Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Abbathdoom hocam, bir türlü fırsat bulup dekantı arayamadım, özür dilerim..

Yorum

• Abbathdoom
      Abbathdoom Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      uncle-benjen hocam problem değil. Özürlük bir durum da yok. Sizin ne kadar yoğun olduğunuzun farkındayım. 🙏🏻

• Moschino pour homme vintage kullandım. Deriyi merkeze alan güzel bir koku bence.

Yorum

• Hundred silent ways, dinlendirici sakin huzur dolu bir koku.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Click image for larger version

Name:	Screenshot_20201121_102847.jpg
Views:	298
Size:	207.4 KB
ID:	185475 Tekrar bulabilirsem yedekleyeceğim, ilk 10 listemde sürekli olacak en iyi kış kokularından biri.

Yorum

• Arabian Oud - Aseel

Yorum

• Nishane Pasion Choco

Yorum

• guerlain bois mysterieux

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• Nishane Fan your Flames. Açılışında hafif bir plastiğimsi hava var. 15-20 dakika içerisinde kayboluyor. Onun haricinde çok güzel bir parfüm. Notaların hepsini hissedebiliyorsunuz. Hindistan cevizi konusuna zaafım olduğu için şimdiden favori parfümlerim arasına girdi.
                  ​​​​​​

Yorum

• TMV Craquele

güzel bir safran parfümü. En çok hissedilen notalar safran , deri ve menekşe. Kalite hissiyatı yüksek bir parfüm zaman zMan tozlu bir vanilyaya evriliyor. Keyif aldığım parfümlerden birisi oldu.

Yorum

• Nishane - Nanshe..

Bol narenciye ve baskın bir gülle açılıyor, ki bu açılış merak uyandırıcı..

Sonra gül dominantlaşmaya başlarken eyvah aşırı baskın bir gül parfümüne gidiyor galiba derken...

Gül yerini ve dozunu kibarca ayarlıyor, ve alttan biraz karamel ve hafif tütünümsü notalar sızıyor..

Daha sonra menekşe ya da yasemin gibi çiçekler nazikçe sükun edip yerlerine oturunca, orkestra tamamlanıyor..

Ve senfoni akıp gidiyor.

Kalıcılık ve yayılım James Bond filmlerindeki baş kadın aktör şıklığında..

Bu en sert değil, ama en kibar, şık ve havalı, bir Sean Connery değil ama pekala Roger Moore tipinde bir ajanı andırıyor..

Centilmenliğin kelime anlamı gibi..

İncelebildiği ölçüde ince bir maskülen..

Ya da kendinden emin, güzeller güzeli ama cabbar bir feminen..

Her şartta, bir 007 filmi gibi, keyif garanti..
                      Son Düzenleme uncle-benjen; 21-11-20, 18:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mr.sta
                        mr.sta Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Yorumunuzdan sonra parfümü çok merak ettim. İlk fırsatta denemeye çalışacağım... Portrait of a Lady'e benziyor mu, aklımda öyle birşey canlandı.
                        Son Düzenleme mr.sta; 21-11-20, 18:59. Tarafından yapıldı. Reason: İmla hatası

• MFK Grand Soir kullandım bugün. Havanın karanlığını ve akşam arkadaşlarımla yiyeceğim yemeği fırsat bilip. Harika bir amber parfümü, tam da karanlık sonbahar kış günlerinde insanın içini ısıtıyor. Yine pek çok mfk parfümünde olduğu gibi dozunda bir vanilya akoru var. Sevdiğim parfümlerden.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: uncle-benjen View Post
                        Nishane - Nanshe..

Bol narenciye ve baskın bir gülle açılıyor, ki bu açılış merak uyandırıcı..

Sonra gül dominantlaşmaya başlarken eyvah aşırı baskın bir gül parfümüne gidiyor galiba derken...

Gül yerini ve dozunu kibarca ayarlıyor, ve alttan biraz karamel ve hafif tütünümsü notalar sızıyor..

Daha sonra menekşe ya da yasemin gibi çiçekler nazikçe sükun edip yerlerine oturunca, orkestra tamamlanıyor..

Ve senfoni akıp gidiyor.

Kalıcılık ve yayılım James Bond filmlerindeki baş kadın aktör şıklığında..

Bu en sert değil, ama en kibar, şık ve havalı, bir Sean Connery değil ama pekala Roger Moore tipinde bir ajanı andırıyor..

Centilmenliğin kelime anlamı gibi..

İncelebildiği ölçüde ince bir maskülen..

Ya da kendinden emin, güzeller güzeli ama cabbar bir feminen..

Her şartta, bir 007 filmi gibi, keyif garanti..
                        Anlatim tarziniza bayiliyorum... supersiniz ... 👏👏

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Xerjoff Cruz Del Sur I

Yorum

• mr.sta Yorumladı
                          Bugün, 18:58
                          Yorumunuzdan sonra parfümü çok merak ettim. İlk fırsatta denemeye çalışacağım... Portrait of a Lady'e benziyor mu, aklımda öyle birşey canlandı.

Click image for larger version  Name:	aaa.jpeg Views:	0 Size:	97.8 KB ID:	185519

Hocam bilmem, anlatabildim mi?

Yorum

• mr.sta
                            mr.sta Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Anlaşılmıştır hocam. :-D
                        İşleniyor...
                        X