Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
    Kerosene Broken Theories. Karanlık baharatlar,tütün,tütsü,hafif odunsular ve portakal olarak özetlenebilir. Medea’nın benzetmelerine katılmakla birlikte ek olarak Naomi Goodsir Bois d’Ascese gibi yanıksı taraflarının da olduğunu düşünüyorum. Bazı zamanlar bu iki parfümü birbirine çok yakın buldum. Bois d’Ascese’de pek tatlılık yok tabi. Broken Theories daha tatlı ve baharatlı. Bu karanlık hissiyatlı baharatlar bazen de Puredistance M’i hatırlattı bana. Açıklanan notalarda belirtilen oudu pek algılayamadım fakat odunsu koktuğu da aşikar. Bölüm bölüm bazı parfümleri anımsatsa da ufak dokunuşlularla özgünlüğü yakalayabilmiş başarılı bir parfüm. Performans olarak da tatmin edici. Fiyatı 140 dolar ve hakettiğini düşünüyorum. Mesir macunu ve Jagermeister’ı anımsatan baharatlarla aranız iyiyse şans verebilirsiniz.
    Kerosene markasına bütüm ilgim Broken Theories'i denedikten sonra başlamıştı. Geneli çok başarılı olmasa da, 2 3 tane top model parfümünü deneme şansım oldu. Sanırım denemediğim 4 5 tane kaldı. Onları da kendime yakın bulmadım. Ama kendine has tarzını saygıyla selamlıyorum.

Yorum

• caliban
      caliban Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Copper Skies ve Sweetly Known deneme boyu yollamışlar. Bir ara uzun uzun denerim. Amerikalı olması,özel bir eğitim almamış olması ve biraz da cesur olması Josh Lobb’u hatırlattı bana.

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Evet bana da benzer parfum kulturlerinin insanlari gibi geliyorlar. Sonucta bütün Josh Lobb tasarimlari akilalmaz seyler olmadigi gibi, onunkiler de oyle. Aradan siyrilan yildizlar, markalarinin namini yürütüyor.

• Aramis - Tobacco Reserve

Yorum

• İncident diplotique

Yorum

• Voce viva’yı denedim, vauvv, oha falan oldum yani.. Portakal çiçeği yoğun, şipreli tatlı bir koku.. Sandal ağacı ve misk öne çıkıyor kurumada.. Performansı gayet tatmin edici, olmuş diyorum l’oreal.. 👍

Yorum

• Chanel No 5 kullandım. Senelerdir çok severek kullandığım parfümlerimden. Bana huzur veriyor. Yeni reklamına da bayıldım🥰

Yorum

• Evde Bentley Azure kullandım. Basit ama süper ve mutluluk verici bir parfüm. Bentley ve Ferrari gerçekten yaptıkları işin hakkını veriyor.

Yorum

• MFK- Grand Soir.

Yorum

• Givenchy play intense

Yorum

• CdG 2

Tek bir kelime ile anlatacak olsam o kelime "gotik" olurdu.

Yorum

• initio side effect sevdiklerimden

Yorum

• Abercrombie Fitch&Fierce kullandım.

Yorum

• Costume National Scent İntense

Yorum

• Armani Prive Oud Royal, Prive serisinden ev sevdiğim.

Yorum

• MFK - Oud Satin Mood.

Yorum

• Nasomatto Pardon

Yorum

İşleniyor...
                              X