Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MAB B683 Extrait normal versiyonuna göre notalar daha yoğun ve belirgin, performansına diyecek bir söz yok 2 fıs ile tüm günü rahat çıkartır. Fiyatı biraz abartmışlar sadece 50 ml, şuan ki kur ile yaklaşık 2500 tl'ye geliyor.

Yorum

• BUCHERON... AMBRE D'ALEXANDRIE

Kendim kullanacagim bir parfum daha buldum... Adından da anlasilacagi uzere amberli bir parfum.. Tatli ama sekerli degil... Derin ama karanlik degil.. Baymayan yapismayan bir tatliligi var... Siseli alacaklarima eklendi...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Amouage- Journey Man
        Açılışı şahane. Güzel parfüm gerçekten.

Yorum

• Creed Viking kullandım. Eski kafa maskülen parfümlerin en iyi modernleştirilmiş versiyonu hangisidir diye sorsalar direkt Viking derim. Çok hoş bir nane ve burun yakmayan narenciye kullanımına sahip. Tam böyle casual giyime yakışır tarzda havası var. Krem rengi bir boğazlı kazak, üstüne deve tüyü rengi bir kaşe montun tamamlayıcısı olurmuş. Tek sıkıntısı benim tenimde çok zayıf. 2017 batch bile böyleyse Creed'in batch karmaşasından dolayı güncel Vikinglere bulaşmamak lazım. Parfümün volumünü biraz arttırsalarmış benim için şahane bir parfüm seçeneği derdim.

Yorum

• dior feve delicieuse,açılışı çok bayık ve tatlı.kırmızı meyvelerle olan bir açılışı var.bu tarz parfümleri sevmiyorum bana öksürük şurubunu hatırlatıyor.bu açılış sebebiyle yıllardır dekantı bekliyor dolabımda.yanlış hatırlamıyorsam bir kaç saat sonra parfüm çok güzelleşecek ama ben bu açılışa tahammül edemiyorum

Yorum

• Öff diyorum gerçekten çok güzel parfüm. Biraz kirli,biraz temiz,biraz pudralı biraz çiçeksi şişeli almayı hak ediyor

Yorum

• MASQUE MİLANO RUSSIAN TEA 10/10 parfüm 1 fıs sıktım bileğime oda ara ara koklayayım diye

Yorum

• Ben bugün Atelier Rebul İstanbul kullandım. Baharatlı açılışının ardından gelen sandal ağacı ve vanilya tatlılığı gerçekten çok hoş. Ama nedense çok iyi performans alamıyorum bu parfümden, gün içinde tazeleme ihtiyacı hissettim.

Yorum

• FB - Lost in heaven

Yorum

• Stephane Humbert Lucas - Black Gemstone

Yorum

• Hermessence Vetiver Tonka..

Yorum

• JPG - Ultra Male.

Yorum

• TIZIANA TERENZI - Laudano Nero..

Pek çok deri temalı parfümler içinde en sevdiklerimden biri..

Designer tarzında Ombre Leather neyse, niş sınıfta Laudano Nero o bence..

Kullanışlı ve karizmatik..

Bir farkla, içinde deri olmayan tek deri parfümü olabilir..

Aha aha..

Yorum

• Bvlgari Gyan kullandım. Başlangıçta yumuşak bir yasemin algılıyorum, bir süre sonra kokuya hafif bir tütsü de katılıyor. Akabinde esas oyuncu paçuli sahneye çıkıyor. Bana göre yasemin ve tütsü destekli bir paçuli kokusu bu. Yine bence lineer bir koku, bu üç notanın güzel bir harmani olarak bastan sona değişmeden devam ediyor. Koku oldukça güzel, Tygrada hissettiğim sentetiklik bunda yok, yayılım ve kalıcılık Tygardaki kadar olmasa da gayet iyi.

Yorum

• Xerjoff 40 Knots ile kokulanmaya başladım artık bundan sonra dur durak demeden kokmaya devam :-)

JNY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X