Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Herkese mutlu bayramlar🌸🌸
    Bugün Teint de Neige EDP sıktım(aldığım edt değil edp imiş. Sonradan farkettim🙈) Çok güzel bir pudra kokusu. Cashmere Mist tarzı ama biraz daha sabunsu ve yoğun. Eşime göre su gibi temiz, tam bir beyaz sabun kokusu. Bana göre toz pembe, tatlımsı bir pudra bulutu. Çok severek kullanıyorum☺️

Yorum

• Bugün versace oud noir kullandım. Herkese iyi bayramlar dilerim.

Yorum

• Calvin.
        Mutlu bayramlar.

Yorum

• Versace Eros EDP

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• PDM - Carlisle. İyi bayramlar. 🙂

Yorum

• Animale for men...
              creed git in kremsi hali performans cidden iyi...
              iyi bayramlar cümleten...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Sanırım forum da kısmen ya da tam kapanmaya gitmiş gibi ortalık eski western filmlerindeki hayalet kasaba mı olmuş ne 🤔
                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Herod View Post
                  Sanırım forum da kısmen ya da tam kapanmaya gitmiş gibi ortalık eski western filmlerindeki hayalet kasaba mı olmuş ne 🤔
                  Benzer birsey dusunmustum.. Hadi yazmayim dedim... Foruma olu topragi serpilmis gibi... çıt yok

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• İyi bayramlar

Suleko baba yaga - havalar ısındığından yada dekant şişesinde demlendiğinden kokunun başlangıçtaki yeşilımtrak kokusu belirginleşti. Hatta dip notada bile bu yeşil nota/notalar daha belirgin (bir gün sonra elbisedeki kokusu). Bugün tekrar kullanıyorum. Bu parfüm beni hiç sıkmıyor, keyif verici. Şişesini almamı engelleyen sadece fiyatı (parasını haketmediğinden değil, bütçe sorunu).

Yorum

• Armanı prive vetiver d'hiver

Yorum

• CREED GREEN IRISH TWEED

normalde annem sıktığım parfümlere olumsuzda olsa bir yorum yapar ama bununla issey miyakeyi sıktığımda direk çok güzel kokuyosun diyor laf etmeden sevdiği 2 parfümden biri...

Yorum

• Sigilli EA
                          Hayırlı Bayramlar...

Yorum

• Hacivat 😊

Yorum

• FREDERIC MALLE... LIPSTICK ROSE

Ruj kokusu hissi veren parfumleri hic sevemedim... Bu parfum de baslangicta ruj kokusu hissi fazlasiyla var... ancak kurumaya yakin cok guzel bir hal aldi... Etkileyici hafif tatli cok guzel bir gul kokusu.. keske o ruj efekti olmasaydi siseli alirdim... cok guzel...
                              Not.. O ruj kokusunu efektini veren nedir hangi notadir bilen yazarsa sevinirim..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Rayiha
                                Rayiha Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Almaya 2 kez teşebbüs ettiğim, şu sahtekarlık ortamında açık ambalajları, kilitsiz spreyleri yüzünden teslim alamayıp mağazada bıraktığım ama fena halde aklımın kaldığı parfümdür kendileri Sparfume. En ucuz market parfümünü bile jelatini açıldı diye iade edemezken Frederic Malle bu açık ambalaj politikasıyla ne yapmak, nereye varmak istemektedir Hiç değilse satan mağazalar duty free'dekiler gibi mühürlü poşette teslim etse ya da iade almasalar.

Benim aradığım tam da o ruj efektiydi. Ruj efekti veren notalar menekşe, gül, iris ve vanilya veya bunların çeşitli kombinasyonları oluyor genelde.

• Libra
                                Libra Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Benim en sevdiğim parfümlerin başında gelir🥰 İlk kokladığımda vuruldum kokusuna. Sonra şişeli aldım. Bir daha fiyatından dolayı alamam herhalde. Elimdekini de kullanmaya kıyamıyorum. Çok nadir sıkıyorum o yüzden. Bu arada eşim hiç sevmiyor kokusunu. Onu da belirteyim☺️

• Dolce Gabbana The One Grey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X