Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MFK - Oud Satin Mood. Mutlu günler. 🙂

Yorum

• Ajmal Amber Wood kullandım. Adı gibi odunsu amber parfümü. Bana rahatsız edici seviyede sentetik geldi. Açık parfümler gibi kokuyor sanki.

Yorum

• dior homme edt 2005 batch. çok naif çok güzel bir parfüm.dolabımın gizli hazinesi.Hiç kokmaz tene yapışıktır.sadece kendiniz ve sevdiğiniz kadının algılayabileceği romantik parfüm.Açılışta çok doğru bir bergamot patlaması yaşatır çok kısa sürede bu patlama kaybolur geriye kakao ve iris kalır.Bu parfüme bu kadar düşük farkedilirlik yakışmıyor bence.Dhi bu parfümün daha fark edilir hali değil bence dior homme ayrı bir kulvarda

Yorum

• Zoologist Chameleon meyveli,tatlı parfüm sevenler için çok ideal bir koku ,biraz feminen tarafa daha yakın.

Yorum

• AMOUAGE... EPIC WOMAN

Genellikle for woman parfumleri sevmiyorum... unisex tercih ediyorum hatta bazen for man olanlari (lyric man gibi)
            Bu kokuyu sevdim... Baymayan tatligi zorlamayan keskinligi var.. Sekerli parfumleri sevmeyenlere tavsiye ederim... bence unisex bir koku...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Valentino Uomo Intense

Yorum

• Givenchy play. Güzel bir baharat yorumu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• kendine_ziyan
                  kendine_ziyan Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Benim de yıllardır kullandığım ve çok iltifat alan gizli hazine, üretimi durdu ne yazık ki..

• Moschino Toy Boy

Yorum

• Terre d'hermes pure parfüm. Terre üçlemesinde en sevdiğim.

Yorum

• Montale Intense Cafe bugünde

Yorum

• Özlediğim kış soğuğunda Chanel Antaeus. Ne varsa eskilerde var.

Yorum

• Mon Paris.. Bocaladım tenime adeta, ‘chic’ tanimini pek sevmem ancak bu parfüme cuk oturuyor... Ysl evini her anlamda(makeup, parfüm, moda vs. vs.) seviyorum... Gercekci meyve suyu(cilek, ahududu), beyaz ve pembe cicekler uyumu diyebilirim paris icin; bir de sevdigim notalardan ambros... Sipreli, hafiften mese kokusunu duyumsuyorsunuz, sarkisi olsa su olurdu:
                        (boyle sarkili, kokulu ikinci bir blog mu acsam yahu?🤔)

Yorum

• Nishane Hacivat

Yorum

• Uzun sayılabilecek bir süre ayrı kaldıktan sonra, dersten geri kalmış öğrenciler gibi hissediyorum kendimi.

Zoologist T-Rex

Dinozorların sonunu getiren göktaşının dünyaya çarptığı o an. Sağır edici sesi binlerce kilometreye yaydığı ısı ve şok dalgaları dünya üzerindeki tüm canlıların sonunu getirmek üzereydi. Her yerin alevler içinde kaldığı ormanların yandığı ve ortalığı is ve yanık kokusu kapladığı o an. Nefes almanın zorlaştığı ve her nefeste ciğerinizi yakan, dünya üzerindeki canlıların burunlarında kalan o ölümün kokusu. Bir neslin sonu yeni bir neslin başlangıcı.

Karanlık, kaotik ve ürkütücü.

Yanan reçineli odunsuların verdiği dumansı, isli, karanlık hissiyat. Hayvansallığın çiçeklere karıştığı kaotiklik. Hepsi tam olarak yerli yerinde ve kompozisyonu harika tamamlıyorlar.

Yorum

• Baldesarrini Ultimate

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X