Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

2020 Enleriniz

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 2020 Enleriniz

Evet, bu sene ‘rüzgar gibi geçti’ benim için, bilmem sizler için nasıldı? Yeniyıla girmeden önce bu seneki favorilerimizi paylaşarak fikir sahibi olalım istedim.

Benim bu sene keşfettiğim ve en beğendiklerim arasına bir numaradan hızlı bir giriş yapan parfümüm, Guerlain Angelique Noir oldu; melek otu notası da haliyle radarıma girmiş bulundu..

Yine bu sene en fazla kullandığım, elimin gittiği parfüm paçuli notası beni delirtecek kadar güzel olan Chance Edp ve yasemin, sümbül fanı olarak tabii ki Mugler Alien Fusion oldu..

Daha önce koklamayıp bu sene denediğim, şişeli edinmek istediğim parfümler ise ortak notaları tütün, tütsü olan Chergui ve Hdp 1740..

Aklımın bir köşesinde kalan, henüz deneyemediğim parfümler Valentino Voce Viva ve Nectar de Parfum Issey Miyake; umarım deneyebilirim önümüzdeki yıl..

Çokça vintage deneyimledim bu yıl; favorim Koto Shiseido..

Bu arada parfümlerle bu kadar içli dışlı değildim ben. Forumda da yeniyim sayılır hatta şu ‘evde kal’malarımız olmasa idi biraz zor keşfederdim herhalde parfüm forumlarını, demem o ki yukarıda yazdıklarıma bir de bu açıdan bakarsak daha sağlıklı bir fikir alışverişi olabilir..

2020'nin değilde favorilerimden 4 5 tane yazayım

Nikolai New york intense
    Creed spice and wood
    Marc antoino barrois ganymede
    Xerjoff lira

Yorum

Bu senenin favorisi benim için kesinlikle vintage Givenchy Amaraige oldu. Zengin, dolgun ve kaliteli çiçeksi harmanı beni benden aldı.

Geçenlerde denediğim Bois Mysteriux 1 fıs ile en sevdiğim 10 parfüm arasında yerini aldı.

Hermes Un Jardin Sur La Lagune beyaz çiçeklere olan bakış açımı değiştirdi.

Bir de L'Artisan Mon Numero 10 var ama hala emin değilim bu senenin enlerine girip giremeyeceğine

Yorum

Marc Antoine Barrois Ganymede
        Jo Malone Wood Sage Sea Salt ( Performans sorununu önemsemiyorum )
        Lalique Ombre Noire

Yorum

Daha 15 gün var.. Bittiğini görmeden inanmam..

O derece yani..

Yorum

• Swann
            Swann Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hahahhahaha

2 gunde asik oldugum değişti... fazla deneme yapmayi dusunmuyorum ama heran degisebilir... sene basinda cevaplarim bu soruyu.. belkide seneyi de gormem...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Benim için

Yılın enleri

Yeni Çıkan En iyi Erkek Designer: Moschino Toy Boy

Yeni Çıkan En İyi Kadın Designer: Lancome İdole

Yılın Flankeri: Tom Ford Black Orchid Parfum

En iyi Erkek Niche Marc Antoine Barrois Ganymede

En iyi kadın Niche initio Atomic Rose

Yılın En iyi Orta sınıfı: Montale Arabians Tonka

Yılın En iyi İndie Çalışması: Slumberhouse Fjerne

Yılın Hayal Kırıklığı: Nicolai Baikal Leather