Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Vertus Monarch

(Clive X sevenlere alternatif uygun fiyatlı tavsiyem)

Yorum

• DG The one edp

Yorum

• Terre D'Hermes... buz gibi havanın tadını çıkaralım

Yorum

• Habdan

Yorum

• montale black musk; klasik montale miski ve karabiberle açılıyor.açılışını sevmedim.devamında temiz ve maskülen odunsu bir misk kokusuna dönüşüyor orta kısmını sevdim.alt notalarda misk,öd ve odunsu notalarla kapanış yapıyor.dip notlarında parfüm birden bire tom ford oud wood'a dönüyor.genel olarak beğendim.fiyat performans açısından mükemmel ancak donuk ve yapay bir parfüm.elimdeki dekantlar bitsin bir daha montale ve mancera parfümü almıycam

Yorum

• FREDERIC MALLE... PROMISE

Adindan sanki feminen sandigim, birakin unisez olmayi baba baba kokan bir maskulen cikip beni sasirtan bir koku promise.. Cok begendim... performans yayilim kalicilik cok iyi... notalar cok net ayirt edilebiliniyor....

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Regalien Antidote kullandım.

Yorum

• Pdm-Layton

Yorum

• Pekji - Battaniye

Yorum

• Jo Malone - Midnight Musk & Amber
                      Tepe nota olarak ardıç gördüğümde heyecanlandım, çok severim, etkisi fazla sürmüyor denilmişti nitekim öyle çıktı, hızla amber ama yoğun olarak musk varlık göstermeye başladı ama kompozisyon içinde adı geçmiyor olsa da bana biraz tonkadanmış gibi gelen tatlılık da mevcut.

Hafif sitruslu bir ardıç eşlik ediyor kapanışa kadar ve ilk 5 dakikadan sonra neredeyse hiç dönüşmüyor fazlasıyla lineer. Tarzı Golden Vanilla &Vetiver ile oldukça yakın geldi bana. Performans bir Eau de Cologne dan ne beklebilirse o kadar ama ana bileşenler musk ve amber olduğundan kalıcılık fena değil.

Yorum

• Dışarıda lapa lapa kar yağarken tabiki Serge Lutens Cherqui bu kadar mı yakışır tam havası ne eksik ne fazla

Yorum

• Hermes sur le Nil. Misss.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• penhaligon juniper sling

Açılışta ferah sulu , hafif narenciye içerikli ferah bir girişi var. Ama burada normalde ardıç meyvesi olması gerekirken ben pek alamadım. Bir saat sonunda ferahlik azalıyor. Hafif deri ve baharat kokusu da dahil oluyor. Çok uzun ömürlü değil. Yazlık baharlik düşünülebilir. Ama özellikle aranacak bir koku gibi gelmedi.

Yorum

• Kilian - Straight to Heaven. 🙂

Yorum

• Bentley Intense

Yorum

İşleniyor...
                                X