Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dhi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Hermès - Eau de Gentiane Blanche

Seveninin çok az olduğuna eminim
      Parfümleri hemen hemen her zaman sadece kendisi için kullanan biri olarak ben, ilk denediğim zamandan -buz gibibir havaydı- beri pek sempati besliyorum Gentiane Blanche a..
      Yeşil kokuları severim öyle ki, bitki usaresi hissiyatını doğrudan veren işler beni mutlu eder, bir domates salkımının basınca mağruz kaldığında saldığı koku gibi...
      Sırf bu yüzden Diptyque Philosykos EdP fomunu hiç sevmememe oldukça şaşırmıştım, ama Gentiane öyle değil..
      Fragrantica daki kimi olumsuz yorumlar epey güldürüyor beni.Güzelim gentian çiçeği kokusunu yabana atmadığı için Ellena'ya teşekkürler..

Yorum

• Asaid
        Asaid Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bitki usaresi seviyorsanız Apsu'ya bir göz atın derim.

• teafortwo
        teafortwo Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Asaid teşekkürler, listeye aldım

• Grand Soir

Yorum

• Nishane Hacivat

Yorum

• guerlain habit rouge edc
          Maziye kısa bir yolculuk

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Roja Dove Ellysium

Yorum

• Sabah parfüm sıkmadım, split kargosu iş adresime geldi, birazdan birini deneyeceğim..

Yorum

• ajmal amber wood bunu kullandığım zaman bilemiyorum neden aklıma hep armani attitude geliyor tarz olarak özellikle başlangıcı bence çok benziyor

Yorum

• Smart casual tarzına Gallivant İstanbul sıktım, tam oturdu

Yorum

• Mancera Cedrat Boise

Yorum

• Brüt

Yorum

• nishane b-612 sıkı bir parfüm sever olmama rağmen ilk kez bir nishane parfümü deniyorum.Nedenini bilmiyorum ama hep bir ön yargım vardı markaya.Kullandığım ilk kokusu ve ilk saatleri ile ön yargımı kıramadı.açılışı çok sert ve acı. notlar gereği bu durumu normal karşılayabilirim.Nerde tom ford italian cypress nerde bu parfüm. lavanta notasının alternatif parfümlerini saymama bile gerek yok. ne malzeme kalitesini nede koku güzelliğini beğenmedim.aromatik parfümleri çok severim ancak bu parfüm fazlasıyla aromatik paçuli hariç diğer notlar pek anlaşılmıyor.fiyat etiketi de parfümle ilgili olmusuz bakış açımı artırıyor

Yorum

• Charles jourdan un homme kullandım. Güzel bir aromatik fujer.

Yorum

• CD - Dior Homme Intense (2012).

Yorum

• Le Labo- Rose 31. Adındaki gül'e aldanmamak gerek. Kurkdijan'ın güllerinin aksine mesafeli metalik animalik vetiver karışımlı dumansı ve oldukça maskülen bir gül. Bir türlü aram iyi olamadı Rose 31 ile... Her defasında fikrim değişiyor. Günümüzde de oldukça moda olan ham beton estetiği diyorum bu parfüme.

Yorum

İşleniyor...
                              X