Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Fahrenheit Parfüm

Yorum

• Agonist İsis şimdilik vanilya,amber,caramel kokusunu alıyorum, beğendiğim bir gourmand oldu biraz SL Un Bois Vanille ye benziyor. Feminen bir koku.

Yorum

• PDM - Carlisle. 🙂

Yorum

• Tom Ford- Tobacco Vanille

Yorum

• Amouage Dia Man...

Yorum

• Marrakesh – Régalien

Başarılı bir Tauer LDDM kopyası. performansı çok yüksek.

Yorum

• İnfiniti For Us

Yorum

• TMOV Arabesque

Yorum

• Charriol Phillipe 2- Dedemin kullandığı bir kolonyayı andırdı bana. Proust etkisi, bir anda o günlere döndüm. Eski moda klasikler Kouros ve Antaeus arasında bir yerde. Epey beğendim.

Yorum

• Masque Milano Russian Tea
                      Nane-deri-cay-duman kombosu sıradışı ilginç bir parfüm.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Grey Flannel Edt, oldukça keskin ve ve eski tarzda, menekşe, lavanta gibi bir kokuyla açılış yapıp bir süre sonra oldukça temiz, sabunsu, yeni duş alınmış gibi bir havaya bürünen oldukça hoş bir kokuya bürünen, kaliteli maskulen bir parfüm. Açılışı biraz keskin, belki de zorlayıcı olsada, tavsiye edebileceğim bir parfüm.

Yorum

• Guerlain Santal Royal
                          Bugün olsaydı verili notaları görünce hiç yanasmazdim yanına.Ama geçen yıl bir şekilde denk geldim, benim içinde kendimi çok rahat hissettiğim bir kompozisyon değil ama çok iyi bir koku olduğunu düşünüyorum.Udla aram fazla yok, SR da beni rahatsız etmiyor, gül çok güzel, silaj, kalıcılık keza oldukça güçlü.

Yorum

• Pekji - Odoon

Yorum

• Office for Men, spekülasyonları bir kenara bırakırsak sevdiğim parfümlerin karışımı ve iyi performanslı

Yorum

• Bvlgari Tygar kullandım. Güzel bir greyfurtla açılış yapsa da hemen akabinde eşlik eden ve sentetik gelen bir nota bana rahatsızlık verdi ve burnumu yordu. Bu nota ne olsa gerek diye düşünürken benzer notanın Dior sauvageda da karşıma çıktığı aklıma geldi: Ambroksan. Yoğun ambroksan kullanılan kokularla pek anlaşamadığımı gördüm bir kez daha. Kokunun yayılımı ve kalıcılığı oldukça iyi. Koku genel olarak güzel ve genel beğeniye hitap eder tarzda olsa da, benim için greyfurt-ambroksan ve odunsu notalar eksenli bir profile sahip, kalburüstü jenerik bir designer kokudan öteye geçemedi. Fiyarlandirmasini da düşünürsek şişeli almayı düşüneceğim bir parfüm değil.

Yorum

İşleniyor...
                                X