Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Versace Eros Orjinallik Testi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Versace Eros Orjinallik Testi

Herkese merhaba.

Bugün MyKozmetik firmasından Versace Eros 100 ml geldi.

Üzerinde "parfumcenter" ithalatçı etiketi var. Geçtiğimiz aylarda burada çok tartışılmıştı.

Sizce parfüm orjinal mi ?

Orjinal derseniz jelatini açacağım.

Not : 2. fotoğrafta jelatinin birleşme çizgisi orjinal kutu açılım videolarında ince ve tek kat olarak görünüyor. Bana gelen parfümde çok kalın.

Şimdiden teşekkürler.

Riske girip parfümü açtım.

Şişenin ön tarafı, arka tarafı, kapak ve atomizer 'de bir sıkıntı göremedim.

Şişenin alt tarafında bulunan etiket düzgün geldi, sadece alt tarafında cam biraz kalitesiz görünüyor, tırtıklar falan var fotoğraflarda belli oluyor.

Yorum

• vagonlar
      vagonlar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Geçmiş olsun hocam sahte bu. Alttaki etiketten bariz belli. Bir mağaza daha silinmiş listeden oldu böylelikle.İthalatçıya da şüphe ile bakmak lazım.

• jamster
      jamster Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sağolun hocam. İlla bizi Sephora 'ya mahkum edecekler.

• vagonlar
      vagonlar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Popüler parfümler için internetten alışveriş yapmak artık bir nevi rus ruleti oldu.

Malesef atomizer lerde detaylı inceleme yaptığımda ürünün gerçek olmadığını düşünmeye başladım.

Gerçek Versace Eroslarda, atomizerin altında bir tırtık (çıkıntı) kısım var. Youtube 'den kontrol ettim.

Bana gelen üründe böyle bir çıkıntı yok.

Yorum

geçmiş olsun, biraz daha bekleseydiniz açmadan keşke 😕

Yorum

• jamster
        jamster Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hocam sahte parfümleri bile gerçeğine çok yakın yapıyorlar çok küçük ayrıntılara kadar incelemek gerekiyor.

Koku olarak şaşırtıcı derecede gerçeği ile aynı. (Performansı ve yayılımı gayet iyi)

Ama tabi bir daha ki sefere aynı yerden ürün almam.
    İşleniyor...
    X