Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Penhaligon's Sartorial...kesinlikle yeşil "Brut"u andırıyor. Yayılımı muhteşem..eski tarz parfümlerin modern hâli.

Yorum

• JPG Ultra Male

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• herve Gambs Tonka Majestic

Yorum

• Avon Black Suede

Yorum

• Bugün Lou Lou kullandım. İlk sıkıldığında yoğun çiçeksi, tatlı, bazılarına ağır gelebilecek bir parfüm. Sonradan müthiş çekici, bebeksi bir tatlılığa dönüşüyor. Ben bayılıyorum kokusuna.

Yorum

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Elimdeki tek vintage şişe. Hediye olduğu için de sıkmaya kıyamıyorum Yeni versiyonunu hiç denemedim ama 30'luğu uygun fiyatlı olduğundan almayı düşünüyorum.

• Clive Christian - X..

Sıkar sıkmaz bu Ormonde Woman temelli, ama maskulenleştirilmişi diyorsunuz..

Ama hangisi diğerinden kopya demiyim, esinlenmiş?

Ya da seri bir katil mi var işin içinde?

Hiçbiri..

Aslında, ikisi de..

Parfümörler aynı, Geza Schoen..

X 2001'de, Woman, 2002 de çıkmış.. Man ise 2004'te..

Katil, 2001'de X'i yapmış, bir sene sonra firma değiştirip onu feminize ederek Woman'ı, 2004'te aynı firmanın Man olanını X'e benzemesin diyerek Woman'ın bir benzerini maskulen diye yutturmaya çalışmış..

Kısmen de kanundan kaçmış..

Bu güne kadar..

Söz savunma avukatının..

Yorum

• BY KILLIAN...WOMAN IN GOLD

Hakkaten de woman in gold... Lux , para ve gösteriş seven kadin parfumu... Etraf buram buram kokuyor ben burdayim diye bağırıyor cunku...Tatli vanilyali gullu dalli tam kadin kokusu yapmislar..
              Ofistekiler begendigine gore genel beğenisi yuksek... Ben begenmedim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                "Güllü dallı kadın kokusu" Çok yaşayın Sparfume, tam anlamıyla gözümde canlandı koku

• Jo Malone - Cade & Cedarwood
              2019 İlkbahar - Yaz koleksiyonundan beğendiğim bir parça(bu serinin performansı da kayda değer düzeyde iyi ayrıca, ben üzerimde 12 saat civarında hissediyorum 3 farklı kokunun)
              Sonbahar ve kış için kullanımı uygun geliyor bana, açık havada geçirdiğiniz süre duman etkisinin azalmasını hızlandırıyor sanki ve çok sevilesi ardıç koku tamamen silinene dek varlığını sürdürüyor.

Yorum

• Nishane- Sultan Vetiver. Epey maskülen bir vetiver, sonbahar kışa oldukça uygun. Kendine güven hissettiren parfümlerden. Yoğun haftaya güzel bir başlangıç oldu.

Yorum

• Akşam L'Artisan Parfumeur - Mechant Loop..

Kötü Kurt..

Yorum

• Guerlain Spiritueuse Double Vanille

Yorum

• Nishane Afrika Olifant. Çoğu insanın ahır kokusu olarak tabir edeceği, ama benim çok sevdiğim bir parfüm.

Yorum

• Dior homme parfum(2019) ❤️ Eski batchlerden hiç bir farkı yok bence performansı hala çok iyi...

Yorum

• Penhaligon's Opus 1870

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dior Feve Delicieuse

Yorum

İşleniyor...
                            X