Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Güllerin içinden bildirmeye devam ediyorum Lancome Idole ve Intense'in karşılaştırması ve 1'e1 karışımının iyi sonuç verdiğine ilişkin uzunca bir yorum okumuştum. Parfümleri katmanlamaya pek sıcak bakmasam da (kimya derslerinde elementlerin reaksiyonlarından ne kadar etkilendiysem artık, kimyasal maddeleri birbirine karıştırmaktan çekinirim) aynı serinin parfümleri olmasından dolayı temelde aynı kimyasalları kullanmış olmaları varsayımından yola çıkarak "en fazla ne olabilir ki" dedim ve ikisini 3'e 2 oranda harmanladım. "Idole l'Ideale" versiyonunu yaratmış olabilirm Orijinalin ilk andaki baygınlığı ile Intense'in vurgulu şipresinin yarattığı ufak çaplı huzursuzluk törpülendi ve sanki daha dengeli bir kompozisyon ortaya çıktı. İkisini ayrı ayrı sevsem de bu üçüncü versiyonu da kullanırım diye düşünüyorum.

Yorum

• Xerjoff Mefisto

İlk kullandığımda beklentim çok yüksek olduğundan eh işte demiş geçmiştim. Ama kullandıkça kişilik, karakter kokusu kimliğine dönüşmeye başladı. Şöhretini hakettğini düşünüyorum artık.

Yorum

• Xerjoff Renaissance

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Gallager Amongst Waves

Yorum

• Hermes sur le nil kullandım

Yorum

• david beckham instict,tatlı bir vetiver çalışması..seviyorum...

Yorum

• Zara vetiver pamplemousse, gerçekci doğal bir greyfurt yorumu.

Yorum

• Dior Poison kullandım. Meyan kökü+ erik+sümbülteber.

Yorum

• Profumum Roma Acqua di Sale

Yorum

• Paco Rabanne Ultrared Man

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Creed SMW

Yorum

• Sigilli EA

Yorum

• Sabah Fragrantica daki bir yorumdan etkilenerek Chloe EDP üzerine L'instant Magic sıktım.Ortaya gerçekten farklı bir parfüm çıktı ama yine de ben ikisini ayrı ayrı kullanmayı tercih ederim. Akşam parfümüm ise Narciso Pure Musc. Canım pudralı, sabunsu, temiz his veren parfümler kullanmak istiyor bu ara. Chloe Love tam istediğim parfüm ama bitmesin diye yazlığa bile getirmedim. Hala çok üzülüyorum üretimi durduğu için😔

Yorum

• Libra
                              Libra Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Evet hem o, hem Emotion Love var elimde. Çok benzeseler de tam aynı hissi vermiyorlar bana😔

• Rayiha
                              Rayiha Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Bende de Emotion Love var ama aynı hissi vermiyor tabi. Diğerini denemedim. Elimdeki Chloe'yi günlük kullanmaya kıyamıyorum, yedek şişem de olmasına rağmen. Keşke tekrar üretseler.

• Libra
                              Libra Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Aynen😔Benim de yedek şişem var. İçinde az kalan açılmış şişemi eşimden bir dahaki gelişinde getirmesini isteyeceğim. Çok özledim çünkü.. Bazen de kullanmaya kıyamayıp bozduğum parfümlerim oluyor. Mesela Penhaligon's Violetta artık bulunmadığı için bir türlü kıyıp kullanamadığım bir parfümdü ve en son sıktığımda aşırı keskin, garip kokuyordu😔

• Creed - Royal Oud

Yorum

• nishane ege, kışın aldığım ama yazı beklediğim negatif yorumların olduğu benimde haksızlık ettiğim parfum, ilk bir saat gayet iyi bir yazlık haksızlığa uğramış olabilir mi bakalım

Yorum

İşleniyor...
                              X