Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane ANİ,

limon kabuklu, vanilyalı krema ...

Guerlain Lidge ex. andırdı daha tatlısı sanki .

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
      nishane ani, farklı iş arayanların beğeneceği bir parfüm.açlışta sağlam bir kavga var.bir yandan vanilya- amber tarzı notolar diğer yandan meyeveler-yeşil notalar adeta parfümü ele geçirmeye çalışıyor. 1 saat içince çok net bir baharatlı vanilya kokusuna dönüyor burda da biraz kavga var.İlerleyen saatlerde koku oturuyor ve çiçekli bir vanilya kokusuna dönüyor.3 saattir üzerimde kokudaki değişimler muazzam. niş parfüm olmanın hakkını sonuna kadar veriyor.

koku güzelmi derseniz eh işte deriml.bir kere genel beğeniden uzak ,hiç bir notası referans olacak nitelikte değil ve fazla feminen.ilk kullanım sonucu ani kokladığım en sanatsal parfüm diyebilirim bu kadar yüksek fiyatlı bir parfümde wooww effect bekliyorum ancak parfüm bunu veremiyor
      bu yorumu biraz geliştiriyim.parfüm akşam üstüne doğru sütlü,kremalı bir vanilya kokusuna döndü.sanki pürüssüz bir bebeğin elini okşamak gibi kadifemsi bir his yarattı.çarpıcı bir koku değil ama güzel bir koku

Yorum

• Comme des Garçons

Yorum

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          2

• Mugler'den Alien Musc Mysterieux kullandım. Sanırım üretimi bitmiş, bir arkadaşım tester'ını vermişti geçen senelerde. Bence niş kalitesinde bir designer parfüm. Zaten Mugler'in pek çok parfümü özeldir bence. Kadınlar için piyasaya sürülmüş ama rahatlıkla erkek kullanımına uygun hatta içeriğindeki musk epey hayvansılık katıyor ve sizi Yaratık filminin Petra vadisinde çekilmiş hayali film setine doğru götürüyor. Elbette Kouros ya da Absolute pour le soir'daki gibi bir hayvansılık, musk kullanımı değil, saldırgan ama görece daha cinsiyetsiz bir yaratık. Safran ve vanilya belirgin, ortalarda hafiften arap yasemini var. Yayılımı neyse ki çok güçlü değil ama kalıcılığı güzel.

Yorum

• odin 00 auriel

Yorum

• İnitio Side Effect
            Rüzgarda,soğukta çok güzel oluyor kullanması. Performans şahane 4 saattir sürekli kendini belli ediyor.

Yorum

• Havaların iyice soğuması ile The Merchant of Venice Arabesque kullanmanın vaktinin geldiğini düşünüp sezon açılışını yaptım.

Yorum

• Dolce gabbana Masculine. Narenciyeli güzel bir koku.

Yorum

• LAURENT MAZZONE...SENSUAL ORCHID

Eskisi gibi sevmedigimi farkettim... Acimasiz hissettim kendimi... Gecen sene o kadar seviyordum ki siseli almistim... simdi ise soğumuşum.. Hayat...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• nishane nanshe denedim.
                    Gül eksenli bir koku. İlk 1-2 saat çok farklı kombinasyonlar la ilerliyor. Sonrasında yumuşak bir gül kokusu kalıyor. Poal a göre daha yumuşak ilerleyen, kadifemsi bir koku hissiyatı oluştu bende

Yorum

• creed aventus

Yorum

• hdp 1899 hemingway tarçın-amber-vanilya kombosu. Tatlı ve pürüzsüz bir koku

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• CD - Ambre Nuit. Herkese mutlu hafta sonları dilerim. 🙂

Yorum

• Sokaga cikma yasagina girmeden son aksami Tom Ford Tobacco Vanille ile tatlandirdim...

Yorum

• furkan1001
                              furkan1001 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Yarın gündüz serbest zamanlara doğru sokakları doldurur o hocam 🙂

• itsmebruce
                              itsmebruce Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              hocam güzel bir tebessüm oldu yorumunuz, bakıyorum sokaklar dolmuş...

• LM Parfums Scandinavian Crime kullandım. Açılışı oldukça baharatlı ve en çok hissedilen ise kakule diyebilirim. Orta ve son kısımlarında daha çok amber-oud-tütsü birlikteliği hakim ama bence hepsi dengeli kullanılmış ve Arabik bir hava vermemiş. Açıkçası ilk kullandığım zamanlarda sevmemiştim bu parfümü ama bir süre sonra sevmeye başladım. Sanırım kakule ve muhteşem amber-oud-tütsü birlikteliğinden dolayı.
                            Performansı çok yüksek değil. Kalıcılık ve yayılımı ortalama.

Yorum

• itsmebruce
                              itsmebruce Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              hayırlı olsun hocam... beğendiğinize sevindim... siz kullanın bir süre sonra zaten gönderirsiniz bana

• Abbathdoom
                              Abbathdoom Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Çok teşekkür ederim hocam 🙏🏻
                          İşleniyor...
                          X