Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Günaydın, mutlu pazarlar... Shalimar edc kullandım, söylentilere göre bay guerlain bu kokuyu sevgilisinin külodunu düşünerek tasarlamış... Sıfır alkol, bol esans üstelik bu bir kolonya? Dün gece de dediğim gibi ne varsa eskilerde var...

Yorum

• Aryan
      Aryan Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sıfır alkollü kolonya ve külot... Shalimar efsanesini hiç bu yönleriyle tanımamıştık. Teşekkürler Swann

• Swann
      Swann Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aryan rica ederim. Parfümler hak. araştırma yapmayı seviyorum ve çokça yabancı blog okuyorum. İşte onlardan birinde rastlamıştım külot olayına...

• davidoff zino

Yorum

• unique luxury kutay denedim. İlk andan son ana kadar viski kokusu çok ciddi şekilde hissediliyor. Başlangıçta karanlık , havalandırması iyi olmayan bir bara girdiğinizde ki kokuyu hatırlıyorsun. Bu yoğun koku 15-20 dk sonra daha sakin hale geliyor. Diğer notaların devreye girmesi ile maya kokusunu andıran bir yapi ortaya çıkıyor. Son aşamada ise daha hoş geldi koku. Kalıcılık oldukça yüksek.

Yorum

• Creed boıs de portugal
        Hissettirtiklerin için çok teşekkürler

Yorum

• Aqua Allegoria Pamplelune Guerlain

Yorum

• Zoologist - Squid..

Moda deniz klübü parfümü değil..

Yaz sıcağında kürekle harç kazan amele parfümü..

Ama iyi anlamda..

Zor zamanların, egzos ve tütsü kokan biraz tatlımsı bu enteresan parfüm yaza, terlemeye ve kardiyoya yakışacak, tatlımsı olmasa mükemmel olacak bir parfümmüş..

"Yok bundan sonra size sigara filan

Uçuyor yıldızlara müptezel bayan"

Yorum

• Swann
              Swann Yorumladı
              Yorumu düzenleme

• KILLIAN ..SACRED WOOD

Zaten seviyordum karda kista daha cok sevdim... Ne guzel yakisiyor soguk havaya...
            Ve ayrica kendim gibi delilerle ayni ortamda olmak cok keyifli... Ust kat komsuya selamlar... ☝️@uncle-benjen

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme Sparfume; 24-01-21, 16:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Biraz pazar denemesi, YSL - splendid wood... bunu da beğendiğimi söyleyemem

Yorum

• Kouros, Yves Saint Laurent (90' Vintage)

Yorum yok. Bırakın da yaşayalım...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Aryan View Post
                Kouros, Yves Saint Laurent (90' Vintage)

Yorum yok. Bırakın da yaşayalım...
                Günceli bile headshot..

Yorum

• Chanel Coromandel 3ml dekantın dibinde kalanı bileğime sıktım ...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: uncle-benjen View Post

Günceli bile headshot..
                    Hocam ne headshot'ı, Mortal Kombat oynayanlar bilir bu bildiğin brutality! Grand Master Pierre Bourdon burada resmen fatality çekmiş, Sensei Bourdon 3 tuşa birden basmış.

Parfümün spreyine ilk bastığın an zaten gaipten bir "Finish him!" diye bir ses geliyor, Alah Allah n'oluyor ya falan derken daha anlamadan olanlar oluyor...

Click image for larger version  Name:	f48569de3ab0930f6ad2fc7adc2f70ff_1556009727-b.jpg Views:	10 Size:	75.7 KB ID:	192802
                    Son Düzenleme Aryan; 24-01-21, 17:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Roja - Danger Cologne, açılışı klasik fujer şeklinde, biraz ilerleyince renaissancetaki gibi bir limon kullanımı var, parfüm oturunca bence en güzel koku ortaya çıkıyor ama kokuyu artık alabilmek için bileği buruna dayamak gerekiyor

Yorum

• Amouage Reflection Man

Yorum

• Akşam akşam yeni dekantlardan Narciso Musc denemesi... Hayal kırıklıkları olan YSL'lerden sonra güzel geldi...

Yorum

İşleniyor...
                        X