Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Roja enigma edp

Yorum

• Creed Millesime Imperial...

Yorum

• Jovoy - Pavillion Rouge

Yorum

• Armani pierre de lune. En sevdiklerimden çok güzel menekşe yorumu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Sizde yayılımı ve kalıcılığı nasıl oldu Esirger42 ?

• Memo - African Leather

Yorum

• Serge Lutens Chergui. Unisex,tatlı ama müthiş dengeli. İris ve deri de çok belirgin bana göre. Kelimelerim yetmiyor bu parfümü anlatmaya. Hem mistik yönüyle sanatsal hem de tatlı yapısıyla
            genel beğeniye uygun bence. Annem de Chergui’yi çok seviyor diye eski şişeyi ona verdim. Makyajtrendi’nde 850 liraya 100 ml yeni şişe aldım ve yeni şişenin leke bırakmadığını farkettim. Koku karakterinde de fark göremedim. Bunlar da küçük bilgilendirmeler olsun.
            Son Düzenleme caliban; 05-02-21, 01:40. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Giardino Benessere Kronos.. Arka planda kalan udun yumuşak odunsularla destek verdiği, tozlu ve sıcak çiçeksi notaların hissedildiği sevdiğim tarzda bir çalışma.

Yorum

• AMOUAGE - Interlude 53..

Amber, tütsü ve menekşe alıyorum.. ( menekşe yok, keklik otu ve kaya gülü varmış )..

Silik bir tütün alıyorum.. ( tütün yok, kokulu sakız reçinesi ve ud varmış )..

Bu kaliteli ama abartılı kalıcılık sebebiyle bayacak bir koku..

Havaalanı dış hatlar terminalinde, lüks bir lounge içinde, kaliteli takım elbisesi, kel kafası ve rolex saatiyle havalı bir işadamının hayatına dair, zengin ama sıkıcı,

bir o kadar da külfetli konuşmasını dinlemek gibi..

İyisin hoşsun ama ..

Benena..
                Son Düzenleme uncle-benjen; 05-02-21, 08:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Ralph Lauren Supreme Leather

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Byredo Accord oud

Yorum

• Creed Royal Oud...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
                        Serge Lutens Chergui. Unisex,tatlı ama müthiş dengeli. İris ve deri de çok belirgin bana göre. Kelimelerim yetmiyor bu parfümü anlatmaya. Hem mistik yönüyle sanatsal hem de tatlı yapısıyla
                        genel beğeniye uygun bence. Annem de Chergui’yi çok seviyor diye eski şişeyi ona verdim. Makyajtrendi’nde 850 liraya 100 ml yeni şişe aldım ve yeni şişenin leke bırakmadığını farkettim. Koku karakterinde de fark göremedim. Bunlar da küçük bilgilendirmeler olsun.
                        Serge Lutens'de eski şişe-yeni şişe diye bir fark yok bence de. Geçenlerde sırf eski şişe daha gözüme hoş geliyor diye aldım. 100lükler dev gibi geliyor alışılmışa göre. Leke bırakmaması ekstra olmuş gerçekten. Demek ki nadir de olsa bir parfümde yıllar geçtikçe olumlu dönüşümler/değişimler olabiliyor. "Yeni ve eski Serge Lutens'ler arasındaki tek fark şişeler" derdim ben de..

Yorum

• Oriza L. Legrand Chypre Mousse kullandım. Denediğim en değişik parfümlerden. Toprak kokusu aşırı belirgin. Parfümün en belirgin özelliği topraksılık ancak herbal bir yapısı da var. Özellikle naneyi çok rahat algılıyorsunuz. Toprağa gömülmüş bu naneye ek hoş bir tatlılık da mevcut. Çok ilginç, masalsı, ilgi çekici bir parfüm. Şunu da söylemeden geçmeyeyim pek sıkıp çıkayım parfümlerinden değil. Böyle gevurun "me time" dediği anlarda, kendi kendineyken terapi niyetine sıkıp rahatlamalık gibi. Güçlü ancak tene yakın.

Yorum

• cantona8
                            cantona8 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Tene yakın olması beni de en çok üzen tarafı. Gerisi gerçekten efsane bir lezzet.

• vagonlar
                            vagonlar Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Aslında ben kararında buldum kendi adıma. Bu kategorideki parfümlerde bundan güçlüsü beni yoruyor

• Montale - Oudmazing.

Yorum

• chergui;ne kadar güzel bir parfümsün sen.hastayım tütününe sandalına notalarında açıklanmayan vanilyana.malesef güzel kokan parfümler hep düşük farkedilirliğe sahip.Keşke şişesini satmasaydım

Yorum

İşleniyor...
                            X