Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Patchuli Kozha

Açılısını baharatlı çiçeklerle yapıyor. Biber hissediliyor. Yüksek ihtimal belirtilen Papatya da burada kullanılmış. Başlangıcı biraz zor sevilir cinsten. Sert bir açılış yapıyor. Sonrasında odunsu notalar hissediliyor ama belirli ölçüde tatlılık da var. Daha çok ağacın üstünde bal kovanı düşünün ve kovandan ağaca bal sızdığını. İşte aynı böyle. Ağacın üstündeki balı kokluyorsunuz. Deri de kendini hissettiriyor. Bu kısımlar bana az da olsa efsanevi parfüm APLS anımsattı. Zaten fragnaticada da benzetenler olmuş. Kapanışında tatlı formda devam ediyor. Eğer bazı kısımlarına tahammül edebilirseniz genel anlamda kalite hissiyatı yüksek olan bir parfüm.

Yorum

• zara 8.0 oda evdeyiz diye hem kendime hemde odaya sıkıyorum

Yorum

• Acqua di Parma Colonia Leather

Yorum

• CdG 2 Man

Yorum

• YSL - 24 Rue..

İsimlendirmede bir sorun var..

Yorum

• TT laudano nero karanlık ve derin bir parfüm kalıcılık 12 saatin üzerinde bu güzel birşey ama baya yordu beni

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Venezia Uomo. Güzel parfüm. Maço olmadan erkeksi. Tende kalıcılığı idare eder ama yayılımı iyi değil.

Yorum

• Pdm - Pegasus

Yorum

• Dior Homme İntense Vintage(2014)
                    Akşama kadar bilgisayar başında çalışıp yorulduktan sonra modumu yükseltsin güzelce uykuya dalayım diye 2 fıs fıslattım. Ah Dior ah yapılır mı bu reformülasyon kahpeliği aldığın bu beddualar bitirecek seni diyerek herkese iyi geceler diliyorum. 🙂

Yorum

• Roja Parfums - Scandal

Yorum

• Penhaligon's Sartorial kullanmıştım.Bu parfüm hakkında birçok kişinin ortak benzetmesi olan Brut benzetmesine ben de katılıyorum.Koku DNA'sı Brut ile oldukça fazla benzerlik taşıyor.Koleksiyonumda her zaman bulundurmak isteyeceğim,tam bir centilmen parfümü.

Yorum

• vertus monarch

Yorum

• vetiver tonka kullandım.

Yorum

• Gicenchy Pi

Şekerli badem...

Yorum

• Frederic Malle French Lover

Yorum

İşleniyor...
                                X