Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Laurent Mazzone Vol d’Hirondelle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Evdeyken baharlık yazlık parfümlerden devam, Chanel Platinum Egoiste kullandım.

Yorum

• Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea... Bu parfümü hala çözemedim, çözmek için bir pazar denemesi daha yaptım... ve yine anlayamadım... kötü yorum kesinlikle değil olay kokuyu çözemememde...

Yorum

• Kerosene Broken Theories. Karanlık baharatlar,tütün,tütsü,hafif odunsular ve portakal olarak özetlenebilir. Medea’nın benzetmelerine katılmakla birlikte ek olarak Naomi Goodsir Bois d’Ascese gibi yanıksı taraflarının da olduğunu düşünüyorum. Bazı zamanlar bu iki parfümü birbirine çok yakın buldum. Bois d’Ascese’de pek tatlılık yok tabi. Broken Theories daha tatlı ve baharatlı. Bu karanlık hissiyatlı baharatlar bazen de Puredistance M’i hatırlattı bana. Açıklanan notalarda belirtilen oudu pek algılayamadım fakat odunsu koktuğu da aşikar. Bölüm bölüm bazı parfümleri anımsatsa da ufak dokunuşlularla özgünlüğü yakalayabilmiş başarılı bir parfüm. Performans olarak da tatmin edici. Fiyatı 140 dolar ve hakettiğini düşünüyorum. Mesir macunu ve Jagermeister’ı anımsatan baharatlarla aranız iyiyse şans verebilirsiniz.
          Son Düzenleme caliban; 10-01-21, 16:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Creed-GIT
            Dışarda bahar havası bu parfümü kullanmak geldi içimden. 🙂

Yorum

• Regalien Hazz devam

Yorum

• XERJOFF....AL-KHAT

Performans bombasi... Eksi tatli karisik... Temiz camasir gibi kokuyor... Yayilimi da cok yuksek... Amberli oud lu sumbulteberli kokularda sikilanlar icin ideal...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Eski günleri yâd etmek için YSL - Body Kouros (2013). Mutlu akşamlar.🙂
                  Son Düzenleme Scent Master; 10-01-21, 17:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Swann
                    Swann Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Kouros’a aşık oldum yaa, mikemmel..

• Bond No. 9 - New York Amber

Yorum

• Oud Imperial Perris Monte Carlo

Yorum

• Narciso for her edp kullandım.. Ve farkettim ki burnum bir müddet sonra anozmik kalıyor kokuya.. Yani kazağımı kokladığımda alabiliyorum lakin boynumadan, saçlarımdan yani tenimden alamıyorum kokuyu... Kullanalı bir altı saat olmuştur rahat...

Yorum

• Chanel No 19 Poudre kullandım. Bugüne kadar kullandığım parfümler arasında, en temiz his verenlerden. Çok kaliteli, lüks bir sabun kokusu gibi geliyor bana. Koklamaya doyamıyorum.

Yorum

• Biraz vakit geçtikten sonra Aqua Di Parma Leather denemesi yaptım, deri notasını çok sevdiğim söylenemez ama buradaki kullanıma bayıldım...

Yorum

• Kilian - Incense Oud
                            Kaliciligindan ve silajindan hic bahsetmeden, ki onlar da hic fena degil, tutsu, paculi, oud (Kilian da ne kadar olursa), koyu baharatlar ve biraz gulun kuru, balzamik, recineli ve dumanli bir havadaki karisimi.
                            Soguk havalarda daha da guzel ve bilinen Kilian seviyesinin bence uzerinde bir is.

Yorum

• Xerjoff naxos

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X