Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed Millesime İmperial

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Afnan Supremacy Silver

Aventus, Hacivat, Armaf CDNİ ile karşılaştırıldığında sentetikliği en fazla olan bu parfüm. Ayrıca turunçgil notası en belirgin olanda bu (Diğerlerinde turunçgil varmı bilmiyorum) . Yine sentetikliği ile beni rahatsız eden red tabacco için kullandığım taktiği uyguluyorum bu parfümü kullanırken. Spor ayakkabılarımın ön tarafına üste sıkıyorum. Davulun sesi uzaktan hoş gelir. Boynunuza filan uygularsanız geçmiş olsun

Yorum

• Memo - African leather

Yorum

• CDG DOVER STREET

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• lr bruce willis...
            terre dhermes in artırılmış baharatlı bir tutam tatlılık katılmış freshliği azaltılmış hali...
            uzaktan terre yakından baharat bombası kötü mü değil...
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Sabah kalktım ve La Petite Robe Noire sıktım. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen beni hiç rahatsız etmedi. Hatta çok hoşuma gitti. Hem tatlı, hem ferah, tazelik hissi veren bir parfüm.Kalite hissi veriyor ve insanı yormuyor. Yazlığa gelirken son anda yanıma almıştım ama sanırım sık sık kullanacağım.

Yorum

• Avon İndividual Blue Casual

Yorum

• MEMO... WINTER PALACE

Bu parfumun neden tutulmadigini anlamiyorum... Cok guzel bir yaz parfumu... kurumaya yakin tatliligini seviyorum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sigilli EA

Yorum

• Pryn Parfum - Taiga

Yorum

• Zara vetiver pamplemousse .

Yorum

• Hacivat

Sabah 10:00 civarı boynuma ve göğsüme sıktığım parfümün kokusu saat 23:00 e yaklaşırken hala net olarak algılanıyor. Aventus, Hacivat, Armaf CDNİ, Afnan Supremacy dörtlüsünden en kalıcısı ve uzun süreli yayılım göstereni Hacivat olarak belirledim. Aventus la dip notalarda evet farklılaşıyor, ama hacivatıda güzel buluyorum. Şu varki aventus bu noktada benim gibi acemi burunda dahi daha ayrıntılı profile sahip.Hacivat uzun kullanımda sanki sıkacak gibi bir hissiyat verdi şahsen. İlk iki gün eliniz hem aventus hem hacivat şişesine gitmeye devam eder. Ama üçüncü gün eliniz sadece aventusa gider. Dördüncü ve beşinci gün de böyle devam eder. Bende böyle bir hissiyat bıraktı.

Yorum

• Zara vetiver pamplemousse ile devam.

Yorum

• versace dylan blue...
                              biraz bleu ilkbahar havası biraz sauvage buz gibi kış biraz ferahlık biraz keskin sonbahar havası...
                              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Mancera aoud lemon mint kullandım

Yorum

İşleniyor...
                                X