Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Eight & Bob Nuit de Megeve. Kahve, tonka fasulyesi ve tütün notalarının kompozisyona keyif kattığı yumuşak bir vetiver yorumu.

Yorum

• Tauer-LDDM
      İki gündür Tauer abimiz tarafından yapılan ve artık efsane mertebesine ulaşan bu güzelliği kullanıyorum. Performans şahane; genel beğenisi baya yüksek hatta arkadaşımın birisi sokaktan geçen birisi bu kokuyu alıp buraya gelebilir dedi ☺️. Herkese merhabalar 🙃

Yorum

• Yine cuma yine kendimi ödüllendirmek için MFK Oud Satin Mood günü. Kullandıkça daha çok seviyorum ve daha çok bağlanıyorum...

Yorum

• ESTEE LAUDER... KNOWING

Chpre .. vintage.. tam parfum iste.. ben burdayim diyor.. hicbir kokuya benzemiyor.. 2 damla da buram buram kokuyor heryer.. Charlie de benzer seyi hissetmistim... Icinde bi ton nota var ama tek tek ayirmak zor... Deneyimleme mi ve vintage chpre nin ne oldugunu öğrenmemi saglayan Cakcetin Cuneyt e tsk ediyorum..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            80'lerde anneme Charlie hediye gelmişti ve annem kuvvetli kokuları sevmediğinden o parfüm yıllar içinde çok az kullanıldı ve bir şekilde oryadan kayboldu. Kişisel zevkime uymasa da kokladığım en güçlü ve zengin parfümlerden biriydi.

• YSL - Body Kouros (2013).

Yorum

• Akşam.. Kemi Blending Magic - Aurum..

Chris Maurice'e saygılarla..

Yorum

• rochas moustache

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Jovoy L'Enfant terrible gunuydu bugun...

Yorum

• parfums de marly oajan

Yorum

• Click image for larger version

Name:	oud_silk_mood_xdp__maison_francis_kurkdijan_1536932399_ba5d216b_progressive.jpg
Views:	255
Size:	31.0 KB
ID:	184826

Yorum

• TF - Noir Extreme.

Yorum

• Chanel Allure Homme

Yorum

• PdM Ispazon

Yani Rive Gauche damarı ve HdP 1725, Invasion Barbare'in o kadar guzel bir karisimi ki doyamiyorum koklamaya. Performans da gayet iyi, buyuk favorilerimden bir parfum

Yorum

• orangeverte
                            orangeverte Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Daha önce hiç dikkatimi çekmemişti. Sizin bu yorumunzdan sonra bayağı merak ettim açıkcası.Hakikaten yorumlara baktım da gizli kalmış ve gerektiği değeri görmeyen bir parfüm diye bahsetmişler
                            Son Düzenleme orangeverte; 14-11-20, 13:27. Tarafından yapıldı.

• PDM Layton

Yorum

• MFK Lumiere Noire pour homme kullandım bugün. Gül'ü bundan daha iyi kullanan bir parfümör tanımıyorum. Harika bir parfüm. Keşke MFK Extrait de parfum'ini de çıkarsa Lumiere Noire'ın. Bu arada MFK'nın yeni parfümü l'homme A la rose'u denemek için sabırsızlanıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                            X