Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chopard Happy Diamonds

Yorum

• Mancera aoud exclusif

bu kesinlikle şimdiye kadar denediğim en iyi ve en kaliteli mancera parfümü. ( red Tobacco da denedim )

Yorum

• Byredo Eleventh Hour

Yorum

• ISABEY... L'AMBRE DE CARTHAGE

Kokulari degerlendirirken "kendim kullanabilirmiyim ..kendim kullanamasam da bir erkekte nasil durur? " diye dusunurum... Bu kokuyu pek anlayamadim.. tatlimsi recineli... denemek lazim... bu koku olaylari cok spesifik...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• D&G Velvet Rose

Yorum

• Sonbahar yağmurlarının ıslattığı soğuk turunçgil bahçesinde yeni dalından toplanmış ilk kesildiği an ortaya çıkan keskin sulu asidik ıslak meyvelerin yanına taze lavanta çiçekleri ve puroya konmadan önce ki ıslak aromatik tütünün buluştuğu İtalyan kolonyası...
              buruk ferah fresh zamanının en iyilerinden...
              dolce gabbana pour homme...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• kendine_ziyan
                kendine_ziyan Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tavsiye ediyor musunuz hocam merak ettiğim bi koku gerçekten..

• Herod
                Herod Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Şimdi ne tarz sevdiğinizi bilmediğim için yorum yapmak abes kaçar buruk ekşi ıslak lavanta tütün turunç kokularını severseniz deneyin kalıcılık ve sillaj ı da tatmin edici...

• Aqua Celestia Forte

Yorum

• Guerlain - Cuir Intense

Yorum

• Montale İntense Cafe

Yorum

• Tauer - ACDD, sanki bazı parfümleri sadece 1-2 fıs kulanıp kendi kendime keyfini çıkarıyormuşum, dışarıda kullandığımda bir sırrımı paylaşmışım gibi hissediyorum, zamanla özel bir bağ oluşuyor sanırım

Yorum

• Amouage portrayal, benim gibi fahrenheit seviyorsanız, amouage amouage kalitesini arıyorsanız, kalıcılık yayılım çok iyi olsun diyorsanız, çok çok iyi bir parfüm, dior fahrenheit sevmiyorsanız yanına yanaşmayın diyebilirim, tamamen dior fahrenheit değil tabiî ki ama devamlı o hissiyat var, ben büyük bir keyifle kullandım

Yorum

• Aryan
                        Aryan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam size zahmet Portrayal Man'deki deri kullanımından Fahrenheit ile karşılaştırmalı olarak biraz bahsedebilir misiniz? izeq0625

• Amouage Overture
                      Konyaktan gelen bozy hava tütsünün alt taraftan vuran dumansı yapısı mür'ün hafif tatlılaştırdığı güzel bir parfüm. Amouage kendi çizgisinde başarılı bir parfüm oluşturmuştur. Genel olarak lüks ve karizmatik bir parfüm. Kesinlikle yaş istiyor, orta yaş ve üstü. Sweatshirt kıyafetle bu parfümü kullanmak gerçekten komik olur. Performansı anlatmaya gerçekten gerek yok çünkü o bir Amouage. Herkese günaydın.

Yorum

• Nishane - Hacıvat..

Bergamot ve ananas ile açılıyor..

Ananas?..

Ah, evet ananas ve başlıyoruz acabalara..

Dur biraz, altttan gelmeye başlayan ne öyle, tabii ya, paçuli..

İşte şimdi yol ayrımındayız..

Hafif bir ud, ve minimal çiçek.. (yasemin varmış)..

Burna değerek geçen kimyasal bir şey de mevcut.. ( meşe yosunu ? )..

Biraz geçmiş, biraz bugün, biraz deniz biraz rüzgar..

Tatil kokusu bu, ama buruk ve pahalı olanından, özlenince biraz iç sızlatanından..

Jorge Lee, Suede et Safran, Zenne ve Safran Vetiver gibi sevdiğim parfümlerin de yaratıcısı..

Önyargılar yıkılmak için varlar sonuçta, ama sadece çok iyi sebeplerle yıkılmak için..

Bu parfümde bunlardan fazlasıyla var..

Yorum

• junleon
                          junleon Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bugün bir youtube parfüm analizi videosunun yorumlarında hacivat 2020 de reformülasyona uğradı ve kalcılığı çok düştü demişler. Bilginiz varmı?Pardon bugün izlediğim bir videoda demek istedim. Video eski...
                          Son Düzenleme junleon; 13-02-21, 00:14. Tarafından yapıldı.

• uncle-benjen
                          uncle-benjen Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Kalıcılık yeterliydi hocam..

• junleon
                          junleon Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Cevabınız için teşekkür ederim.

• Hermes Narguile (PDM Oajana çoook benziyor sevenlerine duyurulur)

Yorum

• furkan1001
                          furkan1001 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Yanlış anlamayın hocam ama bence tam tersi Oajan, Ambre Narguile’yi taklit etmiş bir parfüm. 🙂

• Nişhane Anı

Yorum

İşleniyor...
                        X