kolonyasi tarzi kokuları seviyorlar miş diye okumuştum geçmişte...yinede yaz günü turunç kokulari iyi oluyor,baymiyor..ferah ferah...

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aslında sadece İtalya değil genel olarak Akdeniz coğrafyası için bu tarz bir koku kültüründen bahsedilebilir.

• Kilian - Moonlight in Heaven. 🙂

Yorum

• Ermenegildo sicilian mandarin.

Yorum

• Guerlain l'homme Edp

GM1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Le Male, Jean Paul Gaultier

Sabah işe Le Male ile geldik

Son Düzenleme Aryan; 01-07-21, 12:55. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ROBERT PIGUE... KNIGHTSBRIDGE

Bir ara Hermes Ambre Narguile ye takmis ama bir türlü dekant bulamamis ona benzedigi söylenen tum kokularin dekantlarini almistim... bu da onlardan biriydi.. ilk denedigimde odagim Ambre N. olduğundan begenmemistim .. Bugun ise hata yaptigimi görüyorum ondan kat kat guzel hatta extra guzel bir parfum.. Karadeniz serin oldugundan bu havalara da acayip yakisti.. satisa koymusum .. satmaktan vazgecircek kadar guzelmis.. siseli alicam.. unisex bir koku... hafif tatlimsi oldugunu belirteyim.. maskulen koku isteyen icin iyi bir secim olmaz...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• YSL Rive Gauche

Yorum

• İzmir sıcağına Eyüp Sabri Tuncer Hawaii Ananas Kolonyası. Hafif meyveli bir açılıştan sonra odunsu ama ferah akorlara evriliyor. Maskülen tarafa eğik, traş losyonu havası var. Kolonya için yayılım ve kalıcılık fena değil. Diğer ürünlerinin aksine nota açılımı vermemişler. Aventus'tan etkilenmiş olabilirler mi acaba.
                    Son Düzenleme Rayiha; 01-07-21, 19:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Aryan
                      Aryan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Geçen gün tıraş olurken fark ettim: Bir asırı geçik tarihe sahip ve geleneksel tıraş kültürü içerisinde gerçekten önemli bir yeri olan, bir klasik olan tıraş sabunu markasının yeni sabununun kokusu=Aventus meyveli batch. Ben şok! Yani olabilir Rayiha. Kokusu Aventus'tan esinlenecek kadar derinlikli bir kolonya mı bilmiyorum ama pek mümkün.

• Reyane - Insurrection II

Yorum

• Jovoy | Incident Diplomatique
                      ekşi tatlı narenciye ile süslenmiş sofistike kuru paçuli ve topraksı yeşil çok kaliteli bir vetiver. doğal, sade ama ciddi bir aroma. cilalı tahta nüansı da mest edici. yayılım ve kalıcılık orta üstü.

Yorum

• Chanel Chance kullandım. Hem ferah, hem tatlımsı. Her mevsime, her ortama mükemmel uyan güzel parfümüm.

Yorum

• Nishane - Ege

Yorum

• Zara vetiver pamplemousse . En baskın nota greyfurt geliyor bana bu kokuda. Vetiver daha arka planda gibi.

Yorum

İşleniyor...
                            X