Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bvlgari BVL

Yorum

• vakko infiniti for him

Yorum

• Tom Ford Beau de Jour, eski yeni kafa karışımı fujer, ferah ve maskülen tarzıyla çok keyif aldığım bir parfüm

Yorum

• Gucci Pour Homme II. Bu mükemmel parfümü Gucci Envy ve Pour Homme I gibi bulunamaz hale gelmeden mutlaka yedeklemeliyim. Müthiş huzur verici ve rahatlatıcı. Sanki bir parfüm değil de terapi gibi.

Yorum

• Elie Saab Girl of Now kullandım. Biraz Poison Girl havasında ama kullanımı ondan daha rahat.Daha yumuşak ve hafif ama kalıcılık gayet iyi.

Yorum

• AETHER...ROSE ALCANE

Fragrantica da dusuk puan verilmis ama ben sevdim.. Zaten normalde de yorumlardan etkilenen biri degilim.. Ama bu parfume haksizlik edilmiş .. Cok degisik cok katmanli ve gecisli guzel bir parfum.. insanlarin diger kullanıcı yorum ve begenisinden etkilendiğini cok ilgi goren parfumlerin cok guzel oldugu yanilgisini tasidigini dusunuyorum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Jacques Fath Vers le Sud

Yorum

• Eau de Shalimar'ım, limonlu kekim Yılın bu zamanları hep aklıma düşüyor, Misket limonu ve vanilya ağırlıklı bu parfüm, orijinal Shalimar ile uzaktan akraba, ondan çok daha uysal ve tam bir gündüz vakti parfümü. Körlemesine aldığım şişenin diplerde belirginleşen acımtrak reçineli notaları, bu parfümü gardrobumun düzenli kullanılan parçalarından biri olmaktan alıkoyuyordu. Neyse ki parfüm yıllandıkça bu acılık hafifledi. Kışın kullandığımda kokusundan huzur yayılan, fırından yeni çıkmış limonlu kek gibi, bahar aylarında ise portakal çiçeklerinin etrafında arıların uçuştuğu güneşli bir öğleden sonrası imgesi oluşuyor zihnimde. Sanırım Guerlain parfümlerini içinde hep bir damla güneş, yani mutluluk bulduğum için seviyorum.

Yorum

• xerjoff uden kelimeler yetersiz enfess

Yorum

• PDM - Layton. 🙂

Yorum

• MFK Silk Mood Extrait

silk mood yumusak bir gül böyle burnu hic rahatsız etmeyen sıktıgım ilk saatler bana bond no 9 amber tarzını hatırlattı oud gül kadar hissedilmiyor, ve en dipte de daha temiz sabunsu kremsi bir hissiyat aldım yazın serin havalarda bile kullanabilirim kapalı ortamda da rahatsız etmez kokladıgım iyi gül yorumlarından

Yorum

• Slumberhouse - Baque

Yorum

• Gucci envy

Yorum

• Calvin Klein Truth EDP

Yorum

• Profumum Roma patchouli
                                Kuru biraz dumanlı

Yorum

İşleniyor...
                                X