Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Drama nuui pierre guillaume

Evde kullanmayı seviyorum. Rahatlatıcı bir etkisi var benim için.

Yorum

• Havalar ısınmadan son kez LVEB Intensement kullanayım istedim. Son kullandığımda bana çok fazla gelmişti ama şimdi hava daha da ısınmış olmasına rağmen hem taze, hem de tatlı kokusu günümü güzelleştirdi. Sanırım bu havada parfümün çiçeksi ve meyveli yönü daha kolay açığa çıktı. Tatlı ama ahududu ve bergamottan gelen bir tazelik, çiçeklerden gelen bir ferahlık var. Vanilya geri planda kaldı sanki. Çok az miktarda olursa bahar boyunca da kullanılabilir.

Yorum

• Dior Eau Sauvage Parfum
        bugünde devam dün de arkadaşlarım tarafından beğenildi

Yorum

• MORESQUE.. WHITE DUKE

Sert .. acimsi... koyu bir maskulen.. Tatli olmayan soft olmayan "burdayim" diyen koku isteyen erkek arkadaslar icin ideal.. Bu da bildik bi kokunun benzeri ama yine hatirlayamadim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Az önce Teint de Neige EDT sıktım. Uzun zaman sonra gözümü karartıp kör alış yaptım. Öncelikle pazar gece sipariş ettiğimiz parfümü sabah hemen kargoya veren Uzay Exclusive e, ve az önce ümidimi kesmişken getiren Yurtiçi Kargo ya teşekkür ederim🙏🏻 Ve tabi almak için karar vermemi sağlayan parfümledans Derya Hanım a🙏🏻Uzun zamandır okuduğum her yorumda beğeneceğimi düşündüğüm, bende merak uyandıran bir parfümdü. Derya Hanım ın son videosunu izleyince de kararımı verdim. Parfüm benim için tam olarak tatlı, bebeksi bir misk kokusu. Biraz kokucuk Musc Blanc a benzettim. Bol pudralı, kremsi, çiçeksi bir misk parfümü. Tatlı bebek pudrasının şişelenmiş hali. Çok sevdim💜

Yorum

• Libra
              Libra Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Sevgili Rayiha şu anda kendi dikkatsizliğim yüzünden hayretler içindeyim🙈Benim aldığım edp imiş zaten😬 Hep edt ye odaklanınca, şişede de belirgin bir fark olmayınca farketmedim bile. Bugün yakın gözlüğümü takıp şişeyi incelerken farkettim edp olduğunu🤭Bana hiç ağır gelmedi bu arada. Cashmere Mist in biraz daha sabunsu ve yoğun hali gibi. Çok severek kullanıyorum.

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ah Sevgili Libra, umutsuz parfümseverlerin evlerinde hep aynı diyaloglar geçiyor galiba, henüz koklamadığı parfüme bayılıp alma çabamızı aklı başında, normal insanlara makul bir biçimde anlatmamızın bir yolu yok sanırım

Teint de Neige hep gelgit duygularla yaklaştığım bir parfümdü. Avon'u hiç koklamadım ama Cashmere Mist'i fazla pudralı, biraz da boğucu bulmuştum Ombre Rose ile olan benzerliğini de değerlendirince, körlemesine almamak en iyisi olacak. Zerrelerini hissettiğim tozlu ya da sabunsu pudralardan ziyade, kremsi, akışkan makyaj malzemelerini anımsatan pudraları daha rahat kullanıyorum. Çok teşekkür ederim değerli yorum ve karşılaştırmalarınız için. İyi bayramlar

• Libra
              Libra Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Sevgili Rayiha rica ederim🥰Memnuniyetle😊 Cashmere Mist fazla pudralı geldiyse, bu da fazla pudralı gelebilir. Biraz daha ferah ama bol pudra kokusu hakim. İyi bayramlar🌸

• Papillon Anubis, hayvansal evet ama korkutucu veya kullanımı zor değil

Yorum

• Rochas - Moustache Edp. 🙂

Yorum

• AMOUAGE... MEANDER

Nishane nin Nanshe si Amouage in Meander i... Amouage in en soluk en iddiasiz hic ozgun olmayan kokusu... Koku fena degil.. Soft yumusak sakin bir koku ama gereksiz...

Yorum

• Gucci Pour Homme II

Yorum

• Nicolai patchouli intense

Yorum

• Lalique - Encre Noire Sport

Yorum

• Bugün yine ajmal cashmere wood kullandım. Açılışta hafif bir narenciye ve lavanta alıyorum, sonrasında kakaomsu bir nota ile ud alıyorum. Buradaki ud öyle yoğun bir ud değil ama, yumuşak kullanılmış. Güzel bir koku ancak beni bir ajmal paçuli kadar etkilemedi şahsen, ona göre biraz sönük buldum ben. Dekant edinip arada kullanılabilir ama şu an için şişeli almayı ben düşünmem.

Yorum

• Herkese hayırlı bayramlar dilerim.
                          Güne Adp colonia ile başladık.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Gucci Pour Homme II ile devam
                            Hayırlı bayramlar...

Yorum

• Beni en cok mutlu eden koku.. Alex2

Yorum

İşleniyor...
                              X