Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• amouage portrayal

Yorum

• Paul Emilien L’Ombre Des Hommes

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Xerjoff-Naxos

Yorum

• Hermessence Ambre Narguile

Yorum

• MAC Velvet Teddy kullandım. Klon maksadı ile mi yapıldı bilmiyorum ama şimdiye kadar denediğim en başarılı klon olabilir doğrusu. Tabi reformüle, batch farkları olan Tobacco Vanille içinde benim denediğim 2015 batch TV ile baya yakın diyebilirim. Belki eskileri çok daha farklıdır güncel TV'lerden. TV'deki tütünü törpüle al sana Velvet Teddy. Belki biraz da balın getirdiği bir az bir fazlalık tatlılık var. Beni bunaltmadı ama ara ara kullanıyorum bu tip parfümler bence her gün kullanılabilen parfüm değiller. Performansı delikanlı genç gibi. 2 fıs ile fırtınalar estiriyor tenimde. Özellikle Tobacco Vanille'yi fazla maskülen bulan kadınlar bunu denesin derim.

Yorum

• TM Pure Havane

Yorum

• Hermessence Cuir d'ange, yayılım ve kalıcılık oldukça iyi.

Yorum

• Nişhane Ani

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: vagonlar View Post
                    MAC Velvet Teddy kullandım. Klon maksadı ile mi yapıldı bilmiyorum ama şimdiye kadar denediğim en başarılı klon olabilir doğrusu. Tabi reformüle, batch farkları olan Tobacco Vanille içinde benim denediğim 2015 batch TV ile baya yakın diyebilirim. Belki eskileri çok daha farklıdır güncel TV'lerden. TV'deki tütünü törpüle al sana Velvet Teddy. Belki biraz da balın getirdiği bir az bir fazlalık tatlılık var. Beni bunaltmadı ama ara ara kullanıyorum bu tip parfümler bence her gün kullanılabilen parfüm değiller. Performansı delikanlı genç gibi. 2 fıs ile fırtınalar estiriyor tenimde. Özellikle Tobacco Vanille'yi fazla maskülen bulan kadınlar bunu denesin derim.
                    MAC Velvet Teddy'nin yanında MAC Ruby Woo da Tuscan Leather'a benzetiliyor, biraz da Ombre Leather'dan izler taşıdığı söyleniyor. MAC de Tom Ford ile aynı Estee Lauder bünyesinde olduğu için bu durum biraz şirket içi pazarlama stratejisi gibi geliyor...

Tabii erkek kullanımına da uygun olabileceği gibi kadın parfümü kategorisinde konumlanan ve koku olarak da daha feminen yöne eğilen kokular sanırım.

Fiyat-performans açısından başarılı olsalar gerek. Bizim gibiler dışında genel olarak dışarıdaki insanların bu bahsi geçen havadaki kokudan 2 bin TL ile 500 TL fiyat farkını fark edebileceklerini sanmıyorum.

Parfüm yorumu için teşekkürler vagonlar. Benim de bu konuda dikkatimi çeken parfümlerdi.

Yorum

• vagonlar
                      vagonlar Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Yardımcı olduğuma sevindim. Ne demek, rica ederim.

• Bond No 9 Amber

Yorum

• Hermessence Vetiver Tonka...

Yorum

• Demeter | Humidor
                        ballı şerbetli karanfil ile başlayıp, yine tatlı fakat tütünden ziyade oldukça kuru sigara külüne dönüşüyor. az ölçüde sıkıp birşeyler katmanlamak mantıklı olabilir. parfüm adına kullanmak için fazla basit ve sert. tatlı kısım uçsa da kıyafette hoş olmayan sigara külü kokusu yayılımsız şekilde uzun süre kalıyor.

Yorum

• Bentley Intense

Yorum

• Casamorati 1888

Yorum

• Bugün de Cuir d'ange. Güzel ve performanslı bir deri kokusu.

Yorum

İşleniyor...
                              X