Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Etro Vetiver...

Yorum

• pomak
      pomak Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      orangeverte dumanlı ve topraksı bir vetiver, kısmen nemli ve yağmurlu havalarda kullanmak daha keyifli. narenciyeli, yeşil klasik vetiverlerden ayrı bir yerde konumlanmış bir çalışma.

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      pomak ismail hocam teşekkür ederim.

• itsmebruce
      itsmebruce Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hocamın yorum yaptığı yorum için teşekkür ederim benden çok daha iyi yorumlamış

• Regalien Hazz ilk açılışta portakallı şurup havası var ve Xerjoff liraya benziyor performansı da baya iyi liranın yerine iyi bir alternatif

Yorum

• Armani Prive Vetiver D'Hiver kullandım. Turunçlarla harmanlanmış güzel bir vetiver kokusu. Buradaki vetiver kuru ve topraksı değil, ferah ve yeşil, kullanması kolay bir vetiver. 4 mevsim kullanılabilir bulsam da ilkbahar ve yaz aylarına daha çok yakışacağını düşünüyorum. Oldukça beğendim.

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok eski sevdiklerimden. Uzun zaman olmuş bakınca

• orangeverte
        orangeverte Yorumladı
        Yorumu düzenleme

• Dior Homme Parfüm

Yorum

• Moschino TOY BOY.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Masque Milano - L'Attesa.
          Yagli iris notasinin sampanya, deri, ciceksi ve odunsu notalar ve hatta pudra ile harmanlanmasi olarak kisaca ozetleyebilirim.
          Benim icin kesinlikle feminen tarafa kayan unisex bir parfum olsa da Luca Maffei'nin iris bazli harika bir is ortaya cikardigi gercegini degistirmiyor.

Yorum

• Hazır evdeyken ve havalar sıcak giderken Creed Virgin Island Water kullandım.

Yorum

• Ramon Monegal İmpossible İris

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                usözen , bu merak etriğim bir parfüm, izlenimlerinizi alabilir miyiz, mesela makyaj, ruj efekti alabildiniz mi, kadınların rahat kullanacağı bir parfüm mü?

• BIJON...A.E.O.M

Acilisindaki kisa suren yogun keskin hali geçtikten sonra muhteşem bir kokuya dönüştü... Bayildim... Ayni anda burnuma gelen tatli gul ve keskinlik beni benden aldi... Cok begendim siseli alirim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Alien fusion kullandım; nasıl koktuğunu Gaga tarif etmiş arkadaşlar

Yorum

• orangeverte
                  orangeverte Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  ilginç bir ilişkilendirme olmuş🙄

• Swann
                  Swann Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Sexy bi koku işte, hepsi bu

• orangeverte
                  orangeverte Yorumladı
                  Yorumu düzenleme

• Histoires de Parfums - Ambre 114

Yorum

• Fahrenheit, Christian Dior

Koku tasarımı Jean-Louis Sieuzac ve Michel Almairac imzalı, parfüm tarihindeki keskin, yanık, rus tarzı, en özgün deri yorumlarından bir tanesi...

Nerede, ne zaman özellikle bir notayı sevmeyen insanlar görsem, onlara o notanın auteur parfümörler tarafından yaratılmış eşsiz, özgün, fantezi yorumlarını koklatıp beğenilerini almak ve şaşkınlıklarını izlemek küçük, garip zevklerimden birisidir.

Auteur burunların “Biz yaparsak işte böyle yaparız!” tarzı kokularına beğenilerini sunan bu insanlara sonra o kokudan bahsettiğimde genellikle “Nasıl olur ya!?” derler, ben de onlara derim ki: “İşte böyle!”

Geçtiğim günlerde üç-beş deri parfümü koklattığım bir hanımefendinin burun kıvırıp “Deri kokularını ben sevmem” diyerek beğenmediğini belirtmesi üzerine ben de “Tamam o zaman, bir de şunu koklayıver" diyerekten Fahrenheit’ı uzattım: “Bak işte bu çok güzelmiş, oh be! Diğerleri neydi öyle!” dedi. Ben de şu an koklamakta olduğu kokunun da aslında bir tür deri kokusu olduğunu söyledim.

O da sonra şaşkınlıkla bana dedi ki: “Nasıl olur ya!?”

Sonra ben de Fahrenheit'ı havaya sıkıp yaptığım koku bulutu içerisinden ona dedim ki:

Son Düzenleme Aryan; 09-01-21, 22:16. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Bentley Intense

Yorum

• Comme des Garçons 2

Yorum

• Bugünü Parfums de Marly Pegasus ile kapattık, bu da Tiziana Terenzi Chimaera gibi ilgi çekici..

Yorum

İşleniyor...
                        X