Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Odin 10 Roam; soguk havalarda kalitesi daha da ortaya cikiyomus onu farkettim.. Sutlu kahve gibi kokuyo.. -tatli bir sekilde ama baymiyor, siseli edinmek isterdim.-

Yorum

• creed viking

Yorum

• Bugün La Petite Robe Noire kullandım. Son günlerde canım tatlı, genç, neşeli parfümler kullanmak istiyor. LPRN da tam böyle bir parfüm. Vişne, gül, çay notaları çok güzel hissediliyor. İnsanı baymayan, aynı zamanda kalite hissi veren bir tatlılığı var. Böyle parfümler kullanınca, ben de üzerimdeki ağır havadan kurtulup, kendimi daha pozitif ve neşeli hissediyorum

Yorum

• MFK - Oud Satin Mood.🙂

Yorum

• Serge Lutens Santal Majuscule. Sandal ağacı, gül ve kakaonun güzel birlikteliği. Kakaoya rağmen bayıcı bir tatlılığı olmayan, sıcak ve yumuşak bir koku. ilginç bir şekilde kokuyu sıktığım anda bir diğer Serge lutens parfümü olan Cracheuse De Flammes'den esintiler geldi burnuma .Her ikisinde de baskın notalardan birinin gül olmasından kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Tam sonbahar kışlık. Oldukça beğendim.
            Son Düzenleme orangeverte; 23-01-21, 08:18. Tarafından yapıldı.

Yorum

• INITIO... OUD FOR GREATNESS

Kar... soguk... kahve ve Greatness.. oyyy cok guzel... Maskulene eğilen bir parfum belki surekli kullanamam ama verdigi his muthis

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Jo Malone Pomegranate Noir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• byredo accord oud

Yorum

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çok duyduğum bir koku. Siz nasıl tanımlarsınız kokuyu?

• atua
                    atua Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    daha önce oud wood kokladıysanız oradaki ud kullanımı gibi böğürtlenli rum daha çok ön planda benden 10/8 kalıcılık silaj oldukça iyi imza kokusu olabilir...

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Teşekkür ederim.

• nishane pachuli kozha denedim.
                  Paculi nin baharatlı hali. Baharat dükkanında gibi hissediyorsunuz. Kötü değil. Arada sırada koklanacaklardan.

Yorum

• TF black orchid.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Clinique aromatics in black.. Bvlgari Jasmin Noir’e para dökmenize gerek yok; tıpkısının aynısı gibi kokuyor... Tonka, yasemin yalnız bu biraz daha kremsi osmanthus müsebbipli... (clinique trendyol butiğinden oldukça uygun bir fiyata edindim.)

Yorum

• Intense Cafe dekant bitti sükür..

Yorum

• Caron | Yatagan
                          her aşamada castoreum, çam ve yosunun başı çektiği bir koku. bunların yanında, nane ve fesleğen ile baş kısmı az çok ferah yapılı, ortaya doğru koyu yeşil çiğ otlar ile yoğunlaşıyor, sona doğru meşe ile hafif tozlu odunsu akorlar da arka plandan burna çarpıyor. koklamaya doyamadığım gerçek bir şaheser.

Yorum

• YSL - Noble Leather... performansınıda kendisinide pek beğendiğimi söyleyemem...

Yorum

• Penhaligons Blasted Heath

Yorum

İşleniyor...
                              X