Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu forum sayesinde keşfettiğim Azzaro Amber Fever'ı kullandım.

Yorum

• blessed baraka
      kalıcılık olarak çok iyi
      bütün gün buram buram vişne kokusu ve yayılım çok iyi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nishane - Hacivat. Sanıyorum fazla beklentiye girdim.

Yorum

• Homme de gres.

Yorum

• Nishane - Ege..

Yorum

• Nishane colognise safran

Hacivat dısındakiler pek hosuma gitmiyor, denemeye devam...

Yorum

• Amouage Overture böyle bir ortamda ,Remy Martin konyak eşliğinde sıkılacak bir koku.

Click image for larger version

Name:	7P_BNQuLM0uzBu4hrlA0ow.jpg
Views:	346
Size:	127.2 KB
ID:	185267

Yorum

• Click image for larger version

Name:	Screenshot_20201119_092139.jpg
Views:	320
Size:	149.5 KB
ID:	185272 Arrogance Pour Homme ...
                  Kouros'u satmama sebep olan paçuli referansı.İnce bir gül tınısı, biraz yasemin ve limon ile açılıp başrolde sabunsu meşe yosunu ve paçuli ile gelen bal armonisi kokuyu dengelemiş.Kurumaya doğru karanfil ve kimyon keskinliğinde baharatlarla desteklensede paçuli her daim kokuya hakim.Kimyonun kattığı kirlilik ilk kez bu parfümde hoşuma gitmişti. Civet, paçuli, deri sertliğine kimyon, karanfil vb baharatlar eklenirken amber ve bal dönemin klasikleşmiş işlerinde sıklıkla karşılaştığım nota karmaşıklığından uzakta, verilmek istenen daha net, nota geçişleri daha ustaca.Dönemin bol lavanta, Meşe yosunu gibi tek düze işlerine ne zaman doğru bir tatlılık ilave edilse (vanilya, amber, bal vs gibi) o koku kült olma adayı oluyor şahsi fikrim.
                  Sağlıklı Günler ...

Yorum

• Myrkur
                    Myrkur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çok ilgimi çekti. Umarım bir gün deneyebilirim

• Asaid
                    Asaid Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    benim de 😄 adını hiç duymamıştım

• nishane ani, farklı iş arayanların beğeneceği bir parfüm.açlışta sağlam bir kavga var.bir yandan vanilya- amber tarzı notolar diğer yandan meyeveler-yeşil notalar adeta parfümü ele geçirmeye çalışıyor. 1 saat içince çok net bir baharatlı vanilya kokusuna dönüyor burda da biraz kavga var.İlerleyen saatlerde koku oturuyor ve çiçekli bir vanilya kokusuna dönüyor.3 saattir üzerimde kokudaki değişimler muazzam. niş parfüm olmanın hakkını sonuna kadar veriyor.

koku güzelmi derseniz eh işte deriml.bir kere genel beğeniden uzak ,hiç bir notası referans olacak nitelikte değil ve fazla feminen.ilk kullanım sonucu ani kokladığım en sanatsal parfüm diyebilirim bu kadar yüksek fiyatlı bir parfümde wooww effect bekliyorum ancak parfüm bunu veremiyor

Yorum

• Armani Si günü bugün; kırmızı meyveli gül yorumu.

Yorum

• Karagöz, sabah ilk denememi yaptım. Ferah ama bir miktarda sıcak bir meyve ile açılıyor, 1 saatin sonunda ise sanırım vetiver ve hafif amber karışımı kokunun temeli kalıyor, 3. Saatte ise artık hayal ile karışık vetiver kokusu kalmış durumda.

Gün içinde bol bol tazeleme gereken bir parfüm sanırım.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme Dgkndrmn; 19-11-20, 15:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ancre noire l'extreme

Yorum

• XERJOFF...ALEXANDRIA II

Breh breh breh...
                          Ben arkadas kurbaniyim... yakti beni ...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kadın parfümü olarak geçse de erkek kullanımına çok daha uygun bulduğum Aerin Evening Rose'u kullandım.

Yorum

• Dior Fahrenheit
                              Babamın parfümünden kullanayım dedim bugün. Bence gerçek bir maskülen, eski bir batch olduğu için bir performans sorunu yok gibi gayet kalıcı ve iyi yayılıyor. Babam parfüm sıkmayı genelde unuttuğu için şişede baya dolu ama bu parfümü çok sevdiği için ondan almakta istemiyorum. 🙂

Yorum

İşleniyor...
                              X