Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Livia Rus Emperor

Nishane Unutamam’mın parfümöründen sanatsal bir çalışma daha ,tütün ve hayvansal notaların birlikte olduğu bir parfüm kullanmamıştım. Kendine aşık ettirdi.

Yorum

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Baktım da Romanyadan çıkan bir çalışmaymış, ilgimi çekti

• Uzun zamandır buralara uğrayamadım iş güç nedeni ile bismillah diyip
    Anka kuş Parfüm Jezebel ile açılış yapalım
    Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• teafortwo
      teafortwo Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Biraz yorumlar mısınız?

• Mancera Hindu Kush
    Manceranın yaptığı en güzel en özgün çalışma, koku gerçekten farklı bir tarza sahip beni çok mutlu eden kokulardan birisi. Yayılım ve kalıcılıkta çok başarılı.

Yorum

• Suleko Djelem

Amberli ,açılışta baharat ve yesil notalar var o saman notasından baya yesil notalar hissediliyor sonra hafif tatlı bir ciceksilik giriyor parfüme ilk saatler hissettim ama sonradan tene yakın gitti tenime yakıstırdım ve sevdim, parfüm bence yaz dısında diger mevsimler kullanılabilir ,parfümü daha iyi bilen kisiler daha fazla yorum ekleyebilir ,az denedim ama hissettiklerim bunlar

Yorum

• Kinski | Kinski
        soluk yeşil yapraklar, kunduz yağı, kompleks çiçeksiler, tuzlu vetiver ve daha birçokları. yine de bana hissettirdiği genel duygu fragrantica'da oylandığı gibi odunsu veya dumanlı'dan ziyade; aromatik keskin yeşiller, hafif hayvansal yumuşak çiçeksiler şeklinde. zor bulunduğu ve az olduğu için nadiren kullanıyordum neyseki beni bir süre idare edecek miktar buldum. hayvansal kullanımı gayet dengeli. yoğun aromatik keskinlik ise bazı kişileri rahatsız edebilir.
        Click image for larger version  Name:	pexels-washarapol-d-binyo-jundang-2731660.jpg Views:	0 Size:	710.2 KB ID:	194839 kaynak: Washarapol D BinYo Jundang

Yorum

• Pekji - EauMer

Yorum

• PDM - Layton.

Yorum

• Mugler Oriental Express, dior homme intense ile çok benzer bir koku

Yorum

• Bowling Green.
                Temiz giyimli bir beyefendi.

Yorum

• Bvlgari man in black orient. Çok iyi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• MFK Oud Extrait

Yorum

• Myrrh & Tonka, Jo Malone London

Kullanıcılar arasında Jo Malone'un en sevilen parfümlerinden biri olarak gözükmesiyle dikkatimi çeken, bir süredir de kullandığım oryantal bir parfüm. Markanın minimalist koku politikası yine korunmaya çalışılsa da açıklanan koku profilinde dört-beş nota yer alsa da gözükenden ve markanın diğer çoğu parfümünden daha derin, sıcak ve biraz daha güçlü bir parfüm.

Kokuda ilginç noktalar ile karşılaşılınca da hakkında biraz uzun yazdırdı. Okumak isteyenler "Parfüm Yorumları Ve İncelemeler" bölümündeki bu başlığa bakabilir: http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...-malone-london

Click image for larger version  Name:	mt_başlık1.jpg Views:	0 Size:	155.7 KB ID:	194897
                      Son Düzenleme Aryan; 13-02-21, 00:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Ev içi kullanima uygun sakin karakterde birşey baktım ve elim terre d'hermes pure parfum'e uzandı. Herkese iyi haftasonları dilerim.

Yorum

• Geo.F.Trumper Eucris kullandım

Yorum

• Kilian - Straight to Heaven. 🙂

Yorum

İşleniyor...
                            X